Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ne intalnim din nou in Bucuresti
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
kaoru
am zis sa organizez o intalnire dupa sesiune.Asa am sa fac.Va invoc din nou. biggrin.gif

multi nu au putut ajunge la ultima intalnire.Am promis atunci ca voi organiza inca una. Voi fi scurt.simt nevoia de o intalnire smile.gif probabil...multi or sa spuna :"NOOOO....e Valentines day mai *&^%: :twisted: ...laso pe alta data." Am facut postul asa devreme...ive got my reasons...lol So.....:

Propun Sambata 14 februarie ora 6:30. same place.treptele de la TNB.
removed_on_request_20121227
wellwellwell....astai face to face ul de care vorbeai eh? abia astept. MWHAHAHAh.... :twisted:
SebyTheDragon
Yhaaaaaaaaaaaaa...

In sfarsit...la ultima nu am venit....daca la asta nu veniti macar in acelasi numar ca atunci Va mananc!!!!!! :wink:
zeri
Cred ca vin si eu. Nu vad alt impediment decat examenul de luni...dar fac o pauza din invatat si vin...asha ceva nu trebuie pierdut laugh.gif
chibimox
Chiar daca imi doream o intrunire ca am ratat-o pe ultima nu cred ca pot ajunge .. in primu rand e weekend si in al doilea rand cred ca-s plecat din Bucuresti :evil:
SebyTheDragon
Loooooooollll....So the "boss" aint coming.....naspa!!

Macar sa mai vad alti oameni ....

Va rog postati...nu prea e frumos sa ne intalnim doar 5-6 oameni..



Io cred ca mai aduc pe cineva...si va veni sigur... :wink: !!



PS: Kata nu poate ..ca tre sa "fuga" la Iasi...motive personale! :roll:
Kataracta
Sorry guys. Ma gandeam ca poate putem sa mai organizam inca o intalnire peste vreo 2 saptamani care sa nu fie in weekend (pe vreo miercuri joi). Sa pot sa ajungem si eu si Chibi.

Acum ca scapati cu sesiunea ar trebui sa aveti putin mai mult timp la dispozitie tongue.gif
kaoru
oka...propuneti o alta zi si ora smile.gif. Arigatou.In cazul in care sunt destui oameni...pe mine nu ma deranjeaza doua intalniri sa stiti smile.gif

So...postati in continuare.
Kataracta
Mai, nu amanati intalnirea asta din cauza mea sau a lui Chibi (sau a oricarei alte persoane). Mergeti sambata asta si apoi mai vedem peste vreo doua saptamani cine mai vrea sa mai vina. Eu zic ca vor fi destui si atunci.
cipiamon
as vrea sa vin si eu, nu v-am vazut niciodata in carne si oase tongue.gif

asa ca hotarati-va cu data intalnirii
chibimox
true .. cred ca pt ca nu s-a mai vazut lumea de mult este lume de 2 intruniri .. sunt oameni care nu pot in weekend sunt care pot numai in weekend ..
mao
ok perfect foarte buna idea o sa vin cu cea mai mare placere la intalnire sper sa vina cat mai multi
SebyTheDragon
Deci????



Ramane sau nu cea de sambata la 6:30??

Eu sincer as vrea sa vin...chir daca nu vine Chibi sau Kata...ca dor nu depindem chir de 2 oameni!!!??

Daca suntem destui....lets go for it....si vorba lui Chibi...uni pot numai in weekend!
removed_on_request_20121227
yep. eu vin. i felt so good last time ca mai vreau o data (sau doua trei biggrin.gif) eu vin doar in weekenduri so...i'm in!
Elf Princess
Sambata o s-ajung si eu, un picut mai tarziu... Si sper sa pot ajunge si la urmatoarea intalnire... So, count me in smile.gif.
chibimox
OKi asa ca prima intalnire va fi sambata asta (14 feb) la ora 18:30 ... celalta sa o facem peste vr-o 2 saptamani si intr-o .. joi (?) (26 feb) tot ora 18:30 ?

user posted image

Propuneti date si ore pt urmatoare intalnire si apoi poate votam daca e cazu.
Kataracta
Yeap, mie imi convine. De fapt imi convine orice data daca este de luni pana joi dupa ora 18 smile.gif
kaoru
ok....deci



Prima intalnire: Sambata 14 feb ora 18:30 pe treptele TNB

So....ne adunam iar. biggrin.gif party...



Da...este perfect...A doua intalnire: joi 26 feb ora 18:30.
SebyTheDragon
Tre sa vad acum..cand tre sa fug acasa..ca sa fiu si la a doua intalnire...in principiu imi comvine orice data!!
Shingo
Voi fi prezent si voi aduce pe cineva cu mine. biggrin.gif

Va asigur ca nu veti scapa de mine nici la a doua intalnire. tongue.gif
DMonk
Int[spoiler:5b607f580d]alnire, d[/spoiler:5b607f580d]a, dar dupa

ai[spoiler:5b607f580d]a? Samba[/spoiler:5b607f580d]ta e arhiplin

p[spoiler:5b607f580d]es[/spoiler:5b607f580d]t[spoiler:5b607f580d]e tot.[/spoiler:5b607f580d] [spoiler:5b607f580d]Ar[/spoiler:5b607f580d] trebui rezervata

