Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Profanatorul De Anime!!!
Anime-Club Forum > Fan Area > AMV
Alexander
M-am gandit sa fac un filmuletz pentru tabara cam cum au facut cei de la Prj Sakura, desi avem multe cred ca ceva mai romanesc ar da mai bine.

PROFANATORUL DE ANIME(Preview): http://www.youtube.com/watch?v=XoBz6E0gfuE

Dintre toti cei care vin in tabara, cei care vor si pot sa faca un videoclip ca asta, sau sa imi trimita bucati pentru adaugat o pot face.

Cred ca va iesi ceva frumos! biggrin.gif

Dupa tabara va aparea full lenght peste tot.
Reactive
Sucks, melodiile nu se potrivesc deloc cu scenele. Way to fail! icon_twisted.gif
Alexander
Am zis ca e preview. Plus ca nu imi prea pasa, calitatea nu va fi cine stie ce deoarece nu asta e scopul, ci doar sa fac ceva de vreo ora sa am ce sa pun in momente de indoiala.

Un fel de "Break if bored".

Anyway, anyone wanna help?
Terry_SOAD
Hmm... mult prea kitschoase unele melodii dupa gustu meu(de ex cea de la candy). Si majoritatea intr-adevar nu se potrivesc cu imaginile dry.gif
morebla
Misto incercarea insa ar fi si mai misto daca ai gasi niste imagini care sa nu aiba si subtitrare ... Acum eu te-as ajuta la chestia asta chiar daca nu vin in tabara insa nu stiu cui o sa-i placa multe secvente hentai pe muzica lautareasca si manele biggrin.gif
Alexander

Update: http://www.youtube.com/watch?v=47IruRUGxVk
spyderverr
va ca tot incerci sa faci ceva dar din pacate v2 e mai slab decat v1!
nush de ce te chinui dar fie ca tine...
DarkRaitei
deci total fail...dar mai incearca...pana la urma tot o iesii ceva fain, nu? tongue.gif
Alexander
New Teaser: Profanatorul de anime

Vreau feedback!
Reactive
iata varianta completa:


ce parere aveti ? biggrin.gif
Lumpy
Varianta de YouTube:

Profanatorul de Anime
Alexander
Cica "Uau, nimeni?"... dry.gif
zeri
Mie mi s-a parut super funny, bineinteles, dupa inceputul cam de kko. wink.gif
Reactive
cred ca inceputul n-a avut intentia de a fi funny, si a reusit tongue.gif
Alexander
Inceputul a fost menit sa scoata in fata editorii care au lucrat la acest film poate asa isi da lumea seama ca nu e totul pe gratis. Plus ca it seamed like a good idea at the time sa va tin in scaune vreo 2 minute doar ca sa amph up the tension. tongue.gif
kaoru
genial! laugh.gif

Mai faceti PLS
Trickster
Mda, inceput slabut... da' slabut facut, nu numa unfunny. Oricum, si de bine si de rau... si de funny si de lame (chestia aia indiana si plictisitoare imi vine in minte). Keep up the... profanare? unsure.gif
Xerey
inceput cam dry.gif dar in rest chiar am ras. amuzant si tineti'o tot asa.
Alexander
Profanatorul de anime
DOWNLOAD
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.