Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Salve!
Anime-Club Forum > Arhiva > Arhiva > Membri Noi
SSJ KLAUS
Ok, in primul rand as dori sa-mi cer scuze ca nu m-am prezentat mai devreme. Sunt pe acest forum de mai mult timp dar inca nu m-am prezentat (Just lazy I guess sau a trebuit sa-mi fac mai mult curaj sad.gif - oricum, sorry biggrin.gif ). Sunt Claudiu din Bacau si pot sa spun ca sunt un anime fan (chiar daca de putin timp). Pana acum am vizionat cateva serii care au fost difuzate pe Animax: Trigun, Slayers, Full Metal Panic, Yuyu Hakusho - Ghostfiles, Inuyasha etc. Apoi Dragonball, cateva ep. din Blue Gender si in curs de vizionare DBZ, DBGT, Fullmetal Alchemist... In rest imi plac filmele SF, actiune, comedy..., orice daca vine vorba de calculatoare si jocuri PC si mult, mult anime biggrin.gif. Astept sa-mi fac multi prieteni si daca doriti dati un add la id: klausp2006. Salutari tuturor. cool.gif
Luffy
zelow "="
sper sa iti plaka si ... na, cred ca nu mai trebe sa sper ca esti din septembrie aici ... si cred ca deja iti place
no akuma ii kam tarziu si nustiu ce sa mai scriu ... da lasa ca revin io daca dai mai multe info-uri depre tine .. nu numa ... anime
muzica
filme
hobby
si altele
sailorcorvus
Bine ai venit Claudiu intre noi si sper sa iti petreci si in continuare mult timp alaturi de noi .
Spor la postat si distractie placuta.
Love-chan
Wiiiii....te-ai prezentat....

Bun venit pe Anime-Club (in mod oficial), te primim cu mare caldura si speram....neah laugh.gif ...deja iti place aici tongue.gif

Happy posting si mult mult spor la vizionari de anime. Peste cateva luni vreau sa vad lista cu ce te mandresti ca ai vazut cool.gif si abia astept sa filosofam pe baza anime-urilor urmarite biggrin.gif

Take care...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.