[spoiler:5b607f580d]o masa mare [/spoiler:5b607f580d]undeva. Data

[spoiler:5b607f580d]trecuta nu mi-[/spoiler:5b607f580d]a placut unde

[spoiler:5b607f580d]am fost, si ast[/spoiler:5b607f580d]a pentru ca locul

[spoiler:5b607f580d]ala er[/spoiler:5b607f580d]a c[spoiler:5b607f580d]a inai[/spoiler:5b607f580d]nte de 89, dar ei

t[spoiler:5b607f580d]rebuie sa int[/spoiler:5b607f580d]eleaga ca acum

tr[spoiler:5b607f580d]ebuie sa fa[/spoiler:5b607f580d]ca mai mult decat

pan[spoiler:5b607f580d]a acum [/spoiler:5b607f580d]15 ani. Nu vreau

sa fiu client in locuri de genul ala.
kaoru
pai...da...dar...la naiba..gasim noi un loc lols.Si pana la urma...e ok si acolo unde am fost ultima oara cred smile.gif....era FF mult loc...si incapem toti.Asta era ideea.

Dar ok.e buna i ideea cu rezervatul.Dar unde?

daca nu..pana la urma facem ca intotdeauna.Si intotdeauna am gasit un loc undeva biggrin.gif

Cmooon DMonk...e sooper ca vi si tu.Missed ya man...gasim noi un loc.



oka Shingo...cool.smile.gif



well...postati in continuare. smile.gif



intalnire: SAMBATA 14 feb ora 18:30 treptele TNB
Fate
La cati au luat deja decizia asta, banuiesc ca nu prea are rost sa propun sa ne vedem duminica ... desi mie mi-ar fi fost mai bine... sambata deci ...
kaoru
in legatura cu rezervatul.Am fost in :



Red Lion - 200 000 lei de persoana.plata se face integral

Edgars Pub - 250 000 de persoana .plata integral

Cafeneaua actorilor - 150 000 de persoana - cu plata in avans a jumate din suma - adica 75 000 mii de lei de persoana. la 20 de pers ar fi cam un mil jumate care trebuie platiti in avans.



well...pana acum..pe aici mam plimbat.

Raman la ideea ca am putea merge fara rezervare...totusi..pana acum Cafeneaua pare solutia potrivita.anuntatima din timp.Arigatou.



well...osa mai caut pe la romana....dar deja timpul este scurt lets say. smile.gif



ramane SAMBATA 14 feb ora 18:30 treptele TNB smile.gif
alucard_969
OK vin si eu ...sper :?
fangorn
marf! o sa vin si io sambata! 8)



da' a doua intrunire, nu puteti sa o puneti miercuri seara? pls! ca joi si vineri nu pot!!! danke pt intelegere............... :roll:
Fate
Am si eu o intrebare, voi cat de tarziu vreti sa stati sambata seara? Ca eu am treaba, nu am sa pot sa stau prea mult....

Asa, chestia aia cu plata..... in fine, meschinarie de capitala.... eu sunt pentru care e mai ieftin laugh.gif



Fangorn: Nice face!
fangorn
danke Fate, I'm glad cati place.
chibimox
eh .. ? pareri, eventual poze ceva .. neh ? kum fu ? cine fu ? 8)
zeri
Pai ce pot sa zic? A fost frumos, spre surprinderea mea am fost destul de multi adica vreo 12-13 (nu stiu exact ca nu am numarat smile.gif ). Nu a fost nimeni cu vreo camera video ca sa avem si poze...maybe next time -> dmonk :wink:



Am vazut fetze noi (pt mine) si mi-a placut.





PS: Berea a fost 60.000 :x :roll: :cry:
SebyTheDragon
Nu-mi mai adu aminte de bere ca turbez.. :evil: !!!

Oricum a iesit super...sarindpeste faptul ca ..am degerat de frig...pana am gasit un club liber!!! :roll:

Am vazut si ceva fete noi(mai bine zis una)....dar nu prea multe...the old gang was the base aniway! :wink:

Astept cu nerabdare urmatoarea!!!
removed_on_request_20121227
fu fu bine smile.gif i liked it. si eu am vazut fete noi, si am revazut cele vechi. a fost bine de tot.





doua pachetele de zahar si unul de ceai erau 50.000 smile.gif
Scorpio
Din moment ce faza a trecut si este expirata topicul va fi inchis si sters.
zeri
Sterge-l Scorpio...nu cumva sa stea acolo sa ocupe resurse pretioase.
SebyTheDragon
Man...Lasal....Ca-l folosim si pt urmatoarea intalnire!!!!

Nu are sens sa facem alt Topic...

O sa vb cu Kata....sau de ce nu ...fa chiar tu chestia asata...dar cred ca cel mai bine ar fi Kata/Chibi ...sa schimbe numele Postului...astfel incat sa includa si data pt urmatoarea intalnire!!!
Scorpio
1. Vreau sa stiu cine a redeschis topicul? O data inchis inchis ramane.....nu am chef iar de neintelegeri intre admini.



2. Zeri...da-mi un motiv pt. al tine. Ca sa faceti voi spam-uri?



3. Il inchid inca o data.....si nimeni sa nu-l redeschida.



4. NU-L STERG (am vb cu chibi si am cazut de comun acord ca-l inchidem da nu-l stergem)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.