Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

5 Pages « < 2 3 4 5 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Blood+


Hellsing
post Sep 26 2006, 10:39 PM
Post #61


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 32
Joined: 11-July 06
From: Timisoara
Member No.: 2.744
Points: 60
Gender:



Azi l-am vazut si eu. Mi-a placut pentru ca mi-a dat senzatia ca lucrurile s-au asezat bine pentru toata lumea.
Ceea ce mi s-a parut interesant e ca Nathan totusi nu a fost distrus de
sangele lui Saya... Hmmm, maybe some OVA's will explain that ...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Sep 27 2006, 11:29 AM
Post #62


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:



QUOTE(Hellsing @ Sep 26 2006, 10:39 PM)
Ceea ce mi s-a parut interesant e ca Nathan totusi nu a fost distrus de
sangele lui Saya... Hmmm, maybe some OVA's will explain that ...
*


...tocmai de aceea e bine sa citesti posturile din urma. Cum am spus, Nathan nu a inceput sa crape cand l-a taiat Saya, doar a tasnit mult sange din el (IMG:http://img169.imageshack.us/img169/2906/bscap005oc1.th.jpg)
Din cauza unei taieturi asa de mari se poate sa fi lesinat...dupa care si-a revenit.

@ shoppy: eu credeam ca Haji ar fi putut sa moara. O zdrobire a corpului ar putea fi suficienta pentru a da gata un chevalier. Interesant ca totusi Amshel a supravietuit O_o big regeneration la el.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

rogueman999
post Oct 24 2006, 01:14 AM
Post #63


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 830
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 782
Points: 1.756
Gender:



Hehe... tre' sa va uitati cu 2-3 episoade inainte de final. Nathan nu era Chevalierul Divei... ci al mamei lor. Asa ca sangele Sayei nu are nici un efect asupra lui. Nimeni nu stie asta, Amshel afla doar cand Nathan face o remarca gen "e amuzant sa vad generatii de Chiropthera cum..."

Probabil a ales sa "moara" ca sa-i dea Sayei posibilitatea sa aleaga - sta in personalitatea lui sa lase personajele sa joace in liniste :)


Intr-adevar, final frumos. Mai scurt si mai elegant decat majoritatea. Un Happily Ever After realist :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Oct 24 2006, 09:26 PM
Post #64


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Rogueman a observat ce am observat si eu ....Nathan mai face o remarca de genul : Si mama lor a avut mai mult ca sigur chavaliers. Si oricum cam toti ii stiau de frica.....problema totusi in teoria asta apare din faptul ca Diva facea chavaliers pe cei care ii prezenta Amshel ..... NAthan cum de a ajuns "chavalier-ul Divei" ?

Acuma sa ma intorc la parerea mea despre tot animeul. In mare este unul din putinele anime-uri care sar de 26 de ep-uri si totusi ramane interesant si cu o poveste captivanta.....dar pt mine finalul e nasol.....avand in vedere ca e Happy .... traiesc toti......speram ca macar Haji sa moara (desi i liked his character....somewhat...putea totusi sa aibe mai multe replici )

Si daca tot suntem la capitolul morti....cea mai stupida ramane cea a lui Solomon. Putea totusi sa moara pt o cauza mai nobila.......salvand viatza lui Saya sau altuia.....da chiar asa.....si macar asta fatza de haji spunea ce gandea si chiar o iubea.

Faza ca sangele Divei si-a pierdut propietatea otravitoare dupa ce a devenit mama mi s-a parut de-a dreptul seaca.......totusi stiu ca se schibma un ph pe undeva pe acolo .... la las-o naibii de treaba ca propietatile sangelui sunt aceleasi......oricum se vedea ca se doreste un Happy end.

Cum zicea si shoopy finalul pt David si Julia este unul frumos......pt mine unul destul de surprinzator ... avand in vedere cat incerca saraca femeie sa-i atraga lu asta atentia si asta nimic.....era kinez :lol: Cred ca l-a legat de pat ca....altfel nu stiu cum de a reusit sa-l prinda :P

Ah da si ca tot am vazut ca il ridica in slavi Rezo pe autorul OST_ului.......zi din partea mea sa numai copieze Sadame-ul din X .... ca pe la ultimele ep-uri in opera apare o melodie care seama in proportie de 80% cu Sadame
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

intellect
post Oct 24 2006, 10:08 PM
Post #65


Diclonius
******

Group: V.I.P.
Posts: 947
Joined: 27-July 05
Member No.: 1.690
Points: 3.645
Gender:



QUOTE
Si daca tot suntem la capitolul morti....cea mai stupida ramane cea a lui Solomon. Putea totusi sa moara pt o cauza mai nobila.......salvand viatza lui Saya sau altuia.....da chiar asa.....si macar asta fatza de haji spunea ce gandea si chiar o iubea.


Nu se ştie dacă Solomon este cu adevărat mort. Îl vedem cristalizându-se parţial, dar la fel se întâmplase şi cu James. Este posibil ca Amshel să-l fi salvat şi să-i fi înlocuit "piesele defecte" cu organe de Sif. Şi dacă totuşi a murit, a făcut-o apărând-o pe Saya.

QUOTE
Faza ca sangele Divei si-a pierdut propietatea otravitoare dupa ce a devenit mama mi s-a parut de-a dreptul seaca.......totusi stiu ca se schibma un ph pe undeva pe acolo .... la las-o naibii de treaba ca propietatile sangelui sunt aceleasi......oricum se vedea ca se doreste un Happy end.

Este seacă faza, dar are sens în contextul poveştii. În 1830, Joel şi Amshel descoperă o singură mumie, deci şi atunci supravieţuise numai o regină.

QUOTE
NAthan cum de a ajuns "chavalier-ul Divei" ?

Probabil la fel cum a ajuns şi Amshel. Dacă-mi amintesc bine, în serie nu se explică cum de a ajuns Amshel Cavaler al Divei, după masacrul de la grădina zoologică. Ştim doar că Amshel era asistentul lui Joel şi singurul care o vizita în turn, dar cum a ajuns Diva să-şi aleagă drept Cavaler pe omul care făcea experimente pe ea, mi-e mai greu să înţeleg... Poate a convins-o Nathan, cine ştie :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

shoppy
post Oct 24 2006, 10:50 PM
Post #66


railwayfan
***

Group: Members+
Posts: 239
Joined: --
From: Bucuresti, s.1
Member No.: 1.501
Points: 505
Gender:



Pai au fost si destui morti. A murit Riku destul de nasol, a murit tatal lor, au murit o groaza de oameni din Red Shield si Joel a ajuns in scaunul cu rotile, a murit si Solomon, Saya adoarmea la loc, Hadji ramene singur inca 50 de ani, Kai nu se cupleaza cu prietena lui si tot asa........
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

rogueman999
post Oct 24 2006, 11:02 PM
Post #67


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 830
Joined: --
From: Bucharest
Member No.: 782
Points: 1.756
Gender:



QUOTE(intellect @ Oct 24 2006, 11:08 PM)
Este seacă faza, dar are sens în contextul poveştii. În 1830, Joel şi Amshel descoperă o singură mumie, deci şi atunci supravieţuise numai o regină.

Oook... daca ma provocati...

Din toate informatiile pe care le avem, Chiroptera sunt o specie simbionta oamenilor, cu reproducere cvasi-asexuata. Exista transfer de material genetic de la oameni la Chiroptera, prin intermediul Chevalierulor (vezi Riku) dar totul sugereaza mai degraba o competitie intre cele doua regine existente la un moment dat.
Scopul jocului, selectia materialului genetic mai bun, are loc prin lupta dintre cele doua regine. Cea care reuseste sa procreeze... a castigat. Dar in acelasi timp, tot de dragul evolutiei, nu pot exista doua generatii sumultan. Odata ce una din regine a procreeat cu succes, se presupune ca cealalta a fost invinsa (si deci moarta), iar cea care a castigat va fi mai devreme sau mai tarziu scoasa din joc de catre un Chevalier al celeilalte parti deoarece si-a pierdut capacitatea de a ucide. Sau pur si simplu intra in hibernare si nu se mai trezeste, cum s-a intamplat cu mama lor.

Este interesant totusi ca reginele nu se pot reproduce cu proprii Chevalieri. Deci probabil ca ceva transfer de material genetic are loc si intre ele, ceea ce ar inseamna practic ca cei doi copii sunt ai ambelor regine, iar Riku a servit doar ca mediu de transfer :huh: . Gata, deja am creierii pe bigudiuri... :blink:


QUOTE
Probabil la fel cum a ajuns şi Amshel. Dacă-mi amintesc bine, în serie nu se explică cum de a ajuns Amshel Cavaler al Divei, după masacrul de la grădina zoologică. Ştim doar că Amshel era asistentul lui Joel şi singurul care o vizita în turn, dar cum a ajuns Diva să-şi aleagă drept Cavaler pe omul care făcea experimente pe ea, mi-e mai greu să înţeleg... Poate a convins-o Nathan, cine ştie  :)
*


Neeeh. In prima jumatate a serialului Chevalierii si Diva stau destul de putin impreuna. Cel mai probabil Nathan a aparut pur si simplu intr-o zi, iar ceilalti au presupus ca a fost facut Chevalier intr-o toana a Divei. Iar Diva... a avut motivele ei sa il accepte.

Cat despre Amshel... de ce nu? Era persoana pe care Diva o cunostea cel mai bine, si o ura cel mai putin (intre Joel si Amshel :) )


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Oct 30 2006, 11:31 AM
Post #68


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Solomon a murit sigur ... s-a spart tot...iar daca ar fi fost cum a izis tu...de ce n-a mai aparut pana la final? Moartea lui este prosteasca, moare din cauza ca s-a taiat in sabia lui Saya cand a cazut din mana lui James .... asta nu e moarte de Chavalier

Pe Nathan il stiu toti cand a aparut nici unul nu a comentat nimic la aparitia lui....ar fi fost si putin ciudata sa nu se stie intre ei.

Nu mi se pare ca cei enumerati de tine shoopy au avut vro relecantza.....toti sunt personaje secundare. Nici Riku , nici George nu au fost personaje principale vrodata.....mai ales Riku...se vedea clar ca el e in plus in toata povestea asta...si nu cred ca e nasol sa mori in stilul ala :P :twisted: ... la varsta lui sa mori dupa ce ai ..... procreat..... e totusi ceva....eu icna n-am inteles cum a decurs procesul asta de procreare....da presupun ca n-a fost numai printr-un simplu sarut ca altfel nu s-ar mai fi dezbracat Diva.

Ce devine evernat in schimb in serie e faptul ca Diva 90% din timp are infatisarea lui Riku .... and thats so wrong on so many levels.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Nov 9 2006, 05:51 PM
Post #69


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



blood+... are un plus si un minus in acelasi timp... are 50 de ep cind trebuia sa aiba 26... astfel actiunea isi pierde din intensitate pe masura ce se inainteaza in story... am revazut blood - the last vampire... 30 de minute sublime... actiune violent-intensa intr-o atmosfera gotica pictata excelent... cind am vazut anuntul de a face o serie dupa blood am asteptat cu nerabdare... rezultatul este lamentabil... cred ca s-a vrut un trip in jurul lumii pt a cunoaste marile orase ale lumii sau ceva de genu asta <_< ... in serie gasim mici saga concentrate in care avem putina dinamica... cred ca sa insistat prea mult pe detalii banalizind in final conflictul Saya-Diva... Saya realizata patetic... wtf... in afara de flashurile cu beserk din Vietnam este penibila... jeesh... din gore - horror genre l-au facut un anime pt familie... friendship and all that shit... too bad... nakakukarisa sau cum ii zice my ass... the end... sa fim seriosi... prefer sailor moon pt chestii de genu asta... well... next.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

intellect
post Apr 8 2007, 05:45 PM
Post #70


Diclonius
******

Group: V.I.P.
Posts: 947
Joined: 27-July 05
Member No.: 1.690
Points: 3.645
Gender:



Aţi vrut vreodată să citiţi jurnalul lui Joel?
Iată o pagină din jurnal:
O să aveţi o surpriză de proporţii :lol:

(IMG:http://img78.imageshack.us/img78/4378/snapshot20070408181319wf4.th.jpg)
aceeaşi pagină, din altă perspectivă:
(IMG:http://img232.imageshack.us/img232/6883/snapshot200704081813191ug6.th.jpg)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Rezo The Red Priest
post Apr 11 2007, 07:12 PM
Post #71


Grand Cardinal
******

Group: Members+
Posts: 937
Joined: 18-August 05
From: Bucuresti
Member No.: 1.746
Points: 2.024
Gender:



Blood + unul din my top asa ca ii dedic postul 800; bv intellect pentru observatia facuta; i was all :lol: e bine sa citesti jurnalul lui Joel; afli multe lucruri importante despre... multe :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

dizzy
post May 11 2007, 09:19 PM
Post #72


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 30
Joined: 11-May 07
Member No.: 4.294
Points: 92
Gender:



Blood+ a fost bun. A taraganat cam mult pe la inceput - primele zece episoade mi se pareau interminabile, schimbare focus-ului de la un grup la altul, fara mult development - dar de la jumate things really got moving and pretty serious and dramatic, sfarsitul n-a fost cel la care ma asteptam si in anumite momente mi s-a parut a little bit rushed. All in all, it was a great ride.

