Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: My Stuff...
Anime-Club Forum > Fan Area > Gfx
darkbombonik
OK..so I've worked in Photoshop in 3 years by now..tho I am not very good.I am trying my best:D So, here goes nothing....and srry if i will no reply soon,but I twisted my right wrist..*sob sob*

1.
user posted image

2.
user posted image

3.
user posted image

4.
user posted image


5.
user posted image

6.
user posted image

7.
user posted image

8.
user posted image

9.
user posted image

10.
user posted image

11.
user posted image
Baka man
Nu pot sa cred ca lucrezi de 3 ani cu photoshop, nu se cunoaste. Poate vrei sa spui ca ai deschis photoshop pentru prima data acum 3 ani si l-ai mai folosit de atunci.
Efectele sunt simple/simpliste si urla "incepator".
Uita-te la astea: http://fc09.deviantart.net/fs14/f/2007/065...nesis_Orbit.jpg
Sunt niste exemple gasite pe google.
Uita-te cum se imbina culorile, cum arata efectele folosite, cum se imbina render-ul cu fundalul. Ca sa nu mai zic ca fonturile folosite de tine se potrivesc cu sig-urile ca nuca in perete.

Iti recomand sa cauti pe net tutoriale de sig-uri facute de diversi artisti si sa te uiti peste el, nu ca sa le copiezi stilul ci sa vezi cum fac altii. Stiu pe cineva care initial facea sig-uri cam la fel de proaste ca ale tale dar acum e deja o mica vedeta pe la topicuri de av&sig requests.

Scuze, nu vreau sa te descurajez dar asta e adevarul. Daca ai photoshop de 3 ani de zile si esti inca la nivelul asta ai nevoie de un sut chiar mai serios in fund ca sa poti avansa.

De asemenea, nu mai scrie in engleza daca nu cunosti gramatica bine ca te faci de ras. E "for 3 years" si "I won't reply soon/I'm not going to reply soon", si astea sunt doar chestiile care ma zgarie serios pe retina, so to speak.

Succes si spor, sper nu imi porti pica.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.