Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

3 Pages < 1 2 3 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Fatal Fury the movies...SNK at it's best


Majin
post Nov 17 2004, 06:03 PM
Post #41


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



hm...stiu de kof pe ps 2,dar am gasit saptamana trecuta filmuletz de presentare si imagini dintr-un kof nou,care va apare in 2005...si nu era pe ps2....missa is confused
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Aug 6 2005, 07:26 PM
Post #42


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Eu tot n-am vazut Street Fighter 2 TM dar am venit cu impresii despre primele doua filme Fatal Fury.
Primul film mi s-a parut slabut...a se citi nu mi-a placut deloc. Totul se precede, actiunea e prea grabita iar povestea e clishe.
Al doilea a fost bunicel. NU mi-a placut evolutia lui Terry care dupa ce e invins se lasa de lupte. Mi-a scazut foarte mult admiratia pt film. Grafica a fost cu o idee mai buna iar luptele la fel.
Cel mai bun ramane ultimul film...mult mai reusit decat primele doua la un loc.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post Aug 6 2005, 09:12 PM
Post #43


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Pai ultimul se numeste The Motion picture.....daca nici asta nu era klumea mai bine se lasau de meserie..

Da primul e f. grabit.....nici mie nu mi-a placut in mod deosebit.....al doilea....mai treaca mearga. Oricum.....sunt filme facute dupa jocuri arcade fighting.....deci nu te poti astepta sa fie prea complexe........dar pt action pack....merge......la fel si Gowcaizer
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Aug 15 2005, 06:33 AM
Post #44


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



eu unul am vazut prima data filmul 3...mi s-a parut interesant,dar nu m-a impresionat..apoi am facut rost si de celelalte filme...se vede clar evo in grafica...mie unul nu mi-a placut deloc grafica din primul ff...mai ales cum arata andy..dar in fine...pt un fan snk seria{daca poate fi numita asa} merita..
ja!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Duncan
post Aug 15 2005, 01:21 PM
Post #45


Technical Oni
***

Group: Members+
Posts: 208
Joined: --
From: Dobrojea
Member No.: 167
Points: 78
Gender:



Anime-u Gowcaizer e o porcarie. Filmuletzu ala de prezentare la KOF s-ar putea sa fie pentru Maximum Impact 2 , care trebuie sa iasa undeva prin primavara pentru xbox360. Cat despre primele 2 filme Fatal Fury , mi s-au parut chiar reprezentative. Si nu prea se poate discuta despre design , animatie si grafica cand amandoua au fost facute prin 91-92. Storyline-urile , pentru niste anime-uri bazate pe jocuri beatemup arcade sunt chiar bune. Al treilea mi s-a parut o porcarie. Numai partea grafica l-ar mai putea salva.... Oricum , nici nu ma prea asteptam la multe , considerand ca regizoru e un regular in industria hentai , si are la activ titluri ca Angel Blade. Concluzionand , primele 2 merita vazute , si pentru vremea aia , chiar merita calificative destul de mari.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scarlet
post May 25 2006, 03:27 PM
Post #46


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 46
Joined: 24-May 06
From: Behind you
Member No.: 2.583
Points: 110
Gender:



Heyy.... de ce nu e nici o fata pe aici ? nu stiu sa bata ? come on....

super tari animele, pacat ca nu lam vazut pe primul... The lone wolf parca... dar in rest nam ce zice, sunt klumea ca poveste, mai ales daca mai ai sau avut... un prieten care mai si juca jocul ... intelegi mai multe...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scorpio
post May 25 2006, 08:23 PM
Post #47


Gold Saint
**********

Group: Members+
Posts: 2.862
Joined: --
From: Bucuresti ( Death Valley )
Member No.: 8
Points: 3.964
Gender:



Desi sunt fan recunosc ca povestile nu sunt extraordinare.....actiunea e toata faza in ele.

The LoneWolf e destul de naspa ca se deruleaza prea repede actiunea si al doilea e cam la fel....al treilea in schimb e facut klumea. Nu stiu daca le am la mine da oricum daca e pot sa-ti dau link-uri pt torrente ca sa le iei daca te tine banda :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Scarlet
post May 25 2006, 08:49 PM
Post #48


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 46
Joined: 24-May 06
From: Behind you
Member No.: 2.583
Points: 110
Gender:



am gasit si eu pe torrente, dar mie sila sal iau, mai ales pe caldura asta... ma gandeam ca poate mi le da cineva, dar daca tu ma indemni sal iau de pe torre... atunci... damn...


edit by axi: asta e un exemplu de spam sau offtopic ... daca doresti fatal fury sau orice alt anime indreaptati pasii catre sectiunea de cereri, precis gasesti pecineva sa te ajute. ... nu o lua in nume de rau, fiind la inceput incercam sa-ti directionam pasii in calea cea buna :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages < 1 2 3
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 01:18 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |