Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Naruto Creat De Mine, naruto


gheorghecoser
post Mar 29 2008, 03:58 AM
Post #1


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



Am in cap niste idei; cititi-le va rog; acestea sunt ideile mele, propriul meu final la naruto


Dupa moartea lui itachi (manga 394) sasuke nu se va mai alia cu ororchimaru (oro inca traieste - manga 392-393 - oro iese din stomacul unui sarpe); sasuke nu se va mai intoarce in satul frunzei (konoha), ci va merge pe propria lui cale........ dar oare care cale? va mai amintiti primele episoade din naruto cand kakashi i-a intrebat pe naruto, pe sakura si pe sasuke , in legatura cu planurile de viitor? - sasuke a raspuns ca vrea sa ucida pe cineva (pe fratele sau, pe itachi, pe care il si ucide in manga 393-394) si mai vrea sa-si inscauneze din nou clanul uchiha........ deci sasuke de acum incolo vrea putere tot mai multa si vrea sa-l intalneasca pe uchiha madara (care inca mai traieste; asa i-a zis itachi); vrea sa afle toate tehnicile pe care le stie uchiha madara............. (uchiha madara a fost cel care a trimis vulpea cu 9 cozi sa atace satul frunzei).....
iar apoi sa poata sa-si formeze propriul sau clan uchiha..............
naruto ii rupe cu noul sau jutsu un brat lui tobi (tobi nu-i uchiha madara), iar tobi scapa cu viata.......
timpul trece: Naruto ajunge dupa 2 ani jounin; in lupta urmatoare tot cu tobi isi foloseste toata maiestria sa si il ucide pe tobi, fara a mai folosi pe kyuuby
Prin multa munca, chiar si fara sa mai apeleze la vulpe , naruto devine puternic, foarte puternic.......
orochimaru se intalneste cu kabuto si ii preia corpul lui; si astfel se unesc din nou cele 2 parti ale corpului lui oro: una care a iesit din acel sarpe (manga 392-393-394) si cealalta care a fost absorbita de kabuto........
akatsuki strang si ii sigileaza in statuie pe toti monstrii cu cozi, mai putin pe kyuuby..... acum se pregatesc de clipa cea mare......... akatsuki intra-n actiune.. .... ataca satul frunzei; intre timp, orochimaru avand nevoie de un loc unde sa se ascunda de anbu black din toate satele, plus de urmaritori, fiindca toti sunt pe urmele lui, (orochimaru) ataca satul de nisip , iar gaara fiind plecat in satul frunzei, pentru a ajuta pe cei de acolo sa reziste in fata lui kisame si ai fetei din organizatia akatsuki, care ataca din nord, iar pain (liderul)
din sud; konoha este intr-un continuu asalt..........
kakashi lupta cu pain si moare, dandu-si viata pentru satul frunzei.........
Naruto se infurie si kyuuby in cele din urma rupe sigiliul...............
akatsuki fac un jutsu special si il captureaza pe kyuuby in corpul feei , a lui konan, temporar, pana sa ajunga la ei in ascunzatoare; kisame, care are cea mai mare cantitate de chackra ramane si ii tine ocupati pe ninja anbu black...
cand ajung in ascunzatoare konan, purtatoarea lui kyuuby moare
kisame distruge tot ce prinde inainte; scuipa un ocean de apa peste satul frunzei si in acel moment apare gaara si facand un jutsu special transforma pamantul in nisip si protejeaza satu lfrunzei;
in acest timp orochimaru distruge satul de nisip si dupa aceea se "auto proclama" kazekage;
lady tsunade isi foloseste forta de sanin pt a-l lovi pe kisame, insa acesta din urma ii absoarbe chackra cu sabie sa peciala si aproape ca o ucide pe tsunade B)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Mar 29 2008, 07:15 PM
Post #2


