Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

3 Pages < 1 2 3 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Evil inside you


kaoru
post Apr 26 2005, 10:53 AM
Post #41


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 600
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 22
Points: 344



eh...am fost eu prea agresiv.Am vrut sa-mi imbrac punctul de vedere intr-o forma potrivita pt topicul Evil dar a iesit aiurea...erau si cateva idei pe care le sustin inca peacolo...intelegi tu :wink:
Raul nu este ceva de care sa te feresti probabil nici ceva de ignorat cu atat mai putin de acceptat...este ceva de inteles doar...
Thus i live...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Apr 26 2005, 10:53 PM
Post #42


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Shi iata cum topica se trasforma in camp de lupta intre una bucata kaoru shi Animal. Va spun sfarshitu`... kaoru o sa inceapa sa nu il mai suporte pe Animal, doar pentru ca copilu` are alta parere shi a avut o viatza mai buna shi e el mai optimist. O sa ajunga sa se injure shi atunci o sa vina Coyotee sa le dea avertisment ca nu se acepta vuolgaritatzi pe aici. Apoi kaoru se sictireshte shi se ia un pic shi de Coyotee, care saracu` ishi face numa` munca de admin shi bineinteles kaoru are shi el drepturile lui, ca doar e moderator. Noah shi asha, noi restu` userilor nevinovatzi ca mine care am inceput aceasta conversatzie :twisted: ne vom distra, apoi plictisi de bla bla bla, yadda yadda yadda... Concluzia? Drop it dead guys!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Animal
post Apr 26 2005, 11:35 PM
Post #43


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.316
Joined: --
From: Depends on when you are reading this.
Member No.: 404
Points: 2.147
Gender:



"This is not spam,this is not bickering or quarrelling"<---
1.Nu mi se pare acesta conversatie o cearta ci o discutie.
2.Discutia noastra e ontopic :P.
3.Nu are cum sa nu ma suporte kaoru because my avatar is just to loveable.
4."sa se injure"...nu cred ca are motiv sa ma injure...dupa cum am si scris in postul anterior...nu am scris nimic personal ci la modul general si nu e o cearta ci o conversatie...
5."o sa vina Coyotee sa le dea avertisment" singuru avertisment care am putea sa-l primi ar fi unul de spam...ring a bell demona ? :D *cough Spammer cough*
6."Drop it dead guys!" eu deja miam expus pct de vedere...nu prea mai am ce zice aici asa ca astept sa vad ce scrieti voi in continuare:quietly and motionless.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

kaoru
post Apr 27 2005, 09:16 AM
Post #44


High Class Member
*****

Group: Members+
Posts: 600
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 22
Points: 344



"someone is afraid already tananananananana /humm " :twisted:
Chiar nu am nimic cu Animal lol.Tocmai ce am postat mai sus cu un rand ca e doar o discutie lol.(si are si avatarul cool /^_^ )
Si nu am injurat niciodata pe nimeni si nici nu am de gand.Si eram ontopic all the way.
Asta e primul post offtopic.daca deranjez am iesit. /angry
Osa urmaresc doar ce discutii interesante si ONTOPIC aveti voi...poate mai invat si eu cate ceva :wink:
Ja!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Demona
post Apr 27 2005, 06:45 PM
Post #45


your Worst Nightmare
******

Group: Members+
Posts: 832
Joined: --
From: Hell
Member No.: 306
Points: 647
Gender:



Whatever... over & out!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

DMW
post Apr 28 2005, 02:43 PM
Post #46


New Version. No Improvement
***

Group: Members+
Posts: 299
Joined: --
From: elsewhere
Member No.: 50
Points: 91
Gender:



lol.
is "dialogul asta" anyone's idea of evil inside?
patetic.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cosmycgirl
post Apr 28 2005, 09:05 PM
Post #47


Newbie
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: --
From: timisoara
Member No.: 1.036
Points: 2



oh man....
animal bravo sunt total de acord cu tine....

