Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Umm...hi :3
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
^!Tokage
Hi...hmm...cu ce sa incep ? Pai , nu sunt un user nou , doar ca nu mi-am folosit contul de cam 2 ani..cred si nici atunci nu prea il foloseam din cauza ca nu prea aveam timp si..avand in vedere ca nu mi-am facut niciodata introducere , iata-ma aici ^ ^
Eu sunt Tokage , am 15 ani, sunt baiat , ascult Kpop , Jpop si Jrock biggrin.gif imi placea sa desenez(desi nu am facut-o de mult timp - din pacate) dar , m-am gandit sa ma apuc iar si ma gandeam sa particip si eu la Desenul Saptamanii :3 si promit sa o fac :3
Imi plac in general anime-urile shonen , horror , drama ... Iubesc foarte mult Japonia si imi doresc sa imi traiesc acolo viitorul
Recent (3 luni) mi-am cunoscut sufletul pereche <3<3<3 -suntem de nedespartit , ne gandim doar la viitorul nsotru , si la nimic altceva- si impartasim aceleasi pasiuni , si ne plac exact aceleasi lucruri , pana la cel mai mic detaliu <3. (regret daca nu vi se pare interesant acest lucru , dar simteam nevoie sa imi impartasesc bucuria :"> )
Ea , avand aceleasi pasiuni , avea deja 2 manuale de limba japoneza , pe care inca nu le citise , dar isi dorea, si acum cateva zile , mi-a dat mie unul dintre ele , si ne-am apucat de invatat impreuna ^^
Cam asta e tot ce va pot spune...abia astept sa inceapa noul concurs Desenul Saptamanii sa ma pot inscrie si eu si sper sa fiu primit cu bratele deschise
darczon69
Bine ai venit! smile.gif

Ai mentionat ca iti plac shounen, horror si din astea? Niste preferate, ceva? biggrin.gif

De asemenea, sunt foarte curios cum desenezi biggrin.gif Ai OC-uri sau faci fan pics?

Cat despre lovey-dovey stuff...I wish you two all the happiness in the world. E destul de greu sa gasesti o persoana care sa te completeze rolleyes.gif
Mumusan
Mai degraba, Bine ai Revenit! and may be u'll stick with us for longer
^!Tokage
Thanks guys ^^ ...
..si darczon sa vad ce desene gasesc si le scanez , dar nu imi amintesc sa vreun OC , desi am cateva idei :-?
TheWanderer
Intradevar, bine ai revenit printre noi ^^!

May your wishes come true (, but for that you must work... to make'em true, you understand? Those things called dreams are just probabilities, you have to make them happen)! biggrin.gif

I have a question... daca tu si prietena ta impartasiti aceleasi hobby-uri, how come she isn't on this forum? wink.gif

That would be all for now...
See ya later! ^^
^!Tokage
Nu prea foloseste ea forumurile , dar voi incerca sa o comving ;;)
Si pentru cei ce erau curiosi cum arata stilul meu de a desena..well..nothing.. smile.gif)
Am gasit doar 2 personaje desenate in primavara anului trecut pe cand eram mare fan Bleach si big boobs smile.gif) ...dar promit sa desenez ceva curand biggrin.gif

Halibel: http://img651.imageshack.us/img651/5828/halibel.jpg
Grimmjow: http://img405.imageshack.us/img405/8025/grimmjown.jpg


Si printre anime-urile mele preferate sunt : Death Note , Gintama , Deadman Wonderland , Air Gear , Sengoku Basara, Sekirei , Bleach , Kuroshitsuji , Another(desi am vazut doar primele 3 episoade , dar vreau sa il vad pe tot ) si inca cateva, dar nu imi vin acum in minte :-??
Silver.C
Chiar daca esti aici inainte s ama inregistrez eu, iti zic si eu un "bine ai revenit".
Imi plac desenele tale, abia astept sa te vad la "Desenul saptamanii" ^^...in rest :-? sa fii fericit alaturi de ea biggrin.gif a, da...ce zodie esti? /:)


Bye~
^!Tokage
Balanta ...why?
Silver.C
Am si eu o mica obsesie^^ atat.
Krieger-san
Welcome back(tot asa, si eu sunt nou, da' nah.... semantics).
Felicitari pentru desene! Is foarte foarte tari! Mai vrem.
darczon69
Se pare ca ai reusit sa o convingi tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.