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



( Acest topic contine multa violenta si cuvinte ca "ucidere, ucis..." ! Mai contine si anumite injurii, insa nu la adresa voastra sau a oricarei persoane, ci "personajele" intre ele s-ar putea "sa vorbeasca" "neadecvat" ! )
Nimeni sa nu creada ca ceea ce scriu este adevarat (ca asa se va intampla);
acest topic este doar o posibila varianta in legatura cu ce se va intampla dupa moartea lui itachi: o idee gandita (cine stie, poate aproape de adevar) in legatura cu naruto si ceilalalti.
Dupa cum am mai spus si in alt topic am mai multe idei despre ce o sa se intample in naruto dupa moartea lui itachi; uitati o alta varianta:
---------- Sasuke se gandeste ca daca l-a terminat si pe fratele sau, si-a indeplinit visul de a-l ucide, nu ar pierde nimic daca inainte de a forma din nou clanul uchiha l-ar ucide pe naruto si astfel ar avea ochii mai puternici (mangekyou sharingan) --------------- Naruto este si el acum mai puternic, chiar si fara sa foloseasca chackra vulpii cu 9 cozi------------------ Dupa o misiune facuta de unul singur in afara satului, Naruto, pe cand sa intre in sat la o distanta de 2 km, o silueta ii apare in fata din tufis. Vantul si frunzele care cad fac acest moment si mai nostalgic. Acea persoana care in urma cu cativa ani era sa se stinga, in lupta cu zabuza si haku, spre a-l proteja pe naruto, care l-a numit pe el cel mai bun prieten, isi face din nou aparitia in konoha (satul frunzei). Dar genele lui exprima tristete si singuratate, ochii sai de razboinic neinfricat care n-au tremurat
si nu s-au infricosat in lupta cu itachi, acum "suspina" , aproape chiar cu lacrimi, vazand din nou satul unde au copilarit; aducandu-si aminte de familia sa care acum este tarana, sasuke, cu greu isi mai tine lacrimile; o nostalgie din adancul sufletului venita, in plus revederea celui mai bun prieten, il fac sa se gandeasca: -oare nu in zadar am fost plecat de aici?
Ce am realizat? ; mi-am ucis fratele si totusi durerea n-a trecut!!
Imaginea familiei mele insangerata inca ma mai bantuie.... Itaaachiii! De ce a
trebuit sa strici totul? Eram o familie fericitaaaaaa.....! Si acum nici tu nu mai esti printre noi.... doar amintirea ta, si placuta si amara......... care nu-mi da pace....... Itaachiii!...!!
-Sasuke,...... ,plangi.....?
-Naruto, bunul meu prieten Naruto.... ai fost pana nu demult pentru mine... cel mai bun prieten......
-Sasuke?!... Tu pentru mine ai fost si inca esti mai mult decat un prieten........
-mai mult decat un prieten, Naruto?!?
- da.... eu nu am avut o familie care sa ma creasca... am fost singur de la inceput...... ma gandeam: Cum este sa ai o familie?...... De ce se uita toti asa la mine? ... parca m-ar uri fiindca exist..... iar apoi dupa un timp m-am gandit la iruka sensei ca la un tata..... iar in tine sasuke.... stii ce am vazut eu in tine?
- ce??
- Unul care este mai mult decat un prieten... adica un frate...
- Un frate...?!??? ....... Naruto.........
-Naruto eu am avut doar un frate si ....... acum este mort......
tot ceea ce a ramas.... nu stiu ce sa cred....
- Stiu eu sasuke..... hai..... te rog.... inapoi "ACASA" (in satul frunzei)....
- Inapoi acasaaaa..... ? adica in satul frunza?
- da... sasuke....
Momentul acesta era crucial in viata lui sasuke, pentru ca el isi alegea din nou destinul sau....... : putea sa mearga la "familia" sa" , ..... sau putea sa ramana in intuneric......
Alegerea era grea deoarece mintea sa era tulburata....
- Vin inapoi in satul ascuns intre frunze......
- ?!!?? Vii inapoi, ... Sasuke ??? Da?
- Intradevar vin, insa......
- insa ce...?!?
- vin sa-mi refac clanul uchiha,...... dar............... mai intai voi distruge acest sat......
- ce!!!!!??? Sasuke, nuuuuuuu........, eu credeam ca vii inapoi cu pace......
- Fiindca Orochimaru nu este mort, voi face un pact cu el !!!
-Poftim?? CE? ...... Te intorci inapoi la Orochimaru.....? ..... Sasuke.... nuuuuu........!!!!!!!
- nu fa asta!!! vei fi etxact ca si el...... ca si itachi.... iti vei distruge "familia"......
- Naruto, dupa cum am mai spus...... am avut un frate,,,, si o familie, iar acum nu mai le am.....
- asa ca voi face un pact cu orochimaru, spre a putea distruge pe toti ninja din acest sat.... si apoi il voi distruge pe Orochimaru si imi voi lua locul de conducator al noului sat konoha si lider al viitorului clan uchiha....
- Stii, Naruto, am auzit ca Uchiha Madara inca traieste.
- Uchiha Madara? ( Naruto isi aminteste momentul in care kyuuby a vorbit cu sasuke si i-a spus ca ochii sai sunt ca a lui Uchiha Madara)
- Am mai auzit numele sau cand ai vorbit cu kyuuby. Cine este el?
- Hmm.... pai se zvoneste ca a fost un razboinic de temut, care avea Mangekyou Sharingan..... I-a scos ochii fratelui sau si a facut un jutsu special spre a-si mari puterea din ochi....... De aceea m-a lasat in viata si fratele meu atunci....
- Apoi a folosit un jutsu special spre a-si lungi viata.... s-a luptat cu primul hokage pentru conducerea viitorului sat, care urma sa fie tot mai mare si populat: konoha; a pierdut in fata primului hokage...... si apoi retragandu-se in afara satului a intalnit niste criminali care si-au parasit satele si astfel a format organizatia Akatsuki........
Vrand sa se razbune pe primul hokage si pe satul nou format, numit satul frunzei, a cautat diferite metode spre a distruge satul:
L-a intalnit pe Itachi, cand a fost mai maricel si a inceput sa-l antreneze in secret; i-a dezvaluit o parte din secretele sale si l-a invatat niste jutsuri speciale; i-a spus ca trebuie sa ucida pe cel mai bun prieten sprea a putea dobandi mangekyou sharingan...... in concluzie l-a facut dintr-un baiat bun in unul rau; Itachi si-a ucis cel mai bun prieten spre a putea dobandi mangekyou sharingan; vrand sa-si descopere toata puterea sa, a folosit mangekyou sharingan impotriva familiei sale si a intregului clan uchiha, spre a putea vedea cat este de tare.........
Insa cu cativa ani inainte de tragedia clanului meu...... s-a intamplat ceva tulburator, ceva fioros....
Madara vrand sa distruga satul frunzei s-a dus "la capatul pamantului" , chiar dupa toate satele ninja si acolo..... a gasit acel monstru care dormea....
acel monstru avea noua cozi si era..... o vulpe
- o vulpe?!!!!?? deci acel monstru era tot una cu monstrul vulpe care se afla acum inchis in mine?
- da! ...... iar apoi a trezit-o pe vulpe din somn....... si a hipnotizat-o cu mangekyou sharingan...... si apoi a trimis-o sa distruga satul frunzei.... dadea
cu cele noua cozi peste munti, vai, paduri si distrugea tot in calea ei......
- mai departe stiu si eu ce s-a intamplat, Sasuke... Al patrulea hokage, despre care recent am aflat ca este tatal meu a salvat satul de vulpea cu noua cozi si a inchis-o in mine..... si-a sacrificat viata, facand acel jutsu puternic , cu care a inchis-o pe vulpe in interiorul meu...... el a vrut ca toti sa vada in mine un salvator al satului, un erou, care duce povara vulpii.....
- Ei bine, acum intelegi cine este uchiha madara?
- da
- vreau sa-l ucid pe el... acesta este scopul meu...... pentru ca de la el au inceput toate greutatile mele... greutatile noastre.....
si de aceea naruto nu mai pot veni in satul frunzei..... dar, voi veni intr-o zi, dupa ce uchiha madara va fi distrus de mainile mele...... si atunci imi voi forma un nou clan uchiha........
- dar, atunci, astazi, pentru ce ai venit in konoha?
- ca sa pot sa distrug acest sat am nevoie de orochimaru; iar el vrea pergamentul satului, care contine toate secretele si jutsurile interzise ale satului..... asa ca ma voi furisa in interiorul satului si voi fura pergamentul vostru "sacru" .......
- Sasuke..... eu nu te voi lasa sa faci asta..... te voi opri chiar acum.......
- Chiar crezi ca ma poti opri... Naruto?
- stiu ca tu te-ai antrenat fara sa mai folosesti chackra vulpii si esti mai puternic ca inainte,...... dar de aici pana la a ma opri sau a ma distruge, mai ai mult Naruto... mai ai mult de invatat.....
- dar daca tu vrei sa te distrug, daca tu vrei sa mori aici si acum, fieeeee.....
(Voi face si o continuare)
_--------- Va multumesc ca ati citit ideile mele---------
Daca doriti sa adaugati ceva, sa ma intrebati sau sa va srieti parerea, cu toata placerea..... va voi asculta
---- Multumesc ---
B)

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Tanaka
post Mar 29 2008, 08:33 PM
Post #3


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 38
Joined: 12-September 06
Member No.: 2.985
Points: 75
Gender:



interesant , ai o imaginatie bogata
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Mar 29 2008, 11:11 PM
Post #4


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



Continuare de la " Naruto....... fata in fata"
Naruto si Sasuke

episodul 2 " Puterea lui Sasuke, al cincilea monstru"

-Naruto chiar crezi ca ma poti opri? .....
- Da. ; dupa ce naruto a raspuns lui sasuke ca-l poate invinge, pamantul a inceput sa se miste......
-Un cutremur?! ...........
- nu naruto, este doar chackra mea..
- Ce?!? chackra ta??! ....... ; pe naruto l-au luat transpiratiile.......
(in gandul sau) Cum poate sa aiba asa multa chackra? este prea multa chackra...... imposibil!!!!!! ( Sasuke isi foloseste sharinganul)
- Cum pot avea asa multa chackra?.... nu-mi pasa decat de visele mele; nu slujesc pe nimeni, iar vointa mea nu este condusa de un kage, ca si a celor care stau in satele lor si fac totul parca mecanic...... ochii acestia imi dau o putere si o agilitate extrema; intelegi naruto? - sunt un uchiha, un razboinic care are sharingan.... cu sharingan pot copia miscarile si le pot folosi cand vreau, pot copia perfect jutsurile, pot citi gandurile si de asemenea si hipnotiza adversarul...
este suficient de clar pentru tine, fraiere...? ; ai fost, esti si vei fi un fraier......
In interiorul lui Naruto se aude un glas monstruos: Naruto.... hmmm.... ti-am mai zis si in urma cu ceva timp aceasta: fara mine esti nimic, nu l-ai fi invins niciodata pe Neji.... si chiar crezi ca ai fi putut tine pasul cu sasuke, in prima voastra batalie, fara ajutorul meu? .... Haide... de ce eziti?..... stii foarte bine ca e mult mai puternic decat tine.... o sa mori Naruto, fara mine, o sa mori......
Gandurile lui Naruto sunt tulburate, fiindca stie ca oricat s-ar stradui, nu l-ar putea bate pe sasuke.
Chackra lui sasuke izbucneste afara... toti copacii pe o raza de 300 de metri
se fac bucati, pamantul se despica si un crater incepe sa se formeze de la chackra lui sasuke .... acum sasuke este echivalentul sau chiar mai puternic decat kyuuby cu 4 cozi... chackra sa este incredibila....... in urma cu ceva timp sasuke a reusit sa-l invinga pe orochimaru, iar orochimaru a reusit mai inainte sa tina piept cu kyuuby cu 4 cozi.... deci sasuke ii poate chiar mai puternic decat vulpea cu 4 cozi....
intre timp sakura si cu kakashi sunt plecati langa satul sunetului, intr-o misiune datorita unui zvon, cum ca akatsuki dau tarcoale pe acolo.....
si ce oare cauta akatsuki? este clar ca cauta monstrul (demonul) cu 5 cozi, deoarece i-au strans pe primii 4 monstrii cu cozi; cei di coechipieri din satul frunza ajung langa satul sunetului si incep a investiga ;
In padure la un km distanta de kakashi si de sakura, un om care abia se mai tine pe picioare merge la izvor sa bea apa, fiindca-i foarte obosit....
Acest om este un purtator al unui monstru (cu cozi)....
Este original din satul frunzei si are parul alb. Fata ii este palida ca a unui mort, insa ce zace in el il mai tine pe picioare; acesta a stiut inca de la inceput ca trebuie sa fie pribeag, fara un loc stabil, cu toate ca inca si acum arde inima in el de dorul de casa, de satul natal, de misiunile grele la care a fost supus (ii dir si de misiunile grele); oare n-ar vrea sa-si vada baiatul?
Sigur ca ar vrea sa-l vada pe kakashi, fiul sau..... B)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Mar 30 2008, 02:21 PM
Post #5


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



un alt episod facut de mine; sper sa va plca; sa ma scuzati daca am greseli de scriere

Naruto si sasuke

Episodul 3: Bijuu si Jinchuriki

In "lumea Naruto" exista monstri cu cozi,( ei se mai numesc Bijuu) care au o putere inimaginabila de mare; sunt 9 monstri in total si fiecare are un numar diferit de cozi: de la primul monstru cu o coada, shukaku, ( care a fost a lui gaara) pana la cel mai fioros, cu 9 cozi, kyuuby (vulpea lui naruto); acesti monstrii au aparut de nicaieri; dormeau sute de ani si se mai trezeau din cand in cand, spre a distruge tot ce le cadea in cale; daca s-ar fi trezit foarte des sau mai multi deodata, toate natiunile ar fi fost distruse; insa dupa un timp toti monstrii au fost sigilati in corpurile unor bebelusi, din diferite continente. aceasta a fost istoria bestiilor cu cozi pana de ceva timp, de cand organizatia formata din cei mai de demut criminali, numita akatsuki a inceput sa stranga bestiile si sa le sigileze in statuia lor; cei din akatsuki vor sa conduca lumea.

