Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

[ Outline ] · Standard · Linear+

> Dead Leaves, ...Dementia...


axi
post Feb 26 2006, 11:41 PM
Post #1


Sempai?!
**********

Group: Members+
Posts: 2.481
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 244
Points: 2.193
Gender:



tehehe ... avem ca plan de bataie invadarea forumului cu threaduri despre anime gen Dementia :D
Dead Leaves ... alt anime de acest gen, este un film, nu foarte lung :P ... dar f interesant.
intr-un viitor improbabil si poate imposibil ... cine stie :D ... Pandy si Retro isi dau seama ca ceva lipseste ... din amintirile lor. senzatiile de deja vu cresc dupa ce comit o serie de infractiuni si ajung in inchisoarea Dead LEaves de pe Luna.
acolo evident misterele incep sa se rezolve ... si asa aflam si motivul unor diferente de grafica care mi se pareau f ciudate ... grafica doar accentua diferentele dintre clonele perfecte si clonele imperfecte ... si Pandy si Retro erau 2 dintre ele (imperfecte).
si dupa ce descopera ca de fapt toata lumea erau clone ... they go berserk si incepe o cursa nebuna si palpitanta catre libertate ...
o evadare in cel mai pur stil clasic? ... yeah right ... u'd wish! ... este o nebunie intreaga de culori si forme, presarata cu cei mai ciudati gardieni posibili ... un rai pentru imaginatii (bolnave sau nu :P).
grafica este ciudata dupa cum am zis asa ca sa nu va speriati ... nu e repulsiva dar nici atragatoare ... doar ciudata :D
nu zic mai multe ... va las sa muriti de curiozitate si sa incercati sa il descoperiti singuri :twisted:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
axi   Dead Leaves   Feb 26 2006, 11:41 PM
Kisa   RE: Dead Leaves   Feb 27 2006, 12:02 AM
CyBeR   RE: Dead Leaves   Mar 18 2006, 09:25 AM
Alinna   RE: Dead Leaves   Jun 6 2006, 02:04 PM
cipmaster   RE: Dead Leaves   Nov 2 2007, 09:12 PM
Kisa   RE: Dead Leaves   Nov 2 2007, 09:56 PM


Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 21st June 2024 - 07:24 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |