Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Calatorii, intalniri, chestii
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Audron
Daca cineva de pe acestr forum se va duce vreodata in alt oras cu o anumita treaba care sa ii permita si ceva (ceva mai mult, cat de cat) timp liber de petrecut acolo, sa spuna, poate ne vom intalni cumva.Sau daca cineva mai are vreo sugestie de facut in acest domeniu, sa o spuna.
Diana
Audron afiseaza-ti locatia nu fi sfios. Asa vei fi mult mai usor de reperat pentru calatorii prin orasul tau. Eu una n-am de gand sa postez pe forum fiecare calatorie pe care o voi face. Prea multa informatie strica.
Audron
nu sunt sfios... cred.Locuiesc in orasul moldova noua din judetul caras-severin. daca treceti careva vreodata pe aici, anuntati-ma.
axi
hihihi...diana, ai cunostinte in SRI? tongue.gif . ca daca ai, ar trebui sa stii ca infrmatia multa nu strica.

eu as propune sa folosim topicul asta sau sa facem unul nou in care sa afisam fiecare cand face vre-un drum prin alt oras si e dispus sa ajute si pe altii. chiar sunt curios cata bunavointa exista, as face si un sondaj, da mi-e cam lene tongue.gif .

ca sa sparg gheata, marturisesc primu, ca pe 17 ma duc pe langa targu-jiu.

see u.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.