``This world sucks`` sure e adevarat , niciodata nu am spus ca nu, ci doar ca nu inseamna ca its hopeless, schimbarea vine din interior shi numai daca vrem, altfel haideti sa ne complacem toti in propria noastra lene si neputinta si sa spunem la toata lumea ca suntem evil inside si ca n-avem ce sa facem...& while we're at it haideti sa ne mai si plangem putin de mila...nu? :iya:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

DMW
post May 4 2005, 06:39 PM
Post #48


New Version. No Improvement
***

Group: Members+
Posts: 299
Joined: --
From: elsewhere
Member No.: 50
Points: 91
Gender:



QUOTE(cosmycgirl)
altfel haideti sa ne complacem toti in propria noastra lene si neputinta


cosmycgirl, impresia mea e ca tu faci exact asta tu, in nici un caz Demona sau Kaoru. e foarte simplu sa faci declaratii de genul "cine spune I'm evil inside e lenes", dar mult mai greu sa _faci_ _tu_ ceva.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

cosmycgirl
post May 15 2005, 06:15 PM
Post #49


Newbie
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: --
From: timisoara
Member No.: 1.036
Points: 2



lol like dude....i dont think i can change u i dont evan wish to....shi ce weird...ca ati dedus toti ca cica io is aia lenesa ca nam scris trei cuvinte corect...no ofence but u make me laph....gosh
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Animal
post May 15 2005, 06:35 PM
Post #50


Veteran
**********

Group: Members+
Posts: 1.316
Joined: --
From: Depends on when you are reading this.
Member No.: 404
Points: 2.147
Gender:



"cosmycgirl, impresia mea e ca tu faci exact asta tu, in nici un caz Demona sau Kaoru. e foarte simplu sa faci declaratii de genul "cine spune I'm evil inside e lenes", dar mult mai greu sa _faci_ _tu_ ceva."

DMW fara suparare dar posturile tale in general sunt atacuri la persoana...aici se vorbeste la modul general si nu in cazuri particulare ... ca atlfel incepem si ne injuram.Oricum contributia ta e apreciata la acest topic 3 cuvinte din care 2 insulte si unul numele celui insultat.Serios acum daca nu faci ceva productiv strici jucaria altora si cum ai si facut ai indreptat discutia in alta directie:"care e mai rau si mai lenes si ia sa vedem care are dreptate".

"while we're at it haideti sa ne mai si plangem putin de mila...nu?"
Nothing changes if you don't change first.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Lillith
post Jul 21 2005, 09:15 AM
Post #51


Advanced Member
***

Group: Members+
Posts: 161
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 717
Points: 37
Gender:



Nu s-a mai vorbit de mult timp pe aici..cu toate ca spiritele rele are never gonna leave us..si o sa fie si mai rau dc stam cu mainile in fund si nu vrem sa facem altceva decat sa le ignoram.For instance eu am aflat,adik stiam...ca am mai multe personalitati pe care le schimb foarte repede...maybe I'm haunted or smth...are cineva o parere despre asta.Credeti ca are a deeper meaning or stmh...? :roll:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kisa
post Jul 21 2005, 09:35 AM
Post #52


~*okasan*~
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.847
Joined: --
From: Braila
Member No.: 1.303
Points: 3.264
Gender:



Eu as zice ca omul este rau si egoist deep down inside. :twisted: Am demoni, cred ca destul de multi chiar, dar nu incerc sa ma lupt cu ei... nu cred ca vreau sa ma lupt cu ei. As putea zice chiar ca (scuzati cacofonia) coabitam. D c sa ma lupt cu ei? As zice ca anumite situatii turned out just fine datorita lor. Si cand sunt sub influenta lor, nu-mi pare rau (eh... am si o fire mai autodistructiva de felul meu T_T).
Anyway, nu ai cum scapa de ei definitiv... cred ca nici macar temporar... asa ca mai bine gasesti o solutie de mijloc.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

fiona
post Aug 5 2005, 01:48 PM
Post #53


Catalina
Group Icon

Group: Members+
Posts: 132
Joined: --
From: then braila, now B
Member No.: 902
Points: 156
Gender:



Toata lumea vorbeste de partea evil din fiecare dar s-a gandit cineva ca poate partea "evil" din noi este chiar aia buna si cea pe care o consideram good e opusa?
Eu de cand am vazut mai multe animeuri cu ingeri si demoni ma facut sa realizez ca lumina e cea care este mai meschina si mai rece si inproprie pt noi daca nu este indulcita de rau. Va puteti uita direct la soare fara sa puneti niste ochelari de protectie INTUNECATI??? E frumoasa o zi insorita fara putina umbra de unde sa admiri frumusetea naturii cu partile ei frumoase si urate?? Eu nu cred.
Nu exista rau fara bine. Acestea nu se pot compara ele se pot doar aprecia pt ca: rau e fara bine dar mai rau e fara rau.
Am cam ametito la sfarsit dar sper sa intelegeti ideea, daca nu cereti explicatii fara a aduce comentarii rautacioase si lipsite de logica. :twisted: :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3
Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 26th September 2024 - 01:04 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |