Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Fii Propiul Tau Personaj...


Kyoto
post Apr 14 2007, 11:21 AM
Post #1


I'm just an ordinary angel from The Darkness...
**

Group: Members
Posts: 20
Joined: 10-April 07
Member No.: 4.116
Points: 60
Gender:



Sa zicem ca ai fi un personaj de anime...sunt sigura ca multi de aici s-au gandit cel putin 5 sec la asta...
Cum ai crede ca ai arata? Adica puneti putina descriere, scrii identitatea ( cine esti sau ce esti: elf , dragon O_o , zana , ...) sau daca se poate , o poza ar fi buna ( sa ne facem o idee cum ai arata , ca doar nu toti avem aceeasi imaginatie) . Mi se pare o idee buna intrebarea asta...

deci incep eu? bine...
Nume: pe care il am in viata reala :P
Rasa: combinatie intre animale si om ( I'm such a freak , I know...)
Infatisare: parul argintiu , ochi violeti , imbrakata in ceva fara spate de culoare mov cu negru
Abilitati: ma pot transforma in diferite animale -argintii :lol: -( dragon , lup , pisica , pasare...)( I'm freaking myself... :blink: :huh: :blink: :huh: :blink: )

Voi ce ziceti? ne bagati in seama pe mine si ideile mele ciudate? :rolleyes:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Coyotee
post Apr 14 2007, 11:40 AM
Post #2


The guy in the shadows
Group Icon

Group: Root Admin
Posts: 1.317
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 2
Points: 4.347
Gender:



acest gen de topic ishi are locul la diverse. MUTAT
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

anaxor
post Apr 14 2007, 11:51 AM
Post #3


forever dreamer
***

Group: Members+
Posts: 256
Joined: 27-December 06
From: Cluj-Napoca
Member No.: 3.503
Points: 405
Gender:



Picture this: pe o alee intr-un parc intalnesti o fata care sta pe o banca, cu un aer absent.Ai putea trece mai departe fara sa te uiti la ea de doua ori daca nu i-ai observa ochii verzi neobisnuit de tristi...De ce tristi? Pentru ca fata aceasta , botezata Haruka de familia la care sta acum, nu-si aminteste nimic (nici cine este, nici de unde vine...).Singura ei legatura cu tecutul o reprezinta visele care o chinuie in fiecare noapte (franturi de imagini, chipuri ale unor oameni pe care nu-i recunoaste, dar despre care simte ca au fost importanti in viata ei), sentimentul ca a uitat ceva foarte important si ca are o misiune de indeplinit......
How does it sound so far? :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lother
post Apr 14 2007, 04:52 PM
Post #4


Indigo
***

Group: Members+
Posts: 203
Joined: 3-February 07
From: Bucharest
Member No.: 3.718
Points: 346
Gender:



Il cheama ID si e om(daca se poate numi). A fost creat cand un baiat a fost chinuit in experimente intr-un laborator secret. Asta pana a invatat sa se refugieze in mintea lui, lasand la suprafata pe ID ca sa primeasca toate amintirile urate si suferinta. ID este crud si nemilos, experimentele l-au determinat sa-si activeze puterea launtrica(cu care a distrus laboratorul). Detine controlul total asupra mintii si se poate activa la voie, fara ca celelalte persona sa-si dea seama de aceasta.

Uraste omenirea si lumea care au permis sa fi trecut prin atatea orori.


Arata astfel:
(IMG:http://ewancient.lysator.liu.se/pic/fanq/m/o/mookyvet4/id7.jpg)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Love-chan
post Jun 22 2007, 03:02 PM
Post #5


~Yaoi supporter~
****

Group: Members+
Posts: 393
Joined: 25-May 07
From: Iasi
Member No.: 4.354
Points: 756
Gender:



...e o fata frumoasa ca un inger, nu are nume, nu are varsta, ea nu s-a nascut niciodata si totusi exista parca dintotdeauna...cand o vezi, zambetul ei face ca sufletul sa-ti infloreasca, simti o liniste si o caldura interioara pe care nu le-ai mai simtit pana acum...ochii ei mari iti vor ramane de acum in minte pana cand vei pleca de pe aceasta lume...o privesti si parca nu te saturi, incerci sa identifici in ochii ei cine e, de unde vine, ce simte dar nu gasesti nimic, si totusi in ochii ei se regaseste lumea-ntreaga si orice sentiment pe care l-ai simit vreodata...te cunoaste, si tu o cunosti dar nu-ti amintesti de unde...o vezi apropiindu-se de tine, priveste cum vantul misca frunzele, apoi se uita la tine si in momentul acela afli ca vei face parte din lumea ei mai devreme decat iti inchipui...unii ar numi-o Moartea(Hm, cam dur nume), daca o vezi in toata splendoarea ei inseamna ca meriti, daca nu ea te va judeca pe vecie sub un chip oribil si nepamantesc pe care nici nu ti-l poti imagina...bucura-te de zambetul ei pentru ca iti aduce salvarea de care ai nevoie...nu uita, niciodata nu e prea tarziu sa recunosti ca ai gresit, asa vei fi salvat si vei cunoaste...zambetul



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 21st May 2024 - 02:12 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |