Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inuyasha , o persoana adevarata ca oricare alta !
Anime-Club Forum > Detaliat > Inuyasha
Pages: 1, 2
RVR_Inu
is dragute pozele, ma bucur ca ai stat sa cauti atatea (eu nu as fi avut rabdare sa caut ca sa pun aci; numai daca aveam adresele le puneam...) dar majoritatea nu is cine stie ce... cateva chiar mi-au creat nervi (stiu is mai short tempered /angry )... in cateva poze erau ba *prea* childish fetzele, ori aveau un "worng trait" (de exempu in a doua adresa era PREA gras inu... sau in alta avea fata prea speriata). Parerea mea ii ca daca Inu ar exista ar avea fata mai serioasa nu speriata de bombe biggrin.gif .
Ranma-kun
Lasa ca astea erau cele mai bune, nu vrei sa vezi "the horror", ce am vauzut, eu, unii aratau asha de penibili incat nu stiam ce sa fac, sa rad sau sa plang... de fapt I did bolth, am ras cu lacrimi.. am sa l;e pun si pe alea, the worst Inuyasha cosplays ever tongue.gif
Mitsuki Chan
[B][I]Pai cred k as lesina ,k as inebuni ..........sa il vad pe Inuyasha al meu pe strada rolleyes.gif E un vis neimplinit tongue.gif
Kisa
1. InuYasha e un pers fictiv. dry.gif
2. Daca as vedea pe strada ceva care sa semene cu el, m-as gandi "uite ca exista si nebuni pe lumea asta (care se uita prea mult la InuYasha)". dry.gif
angel-of-light
Ar fi ceva daca Inu Yasha ar fi printre noi! biggrin.gif Poate k daca ar fi ajutat de Kagome si in aceasta lume, poate k ar mai "curata-o" de lucrurile fara sens si in plus...nu cred k s-ar plictisi! Nu e genul lui! Ar fi prea multe de facut si de vazut rolleyes.gif
Anzai
pai nu prea stiu....voi va referiti la aspectul fizic...uite cum o sa facem...ma vopsesc in alb imi montez niste urechi de cutu si ma imbrac in rosu! biggrin.gif mwahahaha!
layla_kagome
QUOTE(Kagome @ Apr 19 2005, 10:15 PM)
Well, avand in vedere ca si in anime Inuyasha transcede in era noastra...pot sa mi-l imaginez destul de bine, e chiar simplu..ar avea acelashi comportament cu anumite limite ...pentru ca n-ar putea sa actioneze in legea lui. In rest cred ca as prefera sa arate uman (u know blend in with society wink.gif )
daca l-as vedea ...ar fi prea mult. Dar deja imaginatia mea deviaza rau de tot , deci mai bine ma opresc aici.
it would be nice anyway... :roll:
*


daca l-as intalni asfi super fericita biggrin.gif
ice hunter
Sincer chiar nu mi-l pot inchipui pe Inuyasha real.Dar daca trebuie sa raspund la intrebare ar fi:
-sa fie mai rigid in general
-sa fie bland cand vine vorba de fetele care simte ceva pentru ele
-sa nu accepte sa fie lasat calcat in picioare de ceilalti.
Adela
Pai nu prea pot sa mi-l imaginez in realitate...totusi ar putea sa arate k in anime, cand se transforma in om...in rest sa fie mai dragutz cu lumea din jurul lui biggrin.gif si cam atat...
saphir
Inuyasha in varianta compiuterizata very manly biggrin.gif

http://i77.photobucket.com/albums/j58/juga..._the_Gate_1.jpg
Autumn Shadow
Ooo...ce frumos...sincer, nu imi pierd vremea visand la asta...dar hai sa raspund...

Daca Inuyasha ar fi real ar arata cam asa -->

user posted image

si s-ar putra la fel...

Ce reactie as avea...???Nu exista smilie suficient de expresiv...
blue_moonlight_angel
ar fi o chestie Inuyasha nu cred k arata la fel de frumos in realitate deoarece ishi pierde tot farmecul shi adevarat ar fi fost k-lumea sashi pastreze vocea dar bine sa nu vorbeask in japoneza k cu aceasta limba sunt la pamant biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.