Filmul (considerat un succes) l-am suportat cu greu si oricum a fost doar baza, Blood+ reprezentand un altenate univers si btw design-ul lui movie Saya era teribil.
Multe personaje bine conturate, a lot of background, really twisted bad guys. Pe la episodul 18 ma gandeam ca pana la sfarsit o sa fie o foarte lunga lista de personaje. But it worked pretty well in the end.
Invinovatirea americanilor pentru experimentele facute, pare o tema comuna in unele anime-uri - in cazul de fata ei fiind the little bad guys experimenting on chriopterans.

Saya propriu zis nu-si aduce aminte mai nimic si de-abia mai tarziu o sa capete motivatie si o sa lupte cat de cat, cu ajutorul chevalier-ului sau, Hagi. Dar e ca lumea sa vezi cum se maturizeaza si cum suporta toate tragediile prin care trece. Si Diva, o uitasem. Hell of a bad guy. Really, she was something refreshing, really freaky Tongue

Oh and the soundtrack is also great. Se vede mana lui Mancina la mijloc si sa nu uitam ca Zimmer e producatorul.
Cu toate lipsurile, il recomand, mi-a placut, chiar daca putea sa fie even more above average (asta e, nu poti sa ceri luna de cer, la animeuri de cursa lunga).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Daianara
post Mar 7 2008, 05:00 PM
Post #73


Class Member
****

Group: Members+
Posts: 352
Joined: 22-March 07
Member No.: 3.995
Points: 864
Gender:



Complet de acord cu ce a postat Sidonix mai sus.
Blood+ mi s-a parut extrem de plictisitor. Am apreciat la el abordarea originala a vampirismului dar in rest...50 de episoade despre famous last stands. Nu stiu de ce le place asa japonezilor sa repete la infinit acelasi lucru. De exemplu in Noir, cand aratau de 2 ori pe episode timp de 26 de episoade scena cu moartea parintilor lui Mireille. Aici e lupta dintre Saya si Diva, lungita tot serialul, fara a spune ceva concret in between. Iar cand ajung sa se lupte, in loc de a castiga cineva (in speta Diva), amana pe data viitoare cand se intalnesc. Un fel de "hai sa jucam cel mai bun din n meciuri pana castig eu". Apoi Haji, daca nu era injunghiat, batut si facut bucati in fiecare episod nu era "sanatos". As vrea sa pot spune ca ultimul episod a mai reparat ceva din plictiseala din timpul serialului dar n-a fost nici pe departe suficient. Haji o iubeste pe Saya, nu?
Dar se urneste sa spuna asta dupa 150 de ani si inca 50 de episoade in vremurile noastre, si fix dupa pica o cladire pe el.
Good God! :blink:
Voi incerca sa vad si filmul, poate e mai mult pe gustul meu. Desi productiile cu si despre vampiri vazute n-au reusit sa ma impresioneze cu ceva pana acum.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lord Alucard
post Apr 5 2008, 06:09 PM
Post #74


Incepator
**

Group: Members
Posts: 10
Joined: 5-April 08
From: Ialomita(Slobozia)
Member No.: 6.531
Points: -2
Gender:



In acest moment anime-ul este difuzat de singurul canal de anime-uri din Romania adica de catra Animax.Blood+ este povestea celor doua surori Saya and Diva una devenita buna iar celalta este rea pana in maduva oaselor.
Dap este un anime foarte intersant cu poveste captivanta ce cucereste publicul contine si scene de amuzament dar si drama ,actiune si chiar putina fantezie.Opening-ul este foarte bine realizat pe o coloana sonora foarte captivanat iar grafica este si una de nota 10 daca ar fi sa ii dam o nota de la1/10 .Am vazut anime-ul de cand aparuse si ma tot facea sa ma gandesc cum se va termina iar sfarsitul mi-a lasat o foarte buna impresie deoarece totul sa desfasurat poate asa cum mintea mea isi dorea.
Am vazut si filmul la fel de bun ca si anime-ul doar de daca mi-a placut unul (adica anime-ul)mi-a placut si filmul oro unde incepuse acea manie a mea pe care o dezvolt la orice nou anime aparut pe piata industriala a acestei lumii.
Personaje favorite au fost:
Solomon-imi placea parul blond ,ochii albastri,costumele pe care le purta si felul cum gandea.Poate ce nu mi-a placut la el a fost faptul ca el incepu-se sa o iubeasca pe Saya si sa o uite de Diva.
Diva-cel de-al doilea personaj favorit al meu inafara de culoare albastra pentru care am o slabiciune mi-a mai placut si felul ei de a fi cum era ea asa de rea si acel mod copilaros ce ascundea rautatea din inima ei.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

alcyndore
post Apr 5 2008, 10:10 PM
Post #75


...
**

Group: Members+
Posts: 74
Joined: 19-November 07
Member No.: 5.595
Points: 743
Gender:



