Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Kill Bill


Sidonix
post Jul 20 2004, 10:25 AM
Post #21


Burning Soul
**********

Group: Members+
Posts: 2.890
Joined: --
Member No.: 37
Points: 3.770
Gender:



mi s-a parut sublima Lucy Liu in primu' Kill Bill...a...si sa nu uit de garda personala a ei domnishoara nipona cu /love Fustitza /love :D citez:"vrei sa mi-o tragi... -Da...a fost ultimu cuvint :D ...pe 2 nu l-am vazut inca...sper sa-mi fac timp..damn it...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kagome
post Nov 25 2004, 12:03 AM
Post #22


kaa-chan
**

Group: Members+
Posts: 93
Joined: --
From: Brasov
Member No.: 292
Points: -17
Gender:



sincer mi s-a parut un film diferit de toate cliseele de la Hollywood. semnat tarantino ..da spune multe , mie personal mi-a placut muzica in vol.1 ff mult si cea mai tare tipa cum a zis Sid gagica scolarita cu ghiuleaua, mi-a placut "nebunia" ei . :twisted: :twisted:
in vol 2 chiar au fost niste faze la care nu ma asteptam ...si defapt cred k nimeni nu se astepta ...de exemplu cand o impusca fratele lui Bill pe "mireasa" ...that was cool...si ce mi-a placut - lupta finala cu Bill eu chiar ma asteptam la some kick ass kendo and swordfighting..da s-a rezolvat tot conflictu in 5 miscari...destul de original :wink:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Dec 9 2004, 11:10 AM
Post #23


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



A fost chiar dragutz filmul, mai ales ca a adus o "briza" de aer proaspat prin Hollywood. Prima parte mi s-a parut mai faina, poate shi din cauza ca nu te ashteptai la nimic din ce a fost acolo, scene de anime, secventze alb-negru shi baile de sange, which were great. O-Ren IshiI freakin` rulzzz. Chiar a fost un moment sad cand B. Kiddo a omorat-o. Un alt moment mishto a fost acela cand Hattori Hanzo i-a facut sabia lui Kiddo. Shi multe altele. Din Vol. 2 a fost super bataia cu Elle. Dupa parerea mea a fost mai mishto decat the long borin` speach despre alter-ego-ul lui Superman samd cu Bill. Destul de aiurea faza cu ieshitu` din mormant, dar fie. Ah, shi antrenametul cu Pai Mei. :) Nice one! :) Kill Bill Vol. 1 & 2 were OKEEEEEEEEEEEEEEEEY! :roll: /smile
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages < 1 2
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 31st May 2024 - 04:07 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |