Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri - Baia Mare
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
By@kuy@
Baimareni!!!!Fani anime din Baia Mare as vrea sa va cer parerea voastra in legatura cu o intalnire anime in Baia Mare.
As dori ca pe acest topic sa isi spuna parerea in legatura cu acesta idee a lui Byakuya!!!
Cam cand ati dori sa se faca o intalnirea anime?
Unde ati vrea sa organizam aceasta intalnire?
I hope ca sunt pe aici cam 20 de fabi anime din Baia Mare de nu.....I'll cry!!!
Animal
"As dori ca pe acest topic sa isi spuna parerea in legatura cu acesta idee a lui Byakuya!!!"


Cand incepi sa vb despre tine la persoana a III devine grav.


In legatura cu topicul iti urez noroc in incercarea de a strange otacii la un loc in Baia Mare eu sunt din Bucuresti asa ca iti spun din experienta intalnirile sunt fun.
Iulian87
Cred ca numai eu si cu tine + Kreator suntem din bm, asa ca poti sa incepi sa plangi! tongue.gif
Oricum sunt destui fani anime prin Romania, asa ca nu trebuie sa fi suparat!
Iusty
Oh, come on, Mix, ştiu că sīnteţi mai mulţi pe-acolo... din cīte ştiu, e dCom, mai e amicul ăla al tău... um, enlight3r, parcă... şi cīnd m-am uitat īn lista de membri la a-m, am mai văzut cīţiva... īn fine, aţi fi destui cīt de-o īntīlnire măcar īn 5... Focşaniul e mai amărīt, mai toate ,,valorile" au plecat īn Buc la faq...
By@kuy@
Tot am incercat sa fac un meeting al fanilor anime din Baia Mare.....si am reusit, dar mai sunt cativa de pe anime-club care sunt din Baia Mare si as dori sa posteze aici e-mailul sau ceva de genu ca sa ii pot contacta sa facem un meeting mai mare ca cel de acum 4 zile, asha ca nu va ascundeti baimarenilor ca e doar un meeting si va invit si pe voi!!!!
Asha ca astept posturi!!!! tongue.gif
yukari
si eu is din baia mare. as vrea sa stiu daca se mai fac intalniri ai fanilor anime ... as vrea sa vin si eu wink.gif
bluhelios
Well, parerea mea e ca sunt destui fani in bm si merita organizata o astfel de intalnire. Tare as vrea sa vin si eu dar momentan m-ar incurca tare sesiunea eu fiind in cj. Sper sa nu renuntati la idee, caci totusi usor nu va fi sa mobilizati lumea tongue.gif
By@kuy@
Ptr Yukari .... sa ma contactezi pe mess....eu am deschis acest topic...asha ca de vrei meeting....contact me!
iti las idul meu...shi imi dai add dar sa nu uitzi sa imi zici de unde ai idul meu...
my id: angel_iulia_me
yukari
ar fi bine sa facem o intalnire a fanilor in vacanta intersemestriala pentru ca avem mai mult timp liber. astept parerea voastra si al lui By@kuy@. smile.gif . By@kuy@ , nu prea pot sa te contactez eu pe mess pt ca nu stiu cand intri. bye
Kreatur
ma poti contacta pe mine..., id-ul meu e bogdan253, specifica cine esti cand ma adaugi in lista si mai vedem.
Byakuya e in Tm momentan, se intalneste cu fanii anime de-acolo pe la spatele nostru smile.gif
darklyrose
Salutare,
inca cineva pe lista fanilor din Baia Mare...
adica me biggrin.gif
de fapt nu sunt din BM, ci din BS, dar nu conteaza asta...
daka se organizeaza meeting sa ma anuntati si pe mine
anaVampire
smile.gif salut !
sunt din Baia Mare si desi nu s-o mai postat demult aici...daca mai sunteti si alti smile.gif si prefera sa organizam o intalnire.
deci...
Kreatur
@ana, mai sunt si altii, doar ca nu prea dau ei pe forumul asta.

pm me daca vrei niste id-uri.
anaVampire
smile.gif
Super
Chiar miar placea sa i cunosc smile.gif .
Si ,poate, ne vedem undeva smile.gif
TheReyvateil
E inca viu topicul asta ?
Si eu sunt din BM , si as vrea sa mai cunosc ^^
anaVampire
Bun...
Poi poate o sa ne intalnim...smile.gif
Si daca ne vedem undeva speram sa fim mai multi smile.gif
Kuro_Inu
salut , sper ca inca e valabila oferta , si eu sunt din Baia Mare si sincer vreau sa cunosc mai multi anime loveri de aici asa k dak mai e valabil sa ma anuntati si pe mine , va rog frumos biggrin.gif
anaVampire
E valabil...cel putin dupa mine :-?
nu stiu cati ar veni sau unde...si cand.

Am nevoie de cineva cu care sa organizez asta:)
Kuro_Inu
Eu pot sa vin , numai sa am cand si cu cine tongue.gif
Breack
Am sa reinviu eu acest topic. Daca cineva din Baia Mare are chef de o intalnire sa ma contacteze la ID Y!M: stew.seba sau skype: marian_breack [Sper ca nu e vreo problema ca am pus datele de contact.]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.