Chat

elpreda: [22:40] Truck-kun is on a rampage
elpreda: [20:10] but they did a great job so far, looks like we're getting some good stuff this season as well
elpreda: [20:09] oooh, cand am auzit ca apare Goblin Slayer animat mi-a fost ca o sa sara peste all the nasty can't show this to kids parts
LordPhoenix: [22:39] De acord cu elpreda
elpreda: [07:45] Happy Sugar Life is totally awesome!!!
elpreda: [07:45] m-am ferit sa zic de la inceput dupa ce am fost dezamagit de alte serii, dar avand in vedere ca a trecut deja jumate de sezon
IceJack: [22:48] "cam mort"
Ranma-kun: [19:07] siteul e cam mort dar bântuit. Daca aveti de gand sa treceti prin Germania sau Japonia write me biggrin.gif
blood: [20:47] Wow! Doar acum 15 ani faceam http://www.evangel ion.anime-club.ro/ smile.gif)
IceJack: [07:29] Shingeki no Bahamut - Virgin Soul .. . pretty good, desi parca mi-a placut primul mai mult, s-a concentrat pe mai putine ideii si teme. Nina mi-a placu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )

MaNGAshop.ro

Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Inscrieri Aleea Artistilor-japan Play Transylvania

post Mar 5 2012, 06:51 PM
Post #1
Bebe

Incepator
**

Group: Members+
From: Bucuresti
Member No.: 2.780

Pentru cei interesati, au inceput inscrierile pentru Aleea Artistilor la Japan Play Transylvania!

Te pasioneaz─â arta ┼či cultura japonez─â, traditional─â sau modern─â ? ├Ä┼úi plac anime-urile ┼či manga? Cite┼čti benzi desenate sau te captiveaz─â literatura ┼či filmele Fantasy sau S.F.? Ai deja un portofoliu de lucr─âri realizate pe aceste teme, iar pe unele dintre ele ai dori s─â le comercializezi? Atunci Aleea Arti┼čtilor din cadrul Japan Play Transylvania este o activitate pentru tine!

Înscrie-te până pe 25.03.2012 aici: [link]!

Japan Play Transylvania ofer─â ┼čansa tinerilor pasiona┼úi de desen s─â se promoveze ┼či s─â comercializeze lucr─ârile proprii, ├«n fa┼úa unui public larg si entuziast.

├Än sus┼úinerea tinerilor arti┼čti, JPT le va oferi, ├«n urma unei selec┼úii, 8 locuri ├«n holul principal al Casei de Cultur─â a Studen┼úilor, unde ace┼čtia ├«┼či vor putea amplasa ┼či amenaja propriile stand-uri. Accesul participan┼úilor la Aleea Arti┼čtilor se va face doar ├«n baza biletului de intrare la festival, f─âr─â a se percepe o taxa suplimentar─â de participare. Participan┼úii selecta┼úi ├«┼či vor p─âstra locurile ├«n ambele zile de desf─â┼čurare a festivalului, ├«┼či vor putea vinde lucr─ârile ┼či vor putea realiza noi desene sau organiza concursuri pe loc, pentru a antrena ┼či captiva poten┼úialii cump─âr─âtori.

Japan Play Tranylvania este un festival inspirat din cultura ┼či arta japonez─â, at├ót din cea contemporan─â, c├ót ┼či cea tradi┼úional─â. Temele principale ale festivalului sunt anima┼úia ┼či benzile desenate japoneze (anime ┼či manga), jocurile electronice ┼či video, precum ┼či serialele TV. Festivalul se va desf─â?ura ├«n zilele de 28 ?i 29 aprilie, la Cluj-Napoca, ├«n dou─â loca?ii reprezentative pentru diversitatea cultural─â a ora┼čului: Casa de Cultur─â a Studen┼úilor ┼či Centrul de Cultur─â Urban─â ÔÇ×Turnul Croitorilor".

Site-ul oficial Japan Play Transylvania

Pentru mai multe detalii legate de inscriere si regulamentul de participare puteţi vizita www.japan-play.com/ro/area/artist-alley/register
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Anime in Romania
Anime-Mania Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs :: Evangelion

Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 14th November 2018 - 02:15 PM