Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

12 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Personajul tau preferat


CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #61


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Apropo Sethi,tocmai faptul ca Bardok stia viitorul m-a impresionat.Viitorul nu poate fi schimbat as a-l imbratisezi.Asa a facut el.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #62


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Apropo Sethi,tocmai faptul ca Bardok stia viitorul m-a impresionat.Viitorul nu poate fi schimbat as a-l imbratisezi.Asa a facut el.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #63


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



de ce nu seamana kakarotto cu tatsu'?bardock a dat dovada ca are sange de saiyan!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

fangorn
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #64


Escaflowne Addict
***

Group: Members+
Posts: 136
Joined: --
From: buc
Member No.: 113
Points: 13
Gender:



Majin> pai, Kakarotto nu seamana cu tasu pt ca a cazut in cap... ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #65


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



si asta e ff rau!!!!!mie imi placea kakarotto inainte sa cada in cap...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #66


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Kakarotto inainte sa cada in cap era un mic Brolly(aduceti-va aminte ce batai de cap i-a dat bunicului sau). Asa ca e mult mai bine ca a picat in cap,altfel nu ar mai fi fost nici o planeta pe care sa o ameninte nimeni(ar fi distrus-o goku deja)deci nu ar mai fi existat serialul!




P.S.:De ce apare postul lui Cyber de 2 ori?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #67


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



nu stiu de ce..e spam nu??daca nu cadea in cam adio planeta...da daca isi pastra macar jumatate din atituinea lui..parca imi placea mai mult de el...cand e ssj4 parca mai seamana a saiyan kakarotto...but still...vejita is the best of the best!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #68


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Baieti,nu stiu de ce apare postul meu de doua ori dar nu-i spam.Sau daca e , nu e cu stiinta mea.
Apropo,Vejita,ne-ai mai spus asta de vreo 200000 ori.N-ai si tu un second best or something?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Kataracta
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #69


Forever dreaming, forever searching, forever waiting
Group Icon

Group: Admin
Posts: 627
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 21
Points: 76
Gender:



De obicei un post apare de doua ori atunci cand apesi de 2 sau de mai multe ori pe butonul Submit dupa ce ti-ai compus mesajul. Cu alte cuvinte ai pasat odata, pagina web a inceput sa iti trimita mesajul catre baza de date dar pagina mai are freezuri si merge mai greu, si tu crezi ca nu ai apasat bine pe Submit si mai apesi odata si mai trimiti odata mesajul.

Poti sa iti stergi singur mesajele (apare un buton x in dreptul titlului mesajelor tale pe care daca apesi le stergi).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #70


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Vejita,suntem de acord in sfarsit:Goku SSJ 4 mai seamana a sayan.Are o atitudine mai violenta,mai nemiloasa.Imi place mai mult de el asa.Dupa mine personajul perfect e cel care are putin din fiecare.Nu-mi plac personajele 100% good(Goku) sau 100% evil(Baby).
Asa devine Goku in timpul luptei cu Baby,un adevarat luptator,cu sange rece care stie cum sa se foloseasca de fiecare situatie si cum sa nu lase furia sa sa-l domine(ex:Vegeta la inceputul seriei).
Ca o paranteza,nu-mi dau seama cum l-ai fi preferat tu pe Goku ca un mic Brolly.

P.S.
Mersi pt info Kataracta
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #71


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



am fazut ce zile fripte ii face kakarotto lu bunicu gohan....distrugea tot ce atingea...pana si pe bunicasu tot el la omorat transformat in ozuru...se aseamana cu brolli la faza asta{brolli ii scoate un ochi lu paragas omoara cand era mic si il omoara in movie 8}..cred ca toti saiyanii cand sunt mici sunt niste bebelusi''rai'',dar astia doi au intrecut masura
P.S.:bine ca fiumeu trunks nu a fost asa!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #72


Unregistered









Acum serios vorbind, Goku nu seamana cu tasu' pentru ca a cazut la propriu in cap!In plus, el nu a primit o educatie de Saiyan, deoarece a trait pe Pamant.Inchipuiti-va ce p[utere ar fi avut in Saiyan Saga daca ar fi fost educat si antrenat in spiritul Saiyan.
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #73


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



OK,aici ar interveni mai multe chestii Sethi.Eu unul nu prea cred ca Goku ar fi ajuns cine stie ce moro razboinic daca ar fi fost crescut de Sayani.
In primul rand,nu stiu daca ar mai fi fost in viata ca sa devina mai puternic(incidentul Frieza).
2.Vegeta a fost crescut de Sayani(macar cativa ani)si de cand a ajuns pe Pamant ii era inferior lui Goku(daca mai avea si Goku coada,cine stie ce ar fi fost).(M_Vejita,astept contraatac la asta)
3.Goku ar fi devenit el puternic dar ar fi avut 2 oameni carora nu le-ar fi convenit asta:-Frieza-adu-ti aminte incidentul Bardok
-Vegeta,care nu ar fi suportat ca un alt Sayan sa devina mai puternic decat el, printul
4.Goku n-ar fi avut cateva dintre cele mai bune tehnici din Univers: Kamehameha si Spirit Bomb.Fara astea ar fi fost de rau daca ar fi aparut Buu(spre exemplu).
5.In cazul in care ar fi murit,ar fi ajuns direct in Iad si astfel ar fi pierdut mult antrenament.Goku devine cel mai puternic in cealalta lume.


Nu stiu daca o sa fie multi de acord cu mine dar asta e parerea mea!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #74


Unregistered









Te inseli amrnic...Cand a sosit prima oara pe Pamant, Vegita nu era nici pe departe inferior lui goku, ci exact invers.Power-levelurile lor erau 1800 Vegita si aproximativ 5000 Goku9iar cifrele aste sunt pomenite inserie, nu sunt aberatii).goku face Kaio-ken 4x si atunci ajunge la aproape 20000 si are o sansa sa il bata pe Vegita...dar nu reuseste... :twisted:
Go to the top of the page
+Quote Post

CyBeR
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #75


Sick of this world
**********

Group: Members+
Posts: 1.341
Joined: --
From: Eternal Purgatory
Member No.: 35
Points: 1.030
Gender:



Cand ai dreptate,ai dreptate,dar nu neaparat acum. :twisted:
S-o luam moale:ce-i drept Goku nu ar fi avut mari sperante impotriva lui Vegeta fara Krilin si Gohan.Ce i-a pus capac lui Goku a fost momentul in care Vegeta se transforma in Monster Ape(parca sa li se spunea).Atunci a capatat printul avantajul de care avea nevoie pentru a-l rupe pe Goku.Sincer,nu cred ca ar fi fost rupt Goku asa usor daca ar mai fi avut coada.

OK,aproape ca m-ai contrazis in legatura cu punctul asta,dar au mai ramas 3.Do your best! :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bawmwolle
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #76


Unregistered









Pai tocmai de asta Vegita il invinge pw Goku pe Pamant.Pentru ca puterea unui Oozaru(adica Monster Ape-ul de care ziceai)are puterea de zece ori mai mare decat cea normala, Vegita ajungand astfel la 180000, ceea ce, pe langa cei 20000 ai lui Goku este enorm.
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #77


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



cyber..legat de o postare anterioara a ta...kakarotto a vea power level mai mare ca vejita doar cand face kaiokenul!!doar atunci!!!vejita nu avea posibilitatea de asi canaliza popwer levelul!!!daca vejita stia sa faca kaiokenul ,kakarotto era terminat!!!!daca nu tii minte ,cand kakarotto face kaioken 4 ii invinge galit gunul lui vejita!!!!gandestete la asta!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Bejiita
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #78


Bored Dude
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 122
Points: 69
Gender:



Ce pacat ca Vegeta nu a invatat Kayoken ar fi scimbat istoria serialului Dbz ba chiar si a dbgtului cred :?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Omu-Negru
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #79


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 68
Joined: --
Member No.: 137
Points: 2



Daca Vegeta se facea Kayoken si-l omora pe Goku , se ducea draq serialul!!!
Aceasta infrangere suferita de Vegeta( printul sayia-jin-ilor)in fata lui Kakarot("a mear soldier")a fost singurul lucru care l-a motivat si l-a facut sa se antreneze din ce in ce mai tare.
Cred ca Vegeta a trebuit sa ia bataie!
A fost lectia de care avea nevoie pentru a-l trezi la realitate si a-l face sa inteleaga ca poate ajunge cel mai bun doar prin "lots of hard work".
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Majin
post Jan 19 2004, 10:14 PM
Post #80


<< 魔神 Senpai >>
**********

Group: Members+
Posts: 1.138
Joined: --
From: << Above you ! >>
Member No.: 28
Points: 505
Gender:



omu negru are dreptate...daca nu pierdea nu avea de ce sa se antreneze asa insistent...daca kaakrotto crapa....se termina si cu dbz!!!cand vejiota face galit gunul ala a vbrut sa distruga si planeta:''die whit you precios earth''
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

12 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 02:41 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |