Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Meeting/excursie La Chinezi
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Pages: 1, 2
Sentaro
Poze de la ultima vizita in Chinatown, aka Europa

AICI
zeri
Deci de aici vine Lord Methos-hotlips laugh.gif Cand se mai merge la chinezi?
LordMethos
k3k smile.gif

in fiecare sambata zeri tongue.gif
doar io mai trag kiulu
usagy
Ce sunt chestiile alea care seamana cu niste cremvusti de plastic? nu mi se par comestibili huh.gif blink.gif
LordMethos
inghetata tongue.gif
also .. "kinazereala" se face in fiecare sambata tongue.gif ( sunt 2 oamenii care merg TOT timpu tongue.gif 99% prezenta )
BotoseL
QUOTE(LordMethos @ Jul 13 2009, 10:26 AM)
inghetata tongue.gif
also .. "kinazereala" se face in fiecare sambata tongue.gif ( sunt 2 oamenii care merg TOT timpu tongue.gif 99% prezenta )
*



Prezentati si voi meniurile, mancarea, localul. Am vazut 30 de poze cu Methos cu ceva maro in gura smile.gif Poftim educatie, vreau sa stiu la ce ma arunc. Daca merge treaba la munca aici fac in asa fel incat sa imi mearga si mie 2 weekenduri libere pe saptamana.

Much Later Edit: Am fost, am mancat, am supravietuit.
Incredibil dar adevarat. Deci cum sa spun, pozele nu se compara cu decorul de acolo. Atmosfera nici atat. Mancarea ? Zici ca nu te saturi dar fac pariu ca cu greu poti sa mananci tot, eu nu am reusit smile.gif
Oricum, tin sa precizez ca data viitoare cine nu e gata la timp sa stea acasa, adica cum domne, sa pierdem un fel sau altu de mancare. Ca daca ne trezim tarziu pierdem mancare.
S`a mancat orez cu : rosii cu oua cred, mai era salata sper, brocoli cica, niste carnita prajita de porc, gheare de pui, vinete coapte, ceva "asta bun bun, pun la tine", si alte chestii, aveau si macaroane cu surplus de una alta.
De precizat ca: mancarea nu misca dupa ce musti din ea, inainte nu garantez; ai condimente ca sare, otet si ce`a mai ramas dintr`un castron cu ceva rosu; drumul pana acolo este distractiv si ca bautura se cumpara de la magazine din afara complexului; si nu in ultimul rand, restaurantul este situat in complexul Niro, langa Dragonul Rosu, care personal mi se pare praf.
Am mai cumparat dintr`un magazin niste stixuri cu diferite umpluturi / glazuri care fac toti banii, doar ca sunt mai putine.
Este o activitate utila mersului pe jos si stomacului. Cred ca imi iau si eu o masina din aia de facut orez, si asa acum sunt singur acasa, trebuie sa ma hranesc singur ( un adevarat chin).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.