Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Anime Flash Project, Fluffy Hamsters Rule!


Hamster
post Nov 4 2006, 04:14 PM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 78
Joined: 31-October 06
From: Cluj Napoca
Member No.: 3.211
Points: 28
Gender:



Eu vreau sa fac un Flash (Presupun ca stiti ce inseamna un Flash, este un program care are mai multe functii de obicei facandu-se animati sau siteuri cu el), De curand am inceput sa invat Flash 8 (programul) si as vrea sa fac o animatie / un proiect / un joculet despre anime of course. Sunt curios cine stie programul, ba mai mult stie foarte bine sa faca ceva in el ^^ si daca se poate sa facem impreuna ca-s la inceput si ma incurc tare repede, mai ales la partea cu action scriptingul, Deci va rog postati cei care stiu Flash. :twisted:

P.S. Accept orice fel de idee (sunt inca la stadiul de "Vreau sa fac un joculetz/animatie in flash ce are legatura cu anime). Eu ma gandesc sa fac un fel de stick fight , dar singurul bai, e ca nu prea stiu sa animez destul de fluid sticks (:|, mi-ar trebui un pix electronic), dar cum am spus sunt inca in stadiul de invatacel. Deci daca aveti rabdare, timp si chef sa ma ajutati ^^, i am ready to heed your call. Cheers!
(\_/)
(O.O) -Indeed it is a Fluffy Bunny with a deadly stare!
(> <)

Later Edit: Sa inteleg ca nimeni nu-i interesat? Ok i'm not pushing you or anything, But i'll get all the credits ^^, Yay fame and fortune awaits me! Woohoo
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

mihaitza
post Nov 6 2006, 04:07 PM
Post #2


Mikcael,dark angel
**

Group: Members+
Posts: 51
Joined: 17-October 06
From: Gherla
Member No.: 3.139
Points: 29
Gender:



Ma bucur ca mai exista cineva interesat de web design si animatii. Iti dau ca un mic ajutor un site http://www.cwd.dk/.
Gasesti tot felul de ajutoare si tutoriale.
Mi-am instalat si eu un flash dar nu am avut rabdare. Iti recomand multa rabdare si sa tocesti tutorialele,poate te vor ajuta.

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Hamster
post Nov 6 2006, 05:20 PM
Post #3


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 78
Joined: 31-October 06
From: Cluj Napoca
Member No.: 3.211
Points: 28
Gender:



Mersi de site, Am o groaza de video tutoriale pe care ar trebui sa le parcurg ^^ da mi o lenee :>. Caut de ceva vreme un site in care explica dinamica omului :/ ca asa de greu sunt sticksurile Ufff...I need a pen :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 23rd May 2024 - 12:45 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |