Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: King of Fighters'94 RE-BOUT
Anime-Club Forum > Non-Anime > Games > Fighting Games
Chris
Asta s-ar parea ca va fi KOF 2004.... Este o FOARTE mare imbunatatire a graficii...



E naspa ca nu se continua povestea de la 2003, vroiam sa vad ce se intampla... dar poate ne fac vreo surpriza si o sa apara si KOF 2004... biggrin.gif (cer prea mult, nu ?)



Pe de alta parte... sa-l vedeti pe Benimaru cu parul VERDE !!!!! /gg



user posted image



user posted image
Scorpio
Mane....ala e KOF '94 re-bout......n-are nici o legatura cu KOF 2004.....asta e cum e Fatal Fury Re-bout.......e jocul original imbunatatit.....cu modificari la grafica si eventual la gameplay. Deci NU ESTE KOF 2004



Oricum tu te cam contrazici in postul ala tongue.gif
Whip
/happy.gif , Hi e bun jocu...dar noi asteptam kof 2004 tongue.gif , nu? e bun si asta
Scorpio
Il ai?....ca eu n-am stat sa-l caut.....zi si mie de unde sa-l iau...ca mie lene sa-l caut biggrin.gif biggrin.gif
Chris
Pe siteul oficial, nu am gasit NIMIC despre KOF 2004, asa ca de asta am spus ca s-ar putea ca RE-BOUt-ul sa fie ....
Scorpio
Ma una e sa crezi s ialta e sa fie.....asta NU E kof 2k4.....si probabil daca e o sa apara mai pe la jumatea anului.....oricum....nu prea ma intereseaza......decat sa-l joc sa vad cu ce l-au imbunatatit.....ca numai am tragere de inima spre jocuri
Immortality
MISTO!Vreau si eu jocu ala.Chris,tu esti speranta mea bro.HEEEEEEEELP!

Mersik anticipat.
Scorpio
Chris n-are de unde sa faca rost pe cont propriu.....daca nu-l iau eu sau altcineva de pe aici.......nu are de unde sa faca rost......iar mie mi-e lene sa stau sa-l caut.....astept sa-l gaseasca careva si sa zica
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.