Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

[ Outline ] · Standard · Linear+

> Pretty Soldier Sailor Moon Another Story


Iulian87
post Oct 31 2004, 10:06 AM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 40
Joined: --
From: Baia Mare
Member No.: 534
Points: 91
Gender:



Pentru cine e interesat poate sa downlodeze jocul "Pretty Soldier Sailor Moon Another Story" de pe site-ul:

http://www.fantasyanime.com/animerpgs/pssm.htm

Atentie!!! Ca sa va puteti juca jocul pe calculator trebuie sa downlodati mai intai un emulator, dupa care puteti sa downlodati si jocul. Dupa ce intrati in emulator selectati "load" si selectati locul in care ati downloadat jocul si aventura incepe!!
Sa nu uit sa va zic sa folositi emulatorul "ZSNES WIP" ca e cel mai bun si puteti sa il loati de aici:

http://fantasyanime.com/emuhelp/emulators.htm

Sa va povestesc ceva despre joc

Jocul nu este foarte mare (ocupa doar 4 mb) dar chiar m-am mirat cand am vazut ce grafica are. (e chiar foarte buna). Actiunea se petrece dupa seria 3, dar trece foarte bine prin toate seriile: Te vei lupta cu Regina Beryl, cu dr. Tamoe, dar si cu niste personaje noi. Actiunea incepe cand 5 sailor din viitor se duc in trecut si incearca sa-si schimbe destinul. Ei ii reincarneaza pe Beryl, pe Tamoe, pe Jadeite, Kuzite, Nephrite, Zoicite, pe toate youma-urile etc.
Hai m-am cam dus cu vorba asa ca daca vreti sa vedeti ce se intampla jucati-va jocul, ca merita, dar va avertizez ca nu e usor si va trebuie cateva saptamani sa il terminati. Oricum puteti vorbi cu oamenii care sunt cu tasta x si restul le descoperiti voi!!!

Oricum vreau sa vad ce credeti voi despre joc, ce va placut, ce nu... etc
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post



Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 11th June 2024 - 05:50 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |