Chat


Coyotee: [23:59] cel mai probabil boti
spyderverr: [02:43] cauta lumea ceva prin post-urile vechi sau doar sta lumea online pe prima pagina? )
spyderverr: [02:42] Total online: 288
spyderverr: [02:42] cica:
dmf: [05:30] blast from the past
MC Hammer:
desu
Silver.C: [21:49] desu
Urfe: [11:59] Ziua buna
MC Hammer:
desu
Ranma-kun: [17:44] Desu
Arhiva

Reclama

Welcome Guest ( Log In | Register )


bakemonotoyz.ro

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Prezentare Acalyme, Prezentarea ciudatului de mine


acalyme
post Jun 25 2011, 11:03 PM
Post #1


Newbie
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 24-June 11
Member No.: 10.565
Points: 6
Gender:



Salutare ...sunt Flavius ...am 16 ani duc o viata relativa .......

Imi place muzica folk,rock si derivatele.Am inceput decurand sa ma uit la Animeuri ...imi palc oarecum ......Animeuri preferate : Naruto(ambele seri) Full metal alchimist (ambele seri) ....cam atat (momentan)

Timpu liber : Pai in timpul liber cant la Chitara .....Fac Dans sportiv( PErformanta 5 ani) Dans indian ...Canto ......si ma mai joc cand am timp .....stau foarte mult cu prieteni ......un suc o prajitura (o bere cand nu sunt parinti acasa)


Cam atat :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

DMonk
post Jun 26 2011, 09:28 PM
Post #2


Vaporous Member
***

Group: Members+
Posts: 285
Joined: --
From: Bucuresti
Member No.: 15
Points: 389
Gender:



Salut Flavius, bine ai venit!

Dans sportiv e acela cu multe ridicari si pozitii de forta, nu?
Ai intimidat persoanele care de obicei primesc noii membri. :lol:
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Ramziel
post Jun 26 2011, 09:44 PM
Post #3


Honorific Member
******

Group: Members+
Posts: 787
Joined: 30-December 10
Member No.: 10.270
Points: 1.860
Gender:



@DMonk: Neah.....vroiam sa o las pe Caily prima, adik mereu se plange ca postez inaintea ei si nu mai are ce intreba :P, dar vad ca nu mai posteaza odata, soooo......here we go XD

Deci, care e melodia ta preferata, si artistul, desigur...
Deci, te-ai uitat doar la aceste 2 anime-uri sau astea sunt preferatele tale?
O.o...canti la chitara, nice ^^, how good are you?
Deci, la ce se refera dansul sportiv?
Si de unde esti, oras/sat....???.....
Deci ce te joci in timpul liber?
O.o fun with zhe friends, si cateva planuri malefice cand nu sunt parintii acasa ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

acalyme
post Jul 11 2011, 11:02 PM
Post #4


Newbie
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 24-June 11
Member No.: 10.565
Points: 6
Gender:



Scuzati ca am raspuns intarziat dar am fost plecat pana in Turcia ....(Si acuma voi pleca iar osaptamana in Rusia :( )
Hmm....o sa incerc sa raspund la intrebariel care mi-au fost adresate ........

Ca artist preferat nam pe nimeni dar imi place prezenta lui Dan Bitman daca ma intelegeti ......

Cum ma distrez cu prieteni ? FOarte tare :)) Acum 2 ani am "inventat" un joc care poarta numele de "Provocari Extreme" (Ciudt nu ? ) Intr-un bol de hartie .... in fiecare luna se pun niste provocari .....si fiecari din cei 6 jucatori trage o provocare .....dar sa nu va iamgianti ca provocariel sunt asa usoare :)) De exemplu eu a trebit sa ma inbrac in arab si sa ma prefac ca vreau sa detonez o bomba ....sau a trebuit sa ma inbrac intr-un mos beat+nebun (povestea e lunga ce a urmat e de domeniu trecutului pot sa spun ca atunci mia fost frica priam oara sa nu iau bataie de la atatia oameni) A trebuit de exemplu sa Invelesc case in hartie igienica ...sa dorm in cimitir o noapte ......sa mananc o rama (Mancare Chinezeasca) Sa spal un caine . cu periuta mea de dinti ......sa bea 6 litri de Cola , sa fac pe nebunu (asta in timpu scoli ) .....Dar cea mai jenant chestie a fost cand ma inbracat in mos craciun pe 26 decembrie :)) Si trebuei sa merg la lume sa intreb unde e Polu Nord .....sau cand a trebuit sa merg in chiloti 2 strazi ..si era iarna .....Sunt multe altele ...

Planuri malefice cand nu sunt parinti acasa ...? Eu zic ca nu are nicun farmec ...trebuiesc facute atata timp cund sunt parinti acasa ......O faza interesanta este cand bagi o pisica si un caine in dormitorul parintilor ...apoi desigur dai vina pe frati tai mai mici :)) ...sau sa pui petarde intr-o galeata in timp ce dorm ......Sau sa il legi pe tatal tau cu capu de perna ..........sau sa pui piper in cafea ..sau sa pui faina in feon(asta trebuie facut ...reactia e incredibila) ......

La ce animeuri ma-m mai uitat ? Pai alea era 2 care imi treceau in minte dar am mai vazut ...."Clannad" , Angel Beats , Asura Cryn,Freezing multe altele :)) NU imi vi nacuma in cap ...

Melodi preferate ...? Hmmmnam asa ceva dar o melodie de suflet este "Karma-Fii amurgului" sau ROA-Legenda cu lupi DEKU
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicTopic OptionsStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Anime in Romania
Muza-chan.net
Anime-Club Circle
Diclonius Subs


Termeni si conditii de utilizare
Hosting provided by Forbin

Lo-Fi Version Time is now: 13th June 2024 - 05:00 PM
| Home | Help | Search | Members | Calendar |