Blood+ a fost printre primele serii care le-am vazut si mi-a placut teribil. Super mult! Este favoritul meu, dupa Trinity Blood. Dar... trebuie sa fiu de acord cu Sidonix, prea multe episoade, lalaiala.
In ceea ce priveste filmul nu am reusit sa-l vad. Ma ingrozeste grafica.... dar o sa ma straduiesc sa-l vad ca sa pot face o comparatie!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mado_chan
post Jul 11 2008, 01:28 PM
Post #76


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 39
Joined: 31-March 08
Member No.: 6.500
Points: 88
Gender:



am terminat si eu de vazut blood+ si are un 10 de la mine.ma gandeam initial ca 50 de episoade sunt mult prea multe,ca o sa ma plictiseasca teribil la un moment dat <_< ,dar nu a fost asa deloc.a reusit sa imi mentina interesul pe tot parcursul seriei.
cred ca as putea sa tot vad la infinit episoade din blood+ ca tot nu m`as satura.
mi`a placut felul in care a fost abordata tema vampirilor,felul in care personajul sayei s`a dezvoltat incet incet,ajungand sa isi accepte trecutul si conditia.nu prea mi`a placut felul in care e desenata in primele 33 de episoade,I loved her in celelalte 17,cu parul putin mai lung,trasaturi mai soft,sprancenele care mi se pareau insuportabile inainte cu o forma ok, si atitudinea aia de bad girl :lol:
mi`a parut rau de felul in care a sfarsit solomon,chiar nu merita sa moara asa un asemenea chevalier,dintr`o simpla greseala.
finalul cred ca a fost pe gustul tuturor,un happy ending deloc fortat.cu exceptia fazei cu sangele divei care si`a pierdut proprietatile otravitoare dupa nastere,cred ca lucrurile au decurs asa cum trebuie.
aaa,si ce soc am avut cand l`am vazut pe haji ca "moare" :o :o ! dar apoi,cand kai merge in locul unde doarme saya si a zarit trandafirul roz,m`am linistit.:)


am avut o timida tentativa sa ma uit si la blood:the last vampire,filmul,dar cand am vazut`o pe saya am spus din start PAS ! :rolleyes:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Sep 30 2010, 03:32 PM
Post #77


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



Mie Blood+ mi s-a parut foarte ok pentru un anime de 50 de episoade :) nu stiu ce tot a comentat lumea ca e plictisitor, eu una chiar ma intrebam (curiozitate pe care o am mereu la seriile de +26 de episoade) ce d-zeu o sa faca ca sa imi mentina interesul atata timp? :D and it worked out pretty good, desi pe ici pe colo mai avea episoadele standard de plictiseala.

Ce am apreciat cel mai mult a fost faptul ca s-a simtit dezvoltare, a personajelor si a seriei. Mi-a placut ca au murit personaje, ca Saya a trecut de la wimpy la tough ass, all that jazz. As fi preferat ca sfarsitul sa fie un pic diferit, oleaca prea insorit pentru mine (si prea vag, un forward de 30 de ani ar fi fost binevenit), dar treaca mearga.

Am vazut si filmul si in-afara de elemente de setting, nu cam au multe in comun si nu cred ca ar trebui comparate :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

EcsTasY
post Oct 1 2010, 08:35 AM
Post #78


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 610
Joined: 27-February 08
Member No.: 6.280
Points: 1.316
Gender:



agree :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Sidonix
post Oct 1 2010, 02:37 PM
Post #79


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



aham, daca se tinea cont de ideea story-ului initial Saya nu trebuia sa fie wimpy never ever. So Blood+ este imo un SPIN OFF nicidecum un inside detailat al oav-ului, sau ceea ce am crezut eu ca va fi de fapt o continuare, dar ma rog u never get what u want, sau cel putin ceea ce am vrut eu :)

ps: filmul desi nu e mare master-piece "speculeaza" OAV-ul si respect asta.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Oct 1 2010, 02:46 PM
Post #80


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



uhm... despre ce ova vorbesti?

si nu zicea nicaieri ca seria va fi o versiune detaliata, este un alternative setting la film, asa ca cred ca ai avut tu doar asteptari gresite :P

in ce o priveste pe Saya mi s-ar fi parut total unbelievable sa devina dintr-o data o bestie de tocat monstri.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages « < 2 3 4 5 >
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 3rd June 2024 - 02:25 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |