Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Yu-gi-oh Vanzari/schimburi
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cereri
rauldbz
Salut,am facut acest topic pentu cei ce sunt interesati de trade sau vanzari de carti Yu-Gi-Oh.
NOTORIOUS
L-ai facut exact cand trebuie fiindca mi-am luat ieri niste boostere random si nu sunt multumit de ce am ... o sa postez mai incolo ce am pt schimb. In mare vreau sa-mi fac deck de dragoni deci orice ai din categoria asta ar fi ceva bun pt schimb.
Demon Spirit
Nu credeam k o sa mai aud pe cineva vorbind despre Ygo pt ceva vreme.

@rauldbz : am mai ramas cu ceva din fosta mea coletie de carti si caut de cam jumatate de an sa le vand cuiva care le vrea.Nu accept schimburi pt k nu mai am ce face cu ele,dar le vand in functie de preferinte si cantitate la preturi rezonabile (de ex 20 de carti printre care 1 pana la 5 rare ar costa cam 10 RON).Daca vrei aranjam o intalnire si cu Notorious si asa te faci cu mai multe carti deodata smile.gif

@Notorious: ahem,ii mai tii minte pe ciudatii aia cu care e prieten Hitoki? Aia care sunt "obsedati" WoW,si care inainte erau obsedati de YuGi? You could have asked us laugh.gif On to the topic,eu mai am 2 carti legate de dragoni,so daca vi si tu cand o sa ne mai vedem cu Hitoki (which is sometime this week,pana in weekend) ti le donez atunci.
Bebe
Vleau si eu ~_~ Chiar azi am inteles ca Ioana i-a dat lui Cobra niste carti si eu n-am fost pe faza T^T Dar vreau si eu. Cand ne putem intalni? Eventual sa incercam sa dam si de "obsedatii" aia laugh.gif

PS: But yeah, ca au inceput astia cu MTG-ul pe la meeturile A-Club, and since YGO kicks ass... sleep.gif

Edit: Chiar, veniti si voi joi la TNB la meet si rezolvam atunci biggrin.gif
NOTORIOUS
Da stiu dar m-am reapucat de Ygo acum 2-3 zile, poti fi sigur ca m-am gandit la "ciudatii aia cu care e prieten Hitoki" laugh.gif . Adica am fost si eu la vreo 2 meetings-uri de ygo cand se juca (in Cismigiu tongue.gif). Faza tare... dupa ziua de ieri cand m-am intalnit cu Ioana si m-am ales cu f. multe carti de apa incep sa iau in considerare un deck de apa in loc de unul de dragoni mai ales ca am Legendary Ocean si un Terraforming :] . Ma rog, deja intru in detalii laugh.gif .Incerc sa ajung saptamana asta... daca nu oricum ne mai vedem si poate iti pastrezi cartile de la cel mai bun deck, doar asa sa mai joci din cand in cand cu mine si varmiu, poate si Ioana fiindca am inteles ca isi pastreaza deckul de Zombie biggrin.gif
Bebe
Goddamyoupeople ~_~ I wanted a water deck T^T How come I missed all the free cards? unsure.gif Can we work something out? *puppy eyes*
NOTORIOUS
Aaaa... what did you have in mind? Btw ai idee ce boostere pt apa sunt. De o ora ma uit pe Ygo wikia si mi-am prins urechile. Multe boostere din 5D si nimic mai vechi. Ca ma interesa sa iau Gogiga Gagagigo si altii f. tari de apa dar nu stiu in ce boostere pica. Plus carti de fuziune... gaaah... need halp with that laugh.gif
rauldbz
Ok.Deci vad ca mai sunt oameni interesati de ygo.

Demon Spirit: Nu cred ca putem sa ne intalnim pt ca sunt din Lupeni,Hunedoara.Dar daca vrei spune-mi ce carti ai iti spun ce imi trebuie ,si le trimiti prin posta.
Demon Spirit
@raul: Ok,no problem,dar va trebui sa mai astepti putin pana iti dau lista,pt k trebuie sa o fac si avand in vedere cate am o sa-mi ia cam 1-2 zile,pt k mai am cate ceva de rezolvat intre timp.

@ Bebe & Notorious: eu o sa incerc sa vin la meeting,si astfel o sa fiu plecata toata ziua,sa va arat ce mi-au mai ramas mie din fishies si poate sa dau jos praful de pe deck-ul de Dark World (a.k.a Fiend rush),provided I still know all the rules.O sa vb si cu Hitoki si Ioana si cu cine mai era into YGO si poate o sa iasa ceva ca pe vremuri biggrin.gif

P.S: Notorious,bad news,boosterele vechi nu se mai gasesc decat pe cateva site-uri,dak ai noroc,iar la noi nu aduc prea des asa ceva sau nu mai aduc deloc,din cate tin minte Hobbystore-ul se desfiinta huh.gif
rauldbz
@Demon Spirit: ok,pai atunci imi trimiti lista pe mess?
adresa: raul_starcz

@NOTORIOUS: scuze ca nu ti-am raspuns,nu am deloc carti tip dragon sau spell/trap legate de acest tip.

Mai e cineva aici?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.