Sunt mai bine de 12 ani de cand Hatake Sakumo, tatal lui hatake kakashi a renuntat la o misiune importanta spre a-si salva prietenii; toti cred ca el s-a sinucis, insa adevaru leste acesta, hokage i-a dat o povara grea: sa primeasca in corpul sau un monstru cu 5 cozi, deja sigilat intr-un copil(iar acel copil urma sa moara, deci bijuu cu 5 cozi trebuia transferat intr-un alt corp) si sa paraseasca satul pentru totdeauna; Sakumo a acceptat cu tristete cererea lui hokage si a facut cum i s-a spus.....
De atunci incontinu il chinuie gandul de a-si revedea satul si pe fiul sau kakashi... insa nu poate deoarece akatsuki deja i-a dat de urma..... cel care l-a
vazut a fost Zetsu; acesta a raportat lui Pain si de atunci Tobi este pe urmele lui....
-e prea multa liniste sakura... nici un semn de la akatsuki, nici o miscare... se stie ca dupa liniste vine furtuna... Sakura, trebuie sa fim pregatiti pentru ce este mai rau. Akatsuki sunt acum un real pericol. Ei cauta alti jinchuriki (acesti jinchuriki sunt persoanele care au bijuu in interiorul lor)..... in total sunt 9; dupa cum ni s-a raportat de catre hokage 4 dintre monstrii au fost sigilati... au mai ramas 5.
-Kakashi sensei... as vrea sa va pun o intrebare...
- Ce este sakura? ce te framanta?
- ........Naruto este un jinchuriki ?
- deci ti-ai dat seama...
- mi-am dat seama de mult... am fost aproape sigura ca naruto este un jinchuriki, inca de la lupta cu orochimaru.... kakashi sensei....?
- da, Sakura...? ... intreaba-ma....
- Kyuuby, vulpea cu 9 cozi care ne-a atacat satul in urma cu 15 ani, este bijju care se afla in Naruto?
- da... el este in interiorul lui Naruto... cel mai de temut, cel mai puternic bijuu....
- Kakashi sensei, am observat 2 feluri de chackra la Naruto: una albastra si una rosie.... cea rosie, care am vazut ca apare cand se inerveaza tare este de la kyuuby?
- da... aceea este chackra lui kyuuby... insa in ultimul timp naruto n-a mai folosit acea chackra.... s-a antrenat si s-a luptat mult, insa cu propriile puteri...
- cred ca inteleg de ce naruto nu foloseste chackra vulpii... deoarece deja la 2 cozi incepe sa-si piarda controlul... iar la 4 cozi i se schimba corpul intr-o miniatura de a lui kyuuby... cand este invaluit in chackra vulpii, naruto isi raneste pana si camarazii...
- asa este sakura!

o sa continui povestea....

------------------ primul demon cu o coada- shukaku
al doilea cu 2 cozi- ia forma unei pisici ; se numeste Nibi no Nekomata
al treilea demon (cu 3 cozi)- ia forma unui peste si se numeste Sanbi no Isonade
al 4lea cu 4 cozi - Yonbi no Sokou- ia forma unei reptile
al 5lea... (despre care eu in propriul meu naruto zic ca apartine lui tatal lui kakashi)- Gobi no Houkou; ia forma unui caine
al 6lea.. - Rokubi no Raijuu; nu stiu ce fel de forma ia
al 7lea.. - Shichibi no Kaku, nu stiu forma pe care o ia
al 8 lea cu 8 cozi-Hachibi no Hachimata; asta ia forma unui sarpe
si ultimul : kyuuby no Yoko sau vulpea cu 9 cozi (sau i se mai zice si "Kitsune")

pana acum in serialul naruto adevarat, nu cel inventat de mine sau de altii, ci cel original, apar numai primul si ultimul bijuu, adica shukaku (a lui gaara) si kyuuby (a lui naruto). B)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Shinigami Kid
post Mar 30 2008, 02:55 PM
Post #6


epic user
****

Group: Members+
Posts: 428
Joined: 28-February 07
From: Cluj-Napoca
Member No.: 3.873
Points: 985
Gender:



Lipsit de inspiratie :D .
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Mar 30 2008, 10:28 PM
Post #7


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



---Avertisment---: Cei care nu sunt interesati sa nu citeasca; cei care urmaresc doar anime-ul Naruto ar putea sa vada lucruri din manga (intamplari, amintiri....);
repet ce am mai zis si mai demult: acestea nu se vor intampla in viitoarele capitole din manga sau in viitoarele episoade din anime, sunt pura fictiune despre viitorul celor din naruto (manga si anime); sunt doar ideile mele:; limbajul nu este
tocmai placut


Naruto si sasuke


Episodul 4: a cincea si a 6a coada isi fac aparitia

Chackra lui kyuuby fara ca Naruto sa doreasca acest lucru izbucneste afara!
Apar primele 3 cozi; acum ochii vulpii inlocuiesc ochii lui Naruto; se uita fix la
Sasuke, cercetandu-l si dorind sa-l ucida... (sasuke isi activeaza sharinganul)
- aceasta pofta de sange, ca un uragan ce distruge totul in calea sa... tu esti kyuuby!!! cu acesti ochi pot vedea totul!! Esti cel mai fioros dintre toti bijuu...
- chackra ta... hhhmmmmmm... este inimaginabila de mare; nu am mai avut un adversar atat de puternic de demult.... Itachi a fost cel mai puternic adversar al meu pana acum... B)
( sasuke intra cu mintea in interiorul incaperei unde este kyuuby, in interiorul lui naruto)
-Ti-as putea opri fluxul chackrei chiar acum, insa vreau sa-mi testez puterea
; iti voi copia miscarile si te voi ingenunchia, demonule... Ce crezi ca nu as putea sa te hipnotizez cu acesti ochi? Eu nu vreau aceasta deoarece ador o batalie cu un adversar puternic...
- Ochii tai sunt infricosatori, Sasuke! ai o putere care daca ar fi dezlantuita, nu stiu care ninja ti-ar rezista... ai un viitor maret, care s-ar putea stinge totusi intr-o clipa...
( sasuke ii citeste gandurile lui kyuuby) - te referi la el, nu-i asa?
- Da, ma refer la Uchiha Madara; un dusman pe care nici macar eu n-am reusit sa-l inving... dupa cum ti-am mai spus, tu esti ca si el... cu o chackra chiar mai monstruoasa decat a mea... insa daca voi 2 v-ati intalni, nu pot spune cine ar castiga... tu esti ca o copie a lui, Sasuke...
- Nu sunt ca el... sunt mai puternic!!! si tu vei vedea asta chiar acum!!
( sasuke iese cu mintea din naruto)
- ei bine, nu am de ales, voi lupta cu acest Uchiha... cu toate ca el ma citeste ca pe o carte...
- ce mai astepti, kyuuby? haide, arata-mi furia ta!
Kyuuby isi foloseste chackra si astfel apare a 4a coada...
Se produce un cutremur si apare un crater in pamant si mai mare decat a lui sasuke
- o daaa, lucrurile devin interesante... ( sasuke isi atinteste ochii spre kyuuby)
Kyuuby continua sa stea nemiscat si fortandu-si chackra apare a5a coada.....
- bila de foc jutsu (sasuke scuipa bila spre kyuuby)...
Kyuuby nici nu clipeste; bila de foc a lui sasuke a fost ca o adiere de vant...
da cu pumnul in pamant si o crapatura adanca in pamant se indreapta spre sasuke...
sasuke dispare intr-o clipa si apare in spatele vulpii...
... da cu cozile in pamant si un flux urias de chackra rosie se indreapta spre sasuke; acesta din urma dispare si apare in aer, deasupra monstrului; de acolo trage cu mai multe bile de foc care au ca tinta pe acest bijuu; toate bilele de foc il nimeresc , cu toate ca vulpea a fugit de pe loc...
- iti place noua mea tehnica? se numeste bile de foc vii jutsu... bilele pe care le scuip vin dupa tine oriunde ai merge...
- infricosatoare tehnica!! dar e timpul sa ma vezi ce pot sa fac cu 6 cozi....
o explozie pe oraza de un km, care a fost vazuta si din konoha...
Tsunade trimite urgent ninja inspre locul de unde s-a produs explozia...
Un sunet oribil de fiara, ca sunetul a 100 de lei se auzi...
Si iata isi face aparitia kyuuby cu 6 cozi !!!!!!!!

voi posta in saptamana aceasta continuarea !! V-a placut?

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Moonsparkle
post Mar 30 2008, 10:43 PM
Post #8


Horrific Member
Group Icon

Group: Mod Sempai
Posts: 1.839
Joined: 17-March 06
From: The Great Indoors
Member No.: 2.295
Points: 4.059
Gender:



Spitting is rude. :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Apr 6 2008, 11:03 PM
Post #9


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:






Naruto si Sasuke


Episodul 5: " Kyuuby se dezlantuie; Kakashi isi dezvaluie noul sau jutsu impotriva lui Sasuke"

- Atata chackra!! Acum imi dau seama! Tu chiar ai vrut ca eu sa-ti pornesc fluxul tau de chackra; aha, deci toate acele vorbe despre puterea mea, Kuuby, esti o vulpe sireata!
- Chiar credeai ca esti mai puternic decat mine?
- Ah, m-ai fentat, cu toate ca am privit in mintea ta!
- De atata timp am asteptat clipa aceasta! Cat am vrut sa ma razbun pe cei ramasi din clanul Uchiha, v-am urat si inca va urasc pe toti multumita lui Madara Uchiha... te voi distruge Sasuke, iar apoi pe Madara.
- Hmm, intr-un fel nici eu nu ti-am spus totul despre Uchiha Madara; am aflat multe despre el si despre clanul meu de la cineva din Akatsuki, care s-a intalnit cu mine; este un Uchiha, insa tu nu stii puterea lui! Iti pot da un mic amanunt il cheama Tobi.
- Un alt Uchiha? Acesta ar putea fi Madara!
- Si chiar te astepti sa-ti spun?
- Te voi obliga sa-mi spui cine este acest Tobi. Si daca este Uchiha Madara, de data aceasta il voi distruge.
- Iti voi spune atat: stiu identitatea lui, deoarece si-a dat masca jos si i-am vazut fata.
- Atunci, cine este?
- Nu-ti voi spune fara lupta!
- Hahahahahaaah, lupta, tu chiar vrei sa te lupti cu mine, Sasuke?
- Da, vreau.
In acel moment ochii vulpii devenisera rosii ca sangele, avand in ei din nou nestapanire de sine si pofta uriasa de distugere. :twisted:
Incetul cu incetul Anbu black si cativa jounini se apropiau de locul de unde s-a produs explozia.
In jurul lui Kyuuby, datorita chackrei ei, din pamant iesea lava si era cutremur pe o raza de un jumatate de km.
Vantul sufla ca un nebun; in sus spre cer se ridica fum, iar absolut toate plantele din jurul lui kyuuby au inceput sa arda. De asemenea si padurea a luat foc.
- Ce parere ai acum tinere uchiha sasuke? tot mai crezi ca ma poti invinge?
Un fior ca atunci cand l-a intalnit pe Orochimaru pentru prima data l-a apucat pe Sasuke si acum.
Ii era teama, iar acest sentiment disparu-se de mult!! :(
Cele sase cozi ale vulpii biciuiau pamantul si faceau craterul tot mai mare.
O chackra rosie malefica se imprastie in acel moment si o explozie uriasa se produse.
Sasuke fugi in padure pentru ca sa scape cu viata.
In spatele lui o voce: " Sasuke???" :blink:
- Kakashi sensei?? :blink:
Si Sasuke scoase repede sabia, sari peste 3 copaci in spate, spre a putea pastra distanta.
- Deci si tu ai acum Mangekyou Sharingan?
- Da. Si daca nu te predai de buna voie il voi folosi impotriva ta.
- Nu zau, sensei, m-am mai confruntat cu Mangeyou Sharingan si am invins.
- Hrrrrr, haaoouuuu...
- Oooo... vai de noi... aceea este ce cred eu ca este?
- Da, este kyuuby cu 6 cozi.
- Sasuke, trebuie sa uitam de disputa noastra pentru un moment si sa ne concentram sa sigilam "potaia" inapoi in interiorul lui Naruto.
- Sasuke??
- Bine ca ati ajuns; sasuke este problema numarul 2; cea mai grava problema este cea de acolo!
- Nu se poate! Ochii aceia! Cozile!
-Diferenta este ca sunt sase!!
- Insa ultima data cand am vazut-o erau noua.
- Sasuke... ?!??
- Sakura... offf, de ce a trebuit sa veniti toti?
- Sakura credeam ca au fost trimisi doar jounini!
- Kakashi sensei, stii foarte bine ca sunt un medic ninja si am o putere...
- Sasuke, ce cauti aici?
- Kakashi urmeaza-ma, daca vrei sa "discutam" despre intoarecerea mea in Konoha.
Si intr-o clipa Kakashi si Sasuke erau la kilometri distanta!
- Sasuke, esti atat de puternic, te-ai maturizat!
- Acum crezi ca ma mai poti invinge, sensei?
- Nu stiu, voi incerca!
- Incearca, sunt cu ochii pe tine!
- Offf, va trebui sa folosesc tehnica aceea...
- Ce tehnica sensei?
- Imi este teama ca nu vei rezista... odata iceput, acel jutsu este de neoprit, intelegi?
- La ce jutsu te referi, sensei?
- Imediat vei vedea, Sasuke!
Intre timp Kyuuby lovea cu cele 6 cozi padurea si se apropia de Konoha! :twisted:
- Konoha, simte mania mea!! :twisted:
- Trimite-ti semnalul de alarma; situatia este de natura critica; transmite-ti mesajul lui Hokage!
In cateva minute anbu black au ajuns in konoha.
- Ce??
- De aceasta ma temeam eu... Kyuuby a reaparut in peisaj...
In interiorul lui Naruto sigiliul s-a rupt.
Si in sfarsit corpul lui Naruto s-a despartit de cel al lui Kyuuby...
Si au aparut celelalte cozi...
- Aoleu... e vai de noi... Vulpea are din nou 9 cozi!!!
Si vulpea se indrepta spre satul Frunzei.
- A ajuns, este la intrarea in sat!
- Va distruge satul!
- Vulpea cu noua cozi a reaparut!!!

