Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


MaNGAshop.ro

[ Outline ] · Standard · Linear+

> Hey Everyone!, newbie here!:)


shaiya13
post Sep 9 2007, 11:49 PM
Post #1


Newbie
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 9-September 07
From: Timisoara
Member No.: 5.125
Points: 4
Gender:



Hello!Ma numesc Alina si am 20 de ani.As putea spune ca astfel de introduceri nu sunt punctul meu forte dar fie :P ...Sunt destul de timida dar imi fac prieteni destul de repede, am mai multe personalitati, dar asta le veti descoperi pe parcurs :lol: , ce sa mai spun....imi place natura, sa vizitez cat mai multe locuri, sa invat despre diferite culturi, de asemenea imi plac foarte mult limbile straine(deocamdata stiu doar 3 destul de bine:engleza, franceza, spaniola, putin germana si italiana, japoneza in curs de invatare :D ). In ceea ce priveste muzica nu prefer un gen anume, depinde foarte mult de starea mea de spirit, ascult de la rock pana la muzica clasica.
Printre anime-urile mele favorite:Fate stay night, DN Angel, L a Corda d'Oro, Naruto, Bleach, Kaleido Star, ohh...bineinteles Ouran Host Club(that show is hilarious, l-as putea urmari de mii de ori ;) ), Inuyasha,Tsubasa Chronicle, Full Moon wo Sagashite, Fushigi Yuugi, astea mi le amintesc momentan, bineinteles am vazut o gramada aici am scris doar cateva k exemplu. Momentan urmaresc Zombie Loan, Wolfs Rain si Kamichama Karin, toate trei imi plac foarte mult :rolleyes: Manga, din pacate nu am citit, nu dispun de foarte mult timp liberT.T
Am descoperit acest site din intamplare si mi-a lasat o foarte buna impresie :) .Sunt sigura k imi va placea aici and i hope we can be great friends. What else? :unsure: aaa....my username cred k este dintr-un joc video, nu sunt foarte sigura cum se numeste, il folosesc de foarte mult timp si pe alte site-uri :lol: I think that's all...daca am uitat ceva....gomene...feel free to ask! ;) by
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
shaiya13   Hey Everyone!   Sep 9 2007, 11:49 PM
Shinju   RE: Hey Everyone!   Sep 10 2007, 08:04 AM
sailorcorvus   RE: Hey Everyone!   Sep 10 2007, 06:32 PM
Sidonix   RE: Hey Everyone!   Sep 13 2007, 09:29 PM
Chuppy   RE: Hey Everyone!   Sep 14 2007, 05:26 PM


Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 22nd May 2024 - 04:36 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |