Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tokimeki Memorial ~only Love~
Anime-Club Forum > Anime detaliat > Romantic Anime
MarPlo
"Tokimeki Memorial ~Only Love~", apartine de asemenea genului romantic: romantic, comedie, drama; 25 episoade.
Personajul principal e un baiat, Aoba, care tocmai s-a transferat la un nou liceu, cu profesori ciudati si unde cuvantul de ordine e 'libertate'.
Primirea din partea consilului elevilor nu e ch8iar placuta, dar in timp isi face cativa prieteni si devine popular.
Anime-ul prezinta in special relatia lui cu fetele care-l plac si de asemenea cu ceilalti elevi.
E bunicel, din partea mea, ca nota, 7,5.
Alinna
Sincer, mie nu prea mi-a placut, nici seria si nici cele doua ovauri. Daca ar fi sa ii dau o nota ar fi 6.
Grafica e draguta, de altfel asta este si motivul pentru care am rezistat sa vad intreaga serie ^^".
A trecut ceva timp de cand am vazut seria si cum nu m-a impresiont prin nimic nu prea am ce sa spun biggrin.gif As a side note - a se tine cont de faptul ca nu prea ma omor dupa "haremuri" ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.