Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri - Arad
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Datastorm
Am vazut ca suntem destul de multi din arad pe forum...ia sa ne intalnim si noi....ce numa....ei pot? tongue.gif

ce ziceti de duminica? eu, ayumi,neurotica si mai inca 2 venim sigur
haideti sa stabilim o ora si un loc! asa ca faceti bine si move your butts biggrin.gif

PS: I DON'T TAKE "NO" AS AN ANSWER!!! icon_twisted.gif
Demona
Aaaaawww... Look at that! My people... biggrin.gif Daca ma intorc shi eu acasa shi doar pentru o scurta vizita... cin` shtie... Da` nu duminica asta... sau viitoare... undeva in viitor e asta... Have fun kids! smile.gif You make me miss home... dry.gif mellow.gif Chiar, unde va inltanitzi? In fatza la Ziridava sau la primarie? Shi unde mergetzi? In Fronti? Chiar, mai exista Frontiera? Sau dreq, de un an de cand sunt plecata, cine shtie ce schimbari s-au facut p-acolo... Oh! *melancolica* sleep.gif
Pico
hehehe ma primiti si pe mine ...iau un tren si vin k am permis cfr biggrin.gif ...nu acuma ...poate cand o sa fie vremuri mai calduroase tongue.gif
Ayumi
eu o sa vin sigur biggrin.gif ....demona frontiera inca mai exista si deocamdata nu stim unde o sa ne intalnim.... tongue.gif sper sa vina cati mai multi... wink.gif....Pico ne mai gandim daca te primim si pe tine tongue.gif
Datastorm
oriunde numa NU i repeat NU fronti!!!! bine a facut ca s-a inchis!

intr-o supa masa..sau duminica seara in KF biggrin.gif ..btw KF rulz biggrin.gif

CINE MAI E DIN ARAD????? come out come out wherever u are!!!
and move your butts, ladies!!! icon_twisted.gif
Demona
QUOTE(Datastorm @ Oct 13 2005, 10:16 AM)
oriunde numa NU i repeat NU fronti!!!! bine a facut ca s-a inchis!

intr-o supa masa..sau duminica seara in KF biggrin.gif ..btw KF rulz biggrin.gif

CINE MAI E DIN ARAD????? come out come out wherever u are!!!
and move your butts, ladies!!!  icon_twisted.gif
*



WTF e KF shi pe unde vine?
Datastorm
Kf rulz....pe langa wings...adica next door cu energy wink.gif
in general se asculta muzica electronica(non house)..chill..goa...stuff like that si ocazional industrial

pt cei ce nu m-au auzit:
HAIDA-TI MAH SA NE INTALNIM SI NOI ,luati ex de la astia din buc si cluj...acuma cat o sa tina? o ora doua..macar sa ne vedem asa o data la mutra...nu fiti naspa...
postati URGENT!
...si daca veniti duminica sa-mi duceti requiem from the darkness! biggrin.gif

ps: ayumi: dumica pe la 4 e ok?..ca eu si neurotica merem seara la teatru si dimi avem ore... dry.gif
Ayumi
ok...atunci ne intalnim la 4 biggrin.gif ....dar unde ne intalnim?la teatru sau vin eu in kf? unsure.gif
Demona
Ioai, e cumva la subsol? Meretzi ma shi intalnitziva pe scari la teatru. la ora 4 shi meretzi unde va taie capu` dupa aia, important e sa va intalnitzi, betzi o bere, discutatzi shi va intalnitzi next time mai organizat, ca shtitizi deja cu cine avetzi de a face... smile.gif Distractzie copcki... Uh! Look at you, you grow up so fast... laugh.gif
Datastorm
hai la 4 la ziridava...ca toti suntem dinspre miclaca...ce zici? tongue.gif
damn..kf se deschide duminica de la 7 numa....
hmm..stit ce? merem in park, wtf? biggrin.gif


sau vedem noi unde mergem.. tongue.gif

deci daca va prind pe astia care nu va aratati!! va scalpez icon_twisted.gif
Demona
Micalaca?!?!?!?! Doar am stat totzi in acelashi bloc! Tot de acolo... eram... shi eu! biggrin.gif Deshi uram cartieru`...
Pico
QUOTE
Pico ne mai gandim daca te primim si pe tine

sad.gif .....sad.gif((((((( :snif: ....ok...i understand...:snif: ..:sob:...

GROWL....sob...
Datastorm
...clar.....nu ne-am mai intalnit...lucru tipic romanesc..si asa eram numa eu si ayumi... dry.gif

ooo..uite..l-ai suparat pe pico sad.gif
puiu', of course u can come...te sui in tren...si ne anunti cand ajungi tongue.gif
dar, dupa cum vezi...no meating for us...yet rolleyes.gif


Pico
thank u miss....snif. ......hug...
Datastorm
-tress

in fond ne trebuie o motivatie puternica sa ne intalnim tongue.gif
Ayumi
Daca nu a fost posibila o intalnire duminica asta hai sa ne intalnim sambata sau duminica viitoare biggrin.gif ....pico daca vrei sa vii si tu esti binevenit wink.gif ....poate pana data viitoare cand ne intalim o sa mai traga si alti fani anime din arad cu ochiul pe aici....Hai mah nu fiti timizi ca nu mancam oameni tongue.gif
Datastorm
hmm...eventual duminica asta ce vine ca sambata si vineri nu pot..
de vineri sunt la timi wink.gif

ayumi, tu nu vezi ca nu merge cu astia...am o idee
va dau bomboane la cine vine biggrin.gif
is that a motivation, or what? cool.gif
Ayumi
pai atunci ne intalnim duminica biggrin.gif ..buna idee cu bomboanele wink.gif ...gata cine vine la intalnire primeste 5 bomboane.. rolleyes.gif
Pico
QUOTE
pico daca vrei sa vii si tu esti binevenit wink.gif ....poate pana data viitoare cand ne intalim o sa mai traga si alti fani anime din arad cu ochiul pe aici


vrei sa spui "FANE" ...nu fani....eu atrag numa fanele .. wink.gif
Datastorm
huh.gif
...a grait marele guru dry.gif

pico, honey...te luam pe post de "bomboane" atunci tongue.gif

ayumi, cred ca lui paul n-o sa-i prea placa "bomboanele"...n-ar fi mai bine ne rezumam la jeleuri? icon_twisted.gif
Ayumi
ok...atunci pico ii pe post de "bomboane" si la paul o sa ii luam cateva jeleuri... tongue.gif sa nu zica ca suntem nesimtite si nu ne gandim la el tongue.gif .......btw ce il bat cand il vad icon_twisted.gif ...el care era cu gura mare sa ne intalnim si nu posteaza aici dry.gif
Datastorm
ok..pico, honey..treci pe post de "bomboane"!
u better be sweet mad.gif
Demona
Hey copii... ce mai facetzi? Noah, avetzi chef sambata de o intalnire? Nu-i obligatorie. Ma aflu' in Arad pana duminica dimineatza... asha ca daca vretzi, haidatzi la o bere or somethin'... smile.gif
Datastorm
hey smile.gif

pai eu una...sambata asa mai dupa masa...pe la 4..asa sunt libera
nah..cand? unde? cum? biggrin.gif
Ayumi
si eu sunt libera biggrin.gif la ce ora si unde? rolleyes.gif
Demona
Deci sambata la ora 4 ne intalnim pe trepte la teatru, cum fac bucureshtenii. Nu de alta, dar daca alegem McDolandsu' sau alte locuri, riscam sa ne confundam cu restu' poporului. Deci daca suntetzi de acord, ramane, sambata, ora 16:00 pe trepte la teatru... wink.gif De acolo vedem noi pe unde mergem... smile.gif Thx for comin' kids...
Ayumi
pai atunci ne vedem maine la 16:00 biggrin.gif .....cine mai vine????
Datastorm
hey, sorry..o intervenit ceva...nu se poate sa ne intalnim seara? sad.gif
ca nu prea pot asa devreme...azi am aflat...
let's meet seara...asa avem pretext sa bem...
adica 21.00 scari teatru biggrin.gif ?
cu ayumi e ok biggrin.gif
Demona
Pai de acord. Dupa sms-urile de aseara am intzeles ca lumea e ok with that... So sa fie la ora 9. Da' sa nu va puna dreq sa nu venitzi shi sa stau in ger ca zaneteca in fatza la teatru... ca va haituiesc ca pe lupi dupa aceea... icon_twisted.gif
Ayumi
pai atunci la 9 in fata teatrului biggrin.gif ..stai linistita ca o sa venim sigur si nu o sa stai in ger tongue.gif
Pico
oy....show Dem a great time k altfel ne suparam pe-aici wink.gif
Demona
Am trait s-o prind shi pe asta... AM fost shi la intalnire de Anime Arad, dupa ce am trecut incet pe la cele de Bucureshti shi Cluj. Nu la fel de aglomerata ca celalalte, dar m-am simtzit la fel de bine... Am aflat shi eu ca s-au mai deschis chestii prin Arad ca sa aibe pushtimea unde sa mearga in week-end... Ayumi, Datastorm, thx for everythin'...Was nice meeting you and hope to see you again... smile.gif
Ayumi
was nice meeting you too biggrin.gif si noi speram sa te revedem,nu Datastorm? biggrin.gif ma bucur ca te-ai simtit bine desi nu a fost nu stiu ce......sper sa ne revedem iarna viitoare sau poate in vacanta de vara biggrin.gif
Datastorm
biggrin.gif
i'm glad u had a good time with us biggrin.gif
acuma...ca eram cam putini...da nah...noi facem cat toti cool.gif
mashet
Sa sterg umpik praful si panzele de paianjen, Hey tongue.gif mai exista ,,intalniri'' anime in Arad?
Katakura
Vad ca de mult timp nu a mai vorbit cineva de vreo intalnire in arad, haide-ti va rog frumos sa facem si noi o intalnire a iubitorilor de animeuri/manga/jocuri in Arad ^^ onegai ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.