Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

[ Outline ] · Standard · Linear+

> !! Serie De Lung-metraje Berserk!!


kyuubi654
post Jan 5 2011, 08:15 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 54
Joined: 8-November 06
From: Bucharest/Dresden
Member No.: 3.242
Points: 165
Gender:



Conform unei reviste intitulata "Newtype", manga-ul Berserk va fi adaptat intr-o serie de lung-metraje. In cele din urma, filmele vor acoperi intreaga actiune petrecuta de-a lungul manga-ului.

Desigur ca odata cu aceasta veste au aparut si pesimistii care se tem ca acest film se va baza ORI pe o actiune originala, care se desprinde intrutotul de actiunea manga-ului, ORI pe o colectie de highlight-uri a ceea ce va urma(desi nu-mi dau seama cum ar putea sa faca asa ceva -.-).

Si pentru ca industria manga si anime se afla intr-un mini-haos de cand cu legea aia tampita a lui Ishihara, exista o multime de fani care spera ca toate scenele de masacru si sex din manga sa fie adaptate cu succes in aceasta serie de filme. Desigur, singura sansa a acestei serii de filme este sa apara cu rating de 18+, pentru a nu fi in acelasi pericol ca si manga-ul sau anime-ul pe care se bazeaza.

Concluzia:

!!!HOOOORRRRRAAAAAAAAAYYYYYYY4BERSERK!!!

Let's hope the movies will be rated 18+ ^^

Ishihara si toti sustinatorii lui (implicit ai acelei legi aberante -.-) sa-si dea demisia ca prea ne streseaza (off-topic: mai stiu eu un guvern la fel de inutil :D)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 2nd May 2024 - 09:39 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |