Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri - Timisoara
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Pages: 1, 2, 3
Lucifiel
Pai... to make it short...

E careva din Timisoara pe site-ul asta????!!!!????
Sidonix
cat_woman e din timisoara si inca vreo citiva...uitate la locatii la membri...chu /happy.gif
axi
cat_woman, julie, elf_kid ... cam atat cred
Sc0rp10n
Me too, me toooooooo...
Lucifiel
YAY!!! people from Tm!!!!! biggrin.gif (errr Kitty doesn't count.... I already know her)

niiiice.... avand in vedere ca majoritatea celor de pe site sunt din Buc....
Sidonix
m...mdea kitty...eu zic ca o poti exclude ca la cit da ea pe forum in ulimu' timp... :roll: ...oricum timisoara e departe..multi suntem din zona apropiata de bucuresti ..sa zice o arie de 300 de km
Sc0rp10n
550 Km, YAY nui asa, ar trebui sa mutam Timisoara mai aproape. Are careva o idee?
axi
era o treaba cu cutremurul asta ... da ati ratat momentul tongue.gif

oricum am impresia ca sunteti destui ptr inceput ... start meetin' and make new friends ... raspinditi invatatura sfanta tongue.gif (animeeeeeeeeee) /happy.gif
Ranma-kun
Erm, noi cei din Hunedoara ne mutam la anu la Timishoara, si eu si Matth si colegul meu de banca care e tot fan anime dam la Politim, asha ca nu veti mai fi asha de singuri acolo /happy.gif
Sc0rp10n
Pai va asteptam pe totii cit mai repede. Va fac legitimatii pentru biblioteca-colectie personala de Anime (nu prea mare da merge), daca asta va face sa veniti mai repede. Dar pina la anu in toamna mai trece multa apa pe Bega, multe se pot intimpla.



Axi se pare ca n-am irosit complet sansa cu cutremurul, n-am tras noi de Bucuresti dar separe ca am tras de Hunedoara, he biggrin.gif . Si intradevar se pare ca sintem destui acum si prin Timisoara dar ne lipseste un spirit liber intreprinzator care sa ne ia de manute si sa n-e adune impreuna.
Lucifiel
YAAAYYYYYYY&Y!!!! loking forward to having you in Tm, Ranma!!!! /happy.gif

I agree with Scorpion on that one..... and I'm too lazy to take any initiative tongue.gif
APoKLips
Va urez succes ppl... dar sa stiti ca simpla initiativa nu e destul ... am experienta cu cei din Cluj :?

Oricum acu pot zice ca e bine... intalnire de 10 persoane in CJ e :Kisskiss:



PS: cu rabdare se poate totul :wink:
axi
mai ... tre sa vin eu acolo ca sa va intalniti? ... tongue.gif cu cei din cj a mers tongue.gif
Sc0rp10n
poate cu putin ajutor din afara am ajunge sa ne cunoastem macar. Stam bine nui asa.
CAT_woman
sad.gif sad.gif sad.gif

sorry for not posting so often...this goes to u SID :SORRY

/happy.gif

Scorpion...wanna meet?!

name the time and place...except weekendul acesta /smile

I'm going home to my parents...they miss me...

da-mi un telefon cand ai chef sa set a date...iti las numarul la pm
Ranma-kun
Se pare ca vin cu toata scoala la Timishoara, acuma serios la icneput eram doar 2-3 care vroiau sa deie la poli, acuma s-au luat dupa noi si ceilalti, si se pare ca mai bine de juma din baietii de la mine din clasa dau la poli acuma :roll: si din C s-au mai strans cativa, asha ca n-o sa-mi fie dor de casa, vin cu toti prietenii dupa mine biggrin.gif , pacat ca nu sunt toti fani anime sad.gif
Lucifiel
Nu conteaza!!!! Yay!!! More people in Timisoara!!! (anime and especially MANGA fans)!!!!!!!! AAA, Ranma, bafta la examene!!!!
akashi
No prob... we'll corrupt them... hehehe... i have experience in corrupting people with manga and anime and... others... hehehe :twisted:

(Nu-i nimica... ii corupem noi... hehehe... am experienta in coruperea oamenilor cu manga si anime si... altele... heheh :twisted: )



Hugz to all manga and anime fans! 0=(happy.gif)=0

(Imbratisari tuturor fanilor manga si anime! 0=(happy.gif)=0 )



Petrecere acas la mine! Ca intotdeauna /sweat ... nu-i asa Lucifiel?

(Party at my place! Like always /sweat ... right Lucifiel?)



That's it! Ima go make some posters and paste them all over TM and whoever is interested in manga and anime will have to come!

(Pana aici! Ma duc sa fac niste postere si le lipesc peste tot in TM si oricine e interesat de manga si anime va trebui sa vina!)



::note:: Subbed in Romanian. (Excuse me i slept only 2 hours today... he-he... /sweat )
elf_kid
ce fain mai multa lume la timisoara:),un party de anime ar fi fain /happy.gif
zeri
Ati reusit pana la urma sa organizati o intalnire in Timisoara?
akashi
I know Lucifiel went to 2 meetings and she traded some anime and manga biggrin.gif

Dar, nu... nu am organizat o intilnire "an gro" :niyari:
Audron
eu vin la timisoara saptamana asta

daca vreti sa ne intalnim dati un pm cu numele si numarul de telefon si va trimit adresa mea de mess. joi cu cursa de 2 vin asa ca ziceti repede.
akashi
Sunt prea ocupata cu un colocvial... sorry... i'll let Lucifiel know... maybe she'll wanna... ?_?
Audron
sper sa vrea. eu o sa fiu aici pana duminica.
Audron
Sambata mai vin iara la meci. Dar cred ca o sa am timp si de intalnit anime fans daca vreti.
Vineri 5 august imi arat din nou fata prin Timisoara daca intereseaza pe cineva.
Ayumi
Pai pana in timi pot sa trag si eu o fuga... wink.gif
Audron
Saptamana viitoare vin iarasi in Timisoara. Pe 5,6,sau 7... nu stiu exact. E cineva liber?
Ayumi
pai eu cred ca sunt libera biggrin.gif
SuicidalCat
Asa si acu................. unde vreti ma sa ne intalnim???
eh..?[B]ZzzZzzzzZZzzzzZZzz....
elf_kid
Ok...this thread is kinda dead:),si vad ca au aparut mai multi prin timisoara,chestia aia cu harta membrilor nu mai este sau no gasesc eu?:)so tinand cont ca au mai aparut persoane noi prin timisoara gen ranma(srry dude daca nu ti`am scris numele corect,nu mai tin minte exact cum ii:) ) vreti sa facem meetings gen dinala de exchange some animes?de fapt eu is pauza la capitolu asta:),so basicly what im sayng is daca cumva nu faceti voi deja intalniri and stuff sa alegem o zi din saptamana si atunci sa se faca,oricum probabil no sa vada nimeni postu ca o sa se scrie la alea de la intalniri din bucuresti etc:))..anyway what ever:))
liantasse
Si eu sint timisoreanca pentru trei ani!! smile.gif Si eu vreau sa vin la intilniri! smile.gif
Audron
De obicei in timisoara nu se fac intalniri, dar daca ne dam interesul o sa se ajunga si aici sper.
elf_kid
ok so daca tu vrei sa vii suntem si tu daca esti din caras cam departe,da se poate aranja so suntem 3 its a good start ,deci eu zic ca cel mai bine ar fi sa zicem vinerea dupa masa merge asa si keep bumping this tread sa vada si altii din timisoara de chestia asta,ah si inca o chestie were`s that god dam map?



/bump
Datastorm
hmm....am si eu o intrebare..
CINE VINE LA TM BASE?? biggrin.gif

elf_kid
like....MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE:D
TM BASE RULZ:D
Datastorm
biggrin.gif
si eu vin vineri biggrin.gif
nah..ce sa zic...ne vedem acolo tongue.gif
liantasse
Ce-i aia TM BASE? unsure.gif

Eu termin cursurile la 4 vineri... La ce ora sa ne vedem? Doar trei o sa fim?
elf_kid
amm...pai tm:e unu dintre cele mai mari festivale de muzica house/techno/trance din europa,si cel mai mare din ro,amm nu stiu se pare ca doar 3 dar,nu stiu daca sigur week endu asta ca de joi incepe tm base si tine pana sambata,sa vedem ce mai zic si restu,so restu facem meetin si noi?smile.gif))
Datastorm
nexam house.. tongue.gif
cel mai mare festival de muzica electronica din romania

mah...eu vin cu mai multi(adaica si cu non-anime ppl) tongue.gif
elf_kid
ammm vine multa lume care asculta house acolo:P,si despre non-anime ppl...well si eu is unu ca am vazut like 5 animes in total so that wont be a problem:)))
Datastorm
ziceam numa ca nu e festival de muzica house biggrin.gif
Audron
Eu e posibil sa vin vinerea viitoare.
liantasse
Ok, thanks pt lamuriri! And let me know cind doriti sa ne vedem... Sadly, eu weekend-ul celalalt voi fi la Bucuresti, dar... smile.gif Let's keep in touch.

Si elf_kid, la 5 anime-uri, you are an anime person smile.gif Conteaza sa-ti placa si sa vrei sa mai vezi, nu numarul smile.gif Numai bine!
Audron
E aproape sigur la mine. Vineri pe 28 o sa fiu in Timisoara. Daca se mai face vreo intalnire sa ma anuntati si sa imi spuneti ora. Numai sa nu fie prea tarziu. Cam de pe la 13 s-ar putea? Aveti loc de intalnire? Daca nu eu propun fantana cu pesti din centru ca de acolo putem merge si spre un parc si spre un local si spre ce mai vrem noi.
elf_kid
e buna idea alegita voi o ora si intalnitiva nu garantez ca vin,ca diseara e party si nu stiu in ce stare o sa fiu maine:)))
Audron
Deci cum facem pana la urma? Ne mai intalnim in centru la fantana? Eu nu stiu exact la ce ora as putea fi liber ca am ceva treaba, dar poate pe la vreo 2 si ceva vineri ar merge. Mai ziceti si voi ceva.
Anzai
si eu sunt din timisoara!!! yaaaay!i'm not alone!!! biggrin.gif biggrin.gif
cine vrea intalnire sa deie pm !!!!!!!!! tongue.gif smile.gif
i didn't think there so mutch people from timisoara here ohmy.gif !!
Black Devil
Si eu sunt din Timisoara biggrin.gif
Nu credeam ca sunt asa multi useri din Timisoara pe forum. ohmy.gif
Cu cat mai multi cu atat mai bine biggrin.gif
Audron
Membrii sunt dar trebuie organizati putin. Acum ca e si iarna e mai greu...vedeti voi cum va organizati. eu mai veneam cam o data pe luna pana saptamana trecuta si m-am intalnit cu cativa..deci membrii sunt. Sper sa ajunga si acolo obiceiul intalnirilor saptamanale pana vin eu la faculta.
Anzai
ar fi fain sa organizam intalniri aici in tm daca am avea si noi unde sa facem proiectii ca cei di bucuresti eu as dansa biggrin.gif de bucurie...
dar prima data sa ne adunam cativa sa ne cunoastem, sa facem schimburi etc. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.