O sa fac si continuarea. V-a placut? ;)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Muza chan
post Apr 7 2008, 06:27 AM
Post #10


Strange kind of woman
Group Icon

Group: Admin
Posts: 2.362
Joined: 17-February 06
From: Bucuresti
Member No.: 2.189
Points: 7.661
Gender:



Ti-am adunat aici toate topicurile imprastiate in subforumul de Naruto. Ai aici tot ce ai declarat ca ar fi "idei personale", continuari sau episoade. Orice continuare pe aceeasi tema o vei pune aici. Nu trebuie sa umpli tot forumul cu topicuri pentru fiecare episod in parte.

Ti s-a atras atentia de nenumarate ori sa respecti regulile, ai fost deja sanctionat de 3 ori, sa stii ca rabdarea are limite. :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Apr 7 2008, 03:51 PM
Post #11


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



Am inteles. Multumesc pentru rabdare. Voi respecta regulile. :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Apr 7 2008, 10:22 PM
Post #12


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



Naruto si Sasuke


Episodul 6: " Reintra in scena un ninja batran al Satului Frunza "

Dupa ce Kakashi plecase intr-o misiune impreuna cu Sakura, langa satul Sunetului, datorita anumitor zvonuri ca Akatsuki dadeau tarcoale si nu gasise nimic, se intoarse inapoi in Konoha.
O explozie mare ii trase atentia doamnei Hokage, care trimise un grup de jounini si pe Sakura Haruno inspre acel loc.
Mare i-a fost mirarea lui Kakashi sa-l intalneasca pe fostul sau elev ninja, care acum era vestit, datorita puterii sale, bineinteles si crimelor sale: Sasuke Uchiha.
Explozia de mai inainte s-a produs din cauza unui "dezastru" care a reaparut dupa atatia ani, din cauza Vulpii cu 9 cozi, care acum are doar 6 cozi, un demon vulpe feroce, care cand este dezlantuit distruge totul in calea sa.
In clipa urmatoare un dezastru si mai mare s-a produs: sigiliul care o tinea pe vulpe inchisa in interiorul lui Naruto s-a rupt, iar corpul vulpii s-a despartit de cel al lui Naruto.
- Este aici!
- Cine??
- Vulpea cu noua cozi!!
- NU DIN NOU (zice Iruka)... acelasi demon care mi-a ucis familia,.. s-a intors!!
- Hokage!
- Da??
- Acest cutremur care este acum... Kyuuby il provoaca! :twisted:
- Kyuuby?!? :( Nu acel monstru din nou!
- Noi te-am avertizat Tsunade, si eu si sotul meu, iar acum a sosit timpul poate chiar sa-ti dai viata pentru acest sat.
- Ati avut dreptate... nu degeaba sunteti inteleptii satului nostru...
- Tot satul este in panica!
- Ajutor! :(
- Cu totii, adapostiti-va la refugiul stabilit inca de la fostul atac al lui Orochimaru.
..................
- Mai intai femeile si copiii, iar ninja care pot lupta sa ne ajute.
- Naruto, in sfarsit te-ai trezit!
- Iruka Sensei... ce se intampla?
- Sigiliul a fost rupt.
- Ce??? Adica, acel sigiliu...?
- Da, Naruto, acel sigiliu.
- Chiar acum ma voi ridica si voi lupta.
- Naruto esti ranit, nu poti lupta!
(amintiri)
- Sa fiu Hokage, acesta este visul meu!
- Intr-o zi voi fi Hokage si toti ma vor respecta
................
- Naruto, tot aceeasi dorinta ai , de a deveni Hokage?
- Cum crezi ca poate deveni Hokage cineva care nu-si poate salva cel mai bun prieten?
.............................
(in prezent)

