Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: www.evangelion.as.ro
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Anunturi
blood
Accesati www.evangelion.as.ro si vedeti !

Din pacate nu prea mai am timp (..cls.a XII-a.. bacu...se apropie), asa ca situ nu prea are multa informatie. Grafic sper ca arata bine.

In curand intru offline si trebuia sa fac anuntul asta.

Sa aud si de alte site-uri de gen romanesti !!!

user posted image
zeri
Am intrat...am vazut...mi-a placut.

Felicitari, ai realizat un site deosebit. Are exact ce-i trebuie. Imi place foarte mult layout-ul.



Vezi ca parca e o problema la galeria foto...nu-mi incarca imaginile.
Uje
La mine merge incarcarea imaginilor oO

Felicitari pt site :weee: Arata f bine ^^ O sa adaug skin-urile la colectie ^.^ (care e miiiica tare T_T)



P.S. Skin-urile cu Rei si tatal lui Shinji nu merg :uru:
blood
Intr-adevar era o problema cu imaginile, dar fixed. Cu skinurile vad ca nu ar fi o problema (sunt arhive ce trebuie puse in dir ...winamp/skins, asta daca nu sunt .wsz)

Skinul meu favorit e primul de pe pagina (cu Rei) !!!
Uje
Uite ce-mi apare cand dau click pe download la unele skin-uri:

?]vAb?]0??_h?;????yN'Ohg??wwg??|?=?9?q? [??K?????^>:?.?? ???^V_??????8K??)9???????????????C?O????c?~[?~G?a???? ???j??t???I???????v1?L4?D?U?IbA?T$ V?R"??D?]??w?????u??6??l??e??a??f??4h??n0g?t?u?????X

%Q,(??b?"????v?????o????[?.??v?>e( .?h(Y??#??E?l.??P???V????S ??p??&w?d?l1h6???W?T

?*??rQg?%??*?9MC? ?B?[?.???t?i.?Y???fQ?l2?7g?Y?&??N9?<?@??? +M4Q#??M2?C?k?E????Y??{: ??LNS&-?&??zs?y?d?*?d??Kl???/?C?0? ?+?B????~?S???[?b?p?s??4X?k?]?-'?,TG?-6?4?

AG?J*??s??O?!+]??? ...

http://www.evangelion.as.ro/skins/Rei.wsz

Poate gresesc eu undeva...doar sa-mi spui unde ^^;;;
zeri
Cred ca trebuie sa dai righ click -> Save target as.

La mine cand dau click simplu imi downloadeaza direct si imi si instaleaza skinul smile.gif
Uje
Multumesc mult =) La celelalte mergea click stanga, nu stiu de ce nu a vrut si cu alea trei. Dar acum le-am luat ^^
blood
www.evangelion.as.ro reloaded biggrin.gif
Miko
imi place mult noua versiune. Felicitari, a meritat efortul biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.