Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Inuyasha pe Action Plus (A+)
Anime-Club Forum > Detaliat > Inuyasha
Pages: 1, 2
Ranma-kun
Acuma citez un post din chatbox al lui blackinque:

QUOTE
blackinque: A INCEPUT INUYASHA IN FIECARE ZI LA 20:30 pe A+

10:45




Sunt curios daca este adevarat, wow, Inuyasha pe un post roman, incredibil, la o adica postul acela e mai de graba unguresc, si nu stiu cati il prind, la mine de exemplu dupa minimax vine musicmax parca sau cum se cheama, is curios daca cineav chiar a vazut Inuyasha pe Action Plus, ash vrea sa stiu daca e dublat in romana sau macar subtitrat, si daca nu, in ce limba e /hmm
zeri
Anime Plus e si in grila de programe de la Astral?
Ranma-kun
se cheama Action plus.. si topicul asta e mai mult o intrebare, pentru ca nici in grila de programe TVS nu e, la mine dupa Minimax vine Cherry Music... un kkt de canal de muzica, ca parca nu-s destule :cry:
Vlado
Citez "tv.acasa.ro" : "-Action TV la AXN - Program TV"



Programul AXN pentru data de 09 Dec 2004

08:00 Justitiarii (englez serial, 1995)

cu Jaye Griffiths, Jan Harvey, Paula Hunt, Jesse Birdsall



09:00 Politia portuara (australian film serial de actiune, 1996 - 84/) 60'

cu Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Jay Lagaia



10:00 Mutant X (SUA-canadian film serial de actiune, 2001) 60'

cu Forbes March, Victoria Pratt, Victor Webster, Michael Easton



11:00 Cursa in jurul lumii (SUA serial, 2001) 60'



12:00 Andromeda (SUA-canadian serial de aventura S.F., 2000)

cu Kevin Sorbo, Lisa Ryder, Keith Hamilton Cobb, Laura Bertram



13:00 Viitorul incepe azi (SUA serial, 1996) 60'

cu Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Kristy Swanson



14:00 Politia portuara (australian film serial de actiune, 1996 - 84/) 60'

cu Colin Friels, Catherine McClements, Sophie Heathcote, Jay Lagaia



15:00 Justitiarii (englez serial, 1995)

cu Jaye Griffiths, Jan Harvey, Paula Hunt, Jesse Birdsall



15:50 Fara limite (SUA aventuri)



16:20 Andromeda (SUA-canadian serial de aventura S.F., 2000)

cu Kevin Sorbo, Lisa Ryder, Keith Hamilton Cobb, Laura Bertram



17:10 Cursa in jurul lumii (SUA serial, 2001) 60'



18:00 Viitorul incepe azi (SUA serial, 1996) 60'

cu Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Kristy Swanson



18:50 Actiune la Hollywood



19:20 Omul de nicaieri (SUA film serial de aventura, 1995) 60'

cu Bruce Greenwood, Saxon Trainor Stephen Meadows





20:10 Mutant X (SUA-canadian film serial de actiune, 2001) 60'

cu Forbes March, Victoria Pratt, Victor Webster, Michael Easton



21:00 Vanatorii de comori (german-francez-SUA film serial de aventura, 1999) 60'

cu Tia Carrere, Christien Anholt Lindy Booth



22:00 Revolta (SUA aventura S.F., 2003) 86'

cu Brad Johnson, Emily Lloyd, Cameron Daddo, Jonathan Cake



00:00 Viitorul incepe azi (SUA serial, 1996) 60'

cu Kyle Chandler, Shanesia Davis-Williams, Fisher Stevens, Kristy Swanson



01:00 Vanatorii de comori (german-francez-SUA film serial de aventura, 1999) 60'

cu Tia Carrere, Christien Anholt Lindy Booth



02:00 Revolta (SUA aventura S.F., 2003) 86'

cu Brad Johnson, Emily Lloyd, Cameron Daddo, Jonathan Cake



03:30 O lume nebuna (SUA serial) 25'



04:00 Starsky si Hutch (SUA serial, 1975)

cu Paul Michael Glaser, David Soul, Bernie Hamilton Antonio Fargas



05:00 Omul de nicaieri (SUA film serial de aventura, 1995) 60'

cu Bruce Greenwood, Saxon Trainor Stephen Meadows



06:00 Cavalerul noptii (canadian serial, 1995) 60'

cu Geraint Wyn Davies, Catherine Disher, Nigel Bennett, Ben Bass







NU VAD ANIME AICI sad.gif
zeri
Sorry Ranma, am vrut sa scriu Action da tastatura mea nu biggrin.gif



Vlado...nu prea cred ca Action Plus e aceeasi chestie cu AXN-ul
Ranma-kun
Nu e aceeasi chestie, Action Plus e programul de seara care vine dupa Minimax, Action TV e un program de la AXN, nu un post stand-alone.... deci ca sa vedeti daca prindeti Action Plus uitati-va seara dupa 9 la Minimax... si vedeti daca da A+ sau altceva....
Vlado
Confirm ca Inuyasha este pe Action Plus.A+ este in loc de minimax.Acum este ora 8:30.Cel putin atunci am dat eu si era deja inceput.Cred ca este ep 12-20
CyBeR
Screw Inuyasha...acum...21 15 min este difuzat Slayers pe Action +...asta nu credeam s-o vad prea curand...TARE DE TOT FAZA!
cilu
Man eu am vazut miercuri de la 23, shi cred ca ceea ce am vazut is primele episoade. Nu inteleg ceva, luni si marti de la 23 am vazut kiddy grade iar miercuri shi joi am vazut innuyasha shi slayers..... care e ordinea? Plus ca ceea ce transimt de la 8 pare a fi mia avansat in actiunea decat ceea ce transmit de la 23....... is cam confuzat acuma /sweat /angry
Vlado
Deci nu trasmit aceleasi anime in fiecare zi.Au zilele Inuyasha si Slayers si azi(vineri) este Megaman X sau asa ceva.Din cate am inteles.Action+ nu exista.Este de fapt Anime+.Au multe anime dar 50% sunt vechi sau pt copiiiiii sad.gif
blackinque
0ok, vreau sa lamuresc tot



luni, 6 decembrie a inceput seria inuyasha episodul 1 acum sa ajuns la ep 5. programul este urmator:



zilele saptamanii

20:00 Pokemon(in romana)

20:25 inuyasha(in japoneza)

20:50 slayers(in japoneza)



week-end

20:00ashley si mary kate olsen(in enegleza)

20:25 mega-man(in engleza)

20:50 kiddy grade(in japoneza)



si de la 23 in fiecare zi nustiu ce e, sunt reluari, eu oricum ma uit de la 20:00 deci nu ma intereseaza.



va urez vizionare placuta /happy.gif





si a+ nici eu nu stiu de la ce vine, ei ii zic doar a+.
LordKain
eu ii zic A+ sau anime, ca asa arata pe post. am inceput sa-l urmaresc de cand a inceput adik de 3 dec. dak nu ma insel. de pokemon m-am plictisit sad.gif il dau astia si pe ProCinema dar asta e

eu urmaresc Inuyasha,actiunea e mishto . dar cel mai mult imi place Slayers si Kiddy Grade.

cred ca este pentru prima data cand dau astia de la TV anime(in japoneza) si e o chestie cool smile.gif
tmwtp2002
QUOTE(Vlado)
Deci nu trasmit aceleasi anime in fiecare zi.Au zilele Inuyasha si Slayers si azi(vineri) este Megaman X sau asa ceva.Din cate am inteles.Action+ nu exista.Este de fapt Anime+.Au multe anime dar 50% sunt vechi sau pt copiiiiii   sad.gif




Are doar in jur de 1,5 ora pe zi de anime(plus reluarile), atunci se numeste anime+, in restul zilei in care nu e minimax e action+(e acelasi canal oricum).

Vlado ce te plangi ca sunt vechi, Slayers si Inuyasha au fost bune pe vremea lor si inca mai sunt la fel de bune. Besides, tu ar trebui sa te uiti si la alea pt. copii ca pana acum vreo juma de an sau cand o fi fost ziua ta nu aveai voie sa te uiti la Slayers sau la Inuyahsa(interzis copiilor sub 12 ani).
cilu
Am deslusit urmatoarea chestie:

Luni e reluare pentru sambata shi marti pentru vineri la kiddy grade shi megaman cred (sambata nu apuc sa vad asa ca nu stiu exact)

iar miercuri shi joi sunt reluari pentru pokemon innuyasha shi slayers. La fel nu stiu vineri care e faza da ma rog, poate publica shi astia un program mai de doamne ajuta
Ranma-kun
Mi-e asha o ciuda ca nu prind Action+ si in loc dau tampenia de Cherry Music, imi vine sa spargtelevizorul si sa fac prapad pe la TVS, eram asha de curios sa vad cum au subtitrat Inuyasha, si sa inregistrez episoadele subtitrate in .ro pe PC /cry si si mai mult vroiam sa vad Slayers ca nu l-am vazut :cry:
erikson
cand am descoperit a+ mie nu-mi mergea rtl2...mi-a venit sa sar pana in tavan!!! si imi pare bine ca sunt in japoneza (am mai multe sanse sa o invat klumea), oricum eu ma uit doar la Inuyasha(desi am vazut ep. - ep. cand se imbratiseaza l-am vazut de trei ori dar nu pe nemti) si slayers(prima data cand aud de el) - asta cred ca-i de pe vremea lu sailor moon ca au acelasi stil de desenat...



Si vestea cea buna: imi merge din nou rtl2 !!!!!!!!!!! cu purici si cu sonor cam scartait dar hei! merge! si dau mai departe ep la inuyasha si seria Doom(a treia mare? - in orice caz dupa ce il bat pe marik) din yugioh de marti
Ranma-kun
Eu ma bucur ca prind macar Rtl2, ca A+ nici vorba, la noi baga Cherry Music in loc de A+ si am placerea de a asculta muzica ungureasca si nush ce sheturi americane /cry in loc sa ma uit la Inuyasha si Slayers.

Da, Slayers e o serie mai veche, dar nu e chiar de pe vremea sailor-moon, SM de de prin 92 sau ashe ceva, iar Slayers a inceput prin 95 asha ca is cativa ani diferentza, dar grafica e tot cam asha ca pe atuncea nu le editau cu calculatoarele, si sincer sa fiu, imi plac mai mult seriile desenate clasic, acuma toate sunt editate/desenate pe calculator pentru ca, costa mai putin
cilu
Am shi eu o nelamurire, dat fiind faptu ca am pierdut ceva episoade, acuma s-o schimbat shi genericu, shi naraku nu isi mai prea face aparitia, ultiama data incerca sa ii ia tessaiga lui innuyasha shi acuma vad ca apare shi seshoumaru care incearca acelasi lucru.....hmm am pierdut ceva?
Ranma-kun
ai pierdut ceva dar nu mare lucru... nu mai stiu ce episoade erau pe acolo... da noh... :roll: Ia manga-ul daca vrei neaparat sa sti ce s-a mai intamplat, de pe www.directmanga.com tongue.gif

Ca sa nu trebuiasca sa stai sa alegi fiecare chapter in parte, adauga-le manual in download manager, iei linku la www.directmanga.com/chapter1.zip si adaugi manual chapter 2 3 4 5 6 etc... :wink:
axi
cilu recomand sa te pui bine cu mine tongue.gif ... am toata seria smile.gif))))))))))))))

... but i feel evil ... real evil biggrin.gif
cilu
Axi, am presimtirea ca pana ajung sa iau ceva de la tine o sa curga multa apa pe Dambovita, asa ca mai bine iau manga, sau paote se miluieste cinevga si imi raspunde si mie nelamuririlor, is numa cateva episoade care le-am ratat, si anume in intervalul in care Naraku invie pe fratele lui Sango si o forteaza sa ii fure Tessaiga lui Innuyasha, apoi ar veni cele pierdute si apoi il vad pe Sessoumahro incercand sa dea de fierarul ce a facut Tessaiga si sa il forteze sa ii faca o sabie la fel de puternica....
blackinque
http://www.tvtome.com/Inuyasha/season2.html

tu cauti totul pana la ep 33, care nu e prea complet...

spoiler la ep 33:

QUOTE
in timp ce ceilalti sunt intemnitati in iluzii, kikyo vrea sa o omoare pe kagome si ii fura toate bucatile shikon no tama, apoi i le da lui naraku. Se elibereaza de sub influenta acestuia, aratand ca nu poate fi subjugata de o bucata din shikon. La sfarsit ea vorbeste singura, spunand ca il va omora pe naraku, ca e in sfarsit libera sa urasca sa iubeasca, pe fondalul melodiei de sfarsit.




sper ca asta te va lamuri, nici eu n-mi prea aduc bine aminte... /sweat
Ranma-kun
Da, cam asha era episodul ala, mi-l amintesc si eu, numai ca nu mai stiam ordinea lor, il ti destul de bine minte, blackinque, ar trebui sa ma apuc sa fac si rezumatele episoadelor pe langa caracterizarea persaonajelor pt site.. dar n-am timp, ca am bac si admitere /cry
erikson
dupa ce o obliga pe sango sa ia tessaiga de la inu kagome il bate mar pe naraku. si inu a ramas cu gura cascata. da n-o dat ep cand naraku isi face alt corp si o rapeste pe kykio? si o taiat di ep cu koharu din dicutia dintre miroku si ea.... /cry imi placea faza
Ranma-kun
aia a fost mishto cand o tras Kagome cu sageata fermecata in Naraku si aproape l-a distrus, Kagome e de fapt mult mai puternica, ca Inuyasha da nu-si foloseshte mai de loc puterile, ceea ce ma enerveaza rau... :roll:
erikson
nu fi rau... chiar se chinuie sa-l apere pe kohaku data viitoare(ep 45-50? nu stiu sigur) chiar omoara 'cativa" demoni da ramane fara sageti apoi si tre sa fuga...
Ranma-kun
Eh.. pai ar putea sa le foloseasca si mai mult, daca e asha de puternica, sa-si aduca de acasa o mitraliera cu sageti sau asha ceva, eu asha ash face... si I-ar putea termina pe toti, sau macar sa traga si ea mai mult, ma enerveaza ca se concentreaza prea mult asupra lui Inuyasha seria, chiar daca e el personajul principal, nu ar fi rau daca Kagome s-ar lupta alaturi de el si de ceilalti, ca si Deedlit din Record of Lodoss War biggrin.gif
cilu
Mbuun. Las ca nu e asa de inuyasha focused seria. Kagome e la fel de "actor principal" cat e si inuyasha. Ce vb mah de mitraliera cu sageti, :roll: nu era mai usor cu un tanc? (suna cumva cunoscut... those who hunt elves? nu stiu sigur, ma rog)

Imi place seria ca aprox de la inceput e muuulta actiune, apoi incep sa apara si restu de personaje din "gascha" lui inu, btw, am cam pierdut episoadele cand a aparut miroku....can someone tell me about it?

Miroku e cel mai amuzant dintre toti. Sango in schimb m-i se pare cam ... stearsa, she's kinda helpless fara boomerangul ala urias.
blackinque
miroku e un calugar pervers. (toti zic ca jirayia de la naruto e mai pervers, dar asta e complet fals, miroku e de 10 ori mai obsedat, fiindca el nu vorbeste, ci trece direct la actiune)



miroku cauta shikon no kakera, si le fura de la kagome(impreuna cu bicicleta) apoi inuyasha se enerveaza si il urmareste. miroku se lupta cu inuyasha si decide sa il omoare. tocmai cand era gata gata sa intre inuyasha in tunelul de vant, kagome apare si il slaveaza.



daca nu ma insel, nu era in episodul ala faza in care miroku e inconstient, kagome se apropie de el, iar el o apuca de fund?[img]http://www.anime-club.ro/images/blocks/shout_box/laugh.gif[/img]

miroku povesteste despre legatura sa cu naraku. ii zice lui kagome "in caz ca nu supravietuiesc sa il omor, kagome, vreau ca tu sa imi porti in pantece copilul..."





oricum, s-a uitat cineva de aici spatamana asta la inuyasha? faza cand inuyasha devine demon deplin? si il vede sesshomaru? miar placea sa se lupte cei doi, in formele lor adevarate. oare cine ar iesi invingator?
cilu
Asta e catch phrasul lui Miroku, cu purtatul in pantece al copilului. Tin minte o faza asemanatoare cu Sango, miroku inconstient fiind sango se apropie de el si ghici ce face calugarul nost smile.gif).

Cat despre Sesshoumaru si Innuyasha, parca tin minte cand totosai spune ceva ca din cauza sabiilor lasate de catre tatal lor, cei doi nu se vor putea omora niciodata. Iar daca va fi sa se lupte in formlele lor adevarate , it's all up to the producers to decide the outcome :wink: dar nu ma indoiesc ca nu ar fi Innuyasha, avand in vedere ce speriat era Sesshoumaru cand l-a vazut pe innuyasha in forma de demon.
blackinque
sesshoumaru nu cred ca s-ar teme asa usor, cred ca a fost mai degraba luat prin surprindere. eu zic ca cei 2 ar fi la egalitate. sesshoumaru e la fel de rau ca inuyash, in forma lui originala



eu am facut recent un quiz which inuyasha character are you si mi-a picat miroku... /cry am I really that perverted?



acuma, am gasit si niste quotes din serie pe un site si leam selectat pe cele mai interesante:



-Inuyasha: "I bet you can't even lift that heavy weapon over your head."

Sango: "Is that a challenge?"

Inuyasha: "Bring it on anytime."



-Inuyasha: "I can handle this."

Miroku: "Not on your own, you can't."

Inuyasha: "Back off creep. I want to stand in the front."



-Miroku: "Yeah, lets run."

Inuyasha: "What? No way. You can't just eat and run."

Miroku: "If the demon is truly big, then we are no match for it. It's irrational. It's impossible. It's against my religion."

Inuyasha: "You ought be arrested."



-Kagome: "You stinky toad."

Jaken: "You stinky human." (this battle is quite well match...heh)



-Sesshoumaru: "Be more respectful. It's our father's tomb."

Inuyasha: "Look who's talking, you're the one who's here robbing his grave."



-Sesshoumaru:"I don't think you've met my posion claws"



-Sesshoumaru:"What are you smiling about? I just asked a question. I don't care. I'm just curious."



-Yura:"Oh my, look at the cute doggy." (to Inuyasha)



-Kaede:"Don't ye dare forget where ye have buried me."



-Shippou:"That's why Kagome sent me, so I can protect you from being protected by Miroku." (to Sango)



-Miroku:"Lay down, be silent, sleep, rest, sleep... how many times do I have to tell you..." (while stomping on Inuyasha)



-Kikyou: "Do not call out for me. Do not call out my name."

Inuyasha: "Kikyou..."
erikson
pe miroku il intalnesc pe drum. inu se bate cu el si apoi afla ca si asta are istorie cu naraku. cam asa se alatura....



inca ceva daca astia de pe a+ dau mai mult din inuyasha decat nemtii eu imi trag palme /hmm :shock:

oricum aflam miercuri (pe rtl2 o aratat pana la 52 adica inca doua ep)



tineti pumnii oameni buni!!!!
thira_chan
deci Ranma-kun cred ca au mai zis dejaalti ... A+ (numit si altfel Anime+) este un canal unguresc ... nu prindeti multi fiindca in romania in multe parti e bagat Minimaxul romanesc ... A+ merge dupa minimaxul unguresc ... am avut si undeva scris numele paginei ... nu stiu corect scrie pe teletext... tot1

anime care apar aici sunt: Inuyasha , Yu-gi-oh, Slayers, Megamen NT, Kiddy Grade, Pokemon si Mary Kate si Ashley in action (dar asta nu prea ,mi se pare anime da tot1)

toate seriile anime sunt in limba magheara asa ca toti care nu prea stiu in ungureste e cam geru sa intelegi ce spun



pe mine m-a salvat acest canal ... ca eu nu prind nici rtl2 nici altceva unde ar mai fii anime ... la care as mai si avea timpul sa ma uit tongue.gif
erikson
cand dau astia yugioh?!!! ca nu l-am prins niciodata pe a+...



imi vine sa-mi trag palme de ciuda /angry /omg o inceput si inu si slayers de la inceput!! nu-i corect!!!
DMonk
Damn.

Daca pe RTL2 s-a intamplat acelasi lucru cu Inuyasha inseamna ca asa l-au cumparat, atat e primul pachet de episoade. Ar trebui sa cerem continuarea la A+(versiunea romana)! (Si urmatoarea serie Slayers, bineinteles.)



Btw. Mai demult, cand a inceput sa dea anime, am facut o mica investigatie. Licenta romana pentru A+, adica Action+, este detinuta de MINIMAX ROMANIA SRL, al carei asociat unic este Audiotec Rt. (Ungaria). Evident al lor e si postul Minimax, si Cherry Music (fost Musicmax). Inseamna ca si datele de contact coincid cu cele ale Minimax. Acestea sunt:

Tel.: (021) 410 4341 / 411 4067 / 335 7194

E-mail: birou@minimax.tv

Str. Dr. Capsa, Nr. 8, sector 5, Bucuresti, cod 050487
cilu
Erikson, Yu ghi oh nu este pe a+ ci este pe tvr1 in jurul orei 2 sau asa ceva. Deocamdata.

A+ se prinde si in limba romana, cel putin aici in deva in romana este subtitrat, nici urma de ungureste (thank god ca nu intelegeam nimik).

Din pacate ce a zis erikson s-o adeverit, au reluat innuyasha si slayers (so no slayers try, cursesss)
DemonDragosh
Eu prind Action Plus...Desenele incep dupa 8,la 8 e pokemon si la 8:30 este Inuyasha,e subtitrat in romana chiar si asta m-a mirat ohmy.gif oricum zilele trecute desenul Inuyasha a luat-o de la inceput si nu stiu dece....a ramas la episodul cand Inuyasha era posedat de demonul din el(a 2 a oara) ,cand fratele lui afla de ce el tine(de ce i s-a dat) sabia tetsuiga...vine si se bate cu el dar nu-l omoara...iar acum desenu` a luat-o de la inceput,f. nasol sad.gif...si nu cred ca ala e sfarsitul!
erikson
ep de care vb e nr 52 si seria are vreo 160 de ep. hell! si din slayers mai sunt vreo doua serii:try si royal



de yugioh stiam ca se da pe tvr1(so gandit sa dea mai departe? :? ) si pe rtl2 (seria a 4-a nice nice nice!!!!) italienii o dat yugioh? francezii stiu ca da /hmm



pe rtl2 o dat tot pan la ep 52 da faceau reclama intr-o vreme ca vin noi ep. in 2005 bine ca-i lung anu (sau poate nu?...)
erikson
just for the record vb de inuyasha
blackinque
si eu astept cu nerabdare ep urmatoare biggrin.gif biggrin.gif cand o sa-mi vina cd-urile jur ca ma uit toata ziua la inuyasha, si dupaia toata noaptea, cum am facut si cu naruto. tongue.gif tongue.gif tongue.gif



pana atunci raman la episoadele de pe a+ .
erikson
well... better than nothing... imi vine sa urlu de ciuda!!! peste tot reluari. singuru lucru nou e One Piece de pe rtl2



i'm going to kill myself!.. tra lalalal la lal ala la
Ranma-kun
rtl2 sux, noroc cu netul prin cablu, nu m-am mai uitat de 2 luni la tv, ma uit la anime non-stop cand am timp, serii care imi luau ani intregi sa le vad, si nici macar nu el dadeau in totalitate, acuma le vad in 2-3 zile, this is da life... biggrin.gif
Alinaoptispe
acum nu mai e Inuyasha pe A+ de multisor...cica l-ar da din nou cu episoade noi....adik in continuare de unde a ramas...in toamna!Naspa nu?
Mitsuki Chan
Ma rog nici macar nu as pus epsiaode noi....au dat reclama aia tampita cu .Acolo unde spatiul si timpul...........fac pariu k il da de la episodul 1 la 52 si poate il da si in continuare...nu se stie...nu am idee cred k o sa l dea de la capat...eee...oricum am toata seria tongue.gif
Audron
Iara il reia...A reinceput difuzarea...O tot reia asa...ca de un anumit episod nu trec. Pacat.Chiar vroiam sa vad mai mult ca nu am vazut seria.
Vebby
Audron...cere si ti se va da...

Alinaoptispe...dc te plangi..esti din bucuresti, poti face oricand rost de Inuyasha tot..axi e cap de lista...daca nu vrei sa`ti faci un bine si sa frecventezi intalnirile de la TNB de unde poti avea anime de nu ai mai sti ce sa vizionezi...

Cat despre anime+...nush care e problema lor...ca eu ma plang de Slayers...nu mai zic ca Inuyasha...cred ca l`as fi invatat pe de rost daca l`as fi urmarit huh.gif
Audron
Da chiar...sa cer. Sia sa vin la Bucuresti pe 29...poate se ofera careva...Dar nu am cand sa il si returnez.Ar trebui sa vorbesc cu careva sa imi faca niste copii la el...Multumesc de sfat...Nu mi-a trecut asta prin cap. Se vede ca is obosit mental.
kagome167
Pe action+ au fost pana acum doar 52 de episoade din 167.... sad.gif Dar o prietena mi-a spus ca i-a spus alta prietena ca a citit intr-un forum unde scrie ca acum se vor difuza mai multe episoade. Sper ca asa este... smile.gif
Konoko
Si eu sper din toata inima ca vor da mai multe episoade pe A+. Cand a oprit serialul prima oara si ramasesem la episodul in care se transforma inuyasha in demon...am plecat din bucuresti...si am crezut ca au mai dat e[pisoade pe care le-am pierdut...
Anzai
am auzit o barfita cum ca ar da epsoade noi...duminica asta va fi ultimul episod din seria veche pe care o au ei...da acuma il dau numai duminica la vreo 8.30 inseamna ca ar trebui sa deie ep noi duminica aia-lalta.ei nu dati cu legume stricate in mine daca nu e adevarat biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.