- Am zis ca Hokage sunt puternici... ca au datoria de a-si salva satele, pana si cu pretul vietii lor!
- Nu voi mai fugi si nu ma voi mai ascunde de nimeni si de nimic!!
... Sa fiu Hokage, aceasta am vrut mereu, iar acum pot fugi sau pot actiona ca un viitor Hokage...
- Naruto... tu chiar vrei sa devii Hokage nu-i asa? Nu-ti pasa nici macar de viata ta?
- Am fost singur de la inceput... nimeni nu m-a iubit, toti ma urau ca exist...
dar ai aparut tu, Iruka sensei... , Kakashi, Sakura,.... Sasuke.
In cele din urma toti m-ati acceptat, asa cum sunt eu... ati devenit ca si o familie pentru mine!
VREAU SA DEVIN HOKAGE PENTRU A VA PROTEJA PE TOTI... CHIAR DACA VOI MURI AICI SI ACUM, ... EU TOT NU RENUNT!!
- Naruto. ... Nu te voi mai impiedica de la visul tau, gandindu-ma la viata ta... in fond esti un ninja puternic..., chiar si fara Kyuuby.
Du-te Naruto si invata-o minte pe acea vulpe cine-i sefu!
- Da, asa voi face.
Clone jutsu... Rasengan!
Acea tehnica! Du-te Naruto... arata-ti puterea!
Naruto a continuat sa mareasca Rasenganul pana a format Rasenshuriken (ultima sa tehnica), iar apoi, cu o agilitate nemaipomenita a lovit-o pe vulpe, in piciorul drept din fata.
- IIIIHahhhhiiiiiii.... nemernicule... tot timpul te-am ajutat si asa ma rasplatesti?
Te voi distruge!
Si vulpea a vrut sa-l loveasca cu o coada pe Naruto, dar fix in acel moment
a aparut un lup, format din Summoning jutsu, care a muscat-o pe vulpe de coada.
-Tu, aici?
- Credeam ca esti mort.
- Eu, mort? Vulpe batrana... tu chiar credeai asta nu-i asa?
Cum poate sa moara Coltul Alb al satului ascuns intre frunze?
- Cine esti tu?
- Sunt tatal lui Kakshi, ma numesc Sakumo Hatake.
- Tu semeni atat de bine cu el.
- Nu-mi spune, esti fiul lui Yondayme!?
- Da, sunt fiul lui Yondayme, cunoscut si ca Naruto Uzumaki !
- Naruto Uzumaki... semeni atat de bine cu tatal tau.

Va urma.



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Apr 21 2008, 11:27 PM
Post #13


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



Naruto si Sasuke

Am aici un nou episod, daca va intereseaza cititi-l:

Episodul 7: " Misteriosul Zetsu"



- Arata-mi ce poti Sensei! Orice tehnica ai avea tu, habar nu ai ce am eu si de cine am fost antrenat!
- Uchiha Madara?!?!?
- HMMM, sensei, deci acum ai Mangekyou Sharingan; mi-ai putut citi gandurile! :angry:
- Nu numai atat, priveste si invata Sasuke!
(zzuuuzzzzuuuuuu zuzuzuzu!)
- Sasuke si Kakashi? Abia astept sa vad cine va castiga.
- Avem companie.
- Stiu, este Zetsu.
- Zetsu, Zetsu... tu mai vrei sa traiesti?
(Zetsu mirat :blink: )
- Sasuke... atat de tanar si totusi mai puternic decat multi jounini.
- Kakashi, scuza-ma daca te supar cumva, vreau doar sa-i arat lui Zetsu puterea mea! (si intr-o clipa Sasuke a ridicat ochii spre cer)
Priveste forta naturii cum distruge o biata planta ce-i sta in cale!
(Zetsu) - O biata planta... asa ma vezi tu pe mine, o biata planta?
- Nimicule, simte un Chidori adus din ceruri!!
- Cerul s-a intunecat... aceasta tehnica, Sasuke cum de ti-ai putut-o insusi?
- Cu multa munca si cu ura in suflet.
(Kakashi) - Tehnica aceasta e atat de periculoasa, nu poate fi evitata!
- Kirin!! (zeci de fulgere l-au lovit pe Zetsu in acea clipa, incat s-a format o gaura in pamant)
(Kakashi) - Incredibila tehnica!
(Zuzuzuzzuu zuzu zuzzu)
- Sasuke, am uitat sa-ti spun ca in momentul in care sunt inca in pamant cu picioarele, pamantul este una cu mine.
- Ce? :huh: Pamantul este una cu tine?
- Bine, nu la propriu vorbind... imi insusesc puterea unei bucati de pamant, care are o raza de 1 km si o adancime de 30 m. Daca tu ai putea face un crater mai mare atunci eu as fi distrus; insa tu nu ai stiut aceasta, nu-i asa Sasuke, cu toate ca ai Sharingan?
- Nu inteleg, mintea ta ar fi trebuit sa-mi spuna aceste lucruri.
- Sasuke, sunt o planta nu? Nu uita, am si radacini.
- Si ce-i cu asta?
- Mai o tehnica, o linie de sange (kekkei genkai).
(Sasuke) - Ce, ai 2 linii (limite) de sange?
(Kakashi)- Si cand ma gandesc ca ma intrebam de ce este acesta in Akatsuki. Acum imi este clar: are 2 linii (limite) de sange. Dar cum este posibil?
- Bine, am inteles ca ai 2 kekkei genkai, insa ce au ele a face cu memoria?
- Imi pot lasa cand vreau o parte din memorie in radacinile legate de picioarele mele. Amintirile mele le las la adapost in pamant, in timp ce adun informatii.
(Kakashi) - Interesant...
( Pain, cu ajutorul telechineziei) - Zetsu, ce ai mai aflat?
(Zetsu, in gand) - Nimic nou deocamdata, acum asist la o batalie.
- Ce batalie?
- Kakashi Hatake vs Sasuke.
-Sa dai raportul in legatura cu finalul luptei.
- Da, maestre, bineinteles.
(kakshi)- Vorbeste cu cineva. Ii citesc gandurile. I-a spus acelei persoane "maestre". Stiu cine este acea persoana: Pain, liderul din Akatsuki.
(Sasuke, in mintea lui Hatake)
- Sensei, amandoi ii vrem distrusi pe cei din Akatsuki deoarece ne stau in cale, nu-i asa?
- Da, asa e.
-Am un plan.
........................................................................................................................
- Pare simplu si eficient, dar oare va functiona?
- Eu risc totul, ca intotdeauna.
- Asa esti tu Sasuke.


