Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Diclonius Are Upon Us
Anime-Club Forum > Fan Area > Fansub RO > Diclonius Subs
Pages: 1, 2
intellect
Kaiketsu Zorro

Dacă faci nunta până-l termini, să mă chemi şi pe mine. Îţi aduc DVD-urile cadou. laugh.gif
Tessa
Hai k merge destul de bine. Il iau cu 25,2 kb/s, bittorrentul imi estimeaza ca o sa-l termin de downloadat intr-o saptamana biggrin.gif .
La nunta oricum esti invitat [dar nu uita sa aduci si mirele cu tine]XD .
intellect
Ano... dacă ai tras 90%, de ce nu iei şi restul de 10% ? Just curious...
Tessa
Nu, de fapt eu am fost plecata in ultima vreme. Nu am ajuns decat la rusinosul progres de 10%. Dar intentionez sa iau si restul de 90% tongue.gif .
Put1n
Hello there! biggrin.gif Voi faceti numai animeuri mai vechi, nu? asta este un lucru bun desgur biggrin.gif si daca aveti cumva loc pe undeva ar fi frumos daca ati afce si Lady Georgie. Sunteti super facand desenle copilariei unora dintre noi. Desenul copilariei mele cred ca a fost Sailor Moon... ce mi-ar placea sa il vad subtitrat in romana, pacat ca a fost licentiat... nu fac niciun apropo biggrin.gif wink.gif
intellect
We are 03 years old!

user posted image

Wings of Honneamise

BDRip, THORA release with added Ro subs

spread your wings!
samurai x
Multumesc pentru film si La Multi Ani.
Si sa terminati si celelalte serii cat mai repede biggrin.gif

user posted image
Moonsparkle
nice, nice. happy birthday and keep it going smile.gif
Urfe
Studio Gainax, buna alegere. Felicitari.
dmf
multi inainte, si cat mai multe serii terminate tongue.gif
DlJavra
seed pls sad.gif
intellect
seed what?
DlJavra
vreau sa i-a si eu kaiketsu zorro si nu mere
Claymore :X
Sta cineva va rog la seed pentru Wolf's rain? ma chinui sa-l descarc de o luna si a ramas tot la 1.9% , sad.gif sau ce se poate face sa-l descarc ? :| ca nu le prea am cu torrentele...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.