Din episodul urmator

- A sosit timpul sa-mi arat tehnica cea noua la putere maxima!
................................................
- Ce tehnica este aceasta? Nu se poate!
- Ba se poate, Sasuke.


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

gheorghecoser
post Apr 22 2008, 02:23 AM
Post #14


Incepator
**

Group: Members+
Posts: 96
Joined: 28-March 08
Member No.: 6.477
Points: 393
Gender:



Episodul 8: " Gaura neagra a lui Kakashi perfectionata"




- Haide, sensei, ce mai stai?
- Sasuke, sa nu te abati de la plan, bine? Nu uita ca el poate in orice clipa sa plece prin tunelurile sale de sub pamant!
(sasuke iese din mintea lui Kakashi)
- Bila de foc vie- jutsu!
- Doar o bila de foc, ce mare lucru? Ma pot feri.
- Nu prea mai am chackra asa ca nu o sa fac "unire cu Terra- jutsu" ; o sa ma ascund in pamant.
( intr-o clipa Zetsu a intrat in pamant)
-Sunt in siguranta aici, la 100 de metri in pamant!
- Ce se intampla, cutremur? Nu se poate, bila de foc a lui Sasuke vine prin tunelurile mele! Probabil ca a avut noroc cu tinta... nu, se pare ca se misca perfect prin tunel, asta inseamna ca... :(
- Arshhhh, aaaaaaaaaaaaaaaa!
- Oare ce se intampla acolo jos, Sasuke?
-Ce-ar fi sa intram in tunel si sa aflam?
- Haide. Sa intram.
........................
- Atat fum, nu este oxigen, hai sa iesim!
- Summoning jutsu: Marele sarpe cobra!
- De unde are atata chackra? :huh: A folosit jutsul cu fulgerele, apoi bila de foc vie- jutsu, care este o bila de foc imensa, iar acum summonig jutsu!?!
- De unde are atata chackra?
(la suprafata)
- Este bine sa vad lumina din nou!
(zuzuzuzuzuzuzuzu zu zu zu zu)
-Nu se poate! Ai rezistat la 2 tehnici mortale ale mele!
- Bila ta de foc m-a parjolit putin... bine ca am mai avut ceva apa in corp!
(Kakashi)- Normal, ah trebuia sa-mi dau seama! El este si om si planta, iar plantele se hranesc cu apa; totul se leaga; si-a folosit apa din corp pentru a stinge focul lui Sasuke... criminalul acesta ma uimeste!
- Ei bine, planul intai a esuat, e timpul pentru planul 2: priveste Sasuke!
- Mangekyou Sharingan: gaura neagra!
(Zetsu) - Incredibil! Am auzit de la Deidara de tehnica aceasta a ta.
- Gaura neagra, ea vine spre mine! :(
(kakashi)- A sosit timpul sa-mi arat tehnica cea noua la putere maxima!
Aaaaah, ma absoarbe inauntru, exact cum a zis Deidara. Nuuuu..
(Sasuke) - Il absoarbe inauntru, aceasta tehnica e infricosatoare, chiar si mie imi da fiori.
- Nu prea mai am chackra, dar o sa incerc sa fac:"unire cu Terra- jutsu"
- Ce? credeam ca nu mai are chackra.
-Daca ma absorbi pe mine absorbi pamantul pe o distanta de un km, dar sa stii ceva, nu numai pamantul, dar si tot ce se afla pe el pe o raza de un km va fi distrus....aaah, nu mai rezist, insa daca pier eu pieriti si voi!
- Nu inteleg, cum adica atrage si tot ce se afla pe pamant, pe o distanta de un km?
- Aceasta tehnica a mea, va tine legati de acel km de pamant, deci daca ma distrugeti cu aceasta gaura neagra, veti muri si voi!
-Si daca minte?
- Sasuke, nu putem risca... nu vreau sa moara nici unul dintre noi.
- insa am uitat un amanunt, poarta nu se inchide chiar cand vreau.
- Ce?
- Adica am ocazia sa-ti arat noua mea tehnica la putere maxima, dupa cum am zis.
-Adica, nu asta e tehnica?
- Ba da, dar la ultimele antrenamente am perfectionat-o. Priveste, Sasuke.
- Ce tehnica este aceasta? Nu se poate!
- Ba se poate, Sasuke.
- Nu-mi vine sa cred, ninja in carne si oase ies din gaura neagra!
- Sasuke, dupa ce ies 10 ninja, gaura neagra se inchide.
- Stai sa inteleg, este o gaura neagra, o poarta in timp si spatiu?
- Exact.
- Dar acesti ninja sunt ca niste zombi?
- Din pacate da, sunt doar niste zombi sub comanda mea, care se vor evapora
in aer dupa 10 minute.
- Am uitat sa-ti spun, aceasta poarta, gaura sau cum vrei sa-i spui, este o gaura pe care am perfectionat-o pentru a-mi aduce in ajutor ninja care au murit.
- Deci de aceia este un jutsu interzis. hm, dar nu ai avea voie sa-l folosesti!
- Il folosesc doar foarte rar.
(Kakashi) - Nu se poate! Este oare chiar el?
-Cine, despre cine vorbesti?
-Da, este el: Obito Uchiha!
- Un Uchiha?


Din episodul urmator:


- A fost unul dintr cei mai buni prieteni ai mei! Mi-a fost camarad.
.......................................................................................
- S-a terminat cu el! Zetsu este mort!





User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 1st June 2024 - 07:17 AM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |