Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ohayo
Anime-Club Forum > Forum > Membri noi
Roxy_Yumi
salut
ma numesc Roxana, am 16 ani , sunt din judetu Bistrita nasaud. moajoritatea ma cunoasteti de pe forumuri
va astept pe forumul meu pe care il gasiti la afiliere
pasiuni: muzica , travel , kpop, Asia , fotografia , actoria si desenul
culoarea mea favorita este Albascru de caraibe
sunt un mare fan Se7en , 2ne1 , BOA , after school , 2ne1 , Dalmatians si multi altii
darczon69
Bine ai venit! smile.gif

Oho, fotografie si desen? Tare mi-ar placea sa imi arunc un ochi pe munca ta smile.gif.

Ce genuri de anime privesti? Citesti cumva si manga?
AbyssFiend
Wow un otak din bistrita o.o
Welcome and I hope you enjoy our small family ^ ^!
Garden Girl
Q: Cine sta in noaptea de Revelion - Anul Nou sa-si creeze cont pe un forum anime ?

A:Roxy_Yumi.
darczon69
QUOTE(Garden Girl @ Jan 1 2012, 09:04 PM)
Q: Cine sta in noaptea de Revelion - Anul Nou sa-si creeze cont pe un forum anime ?

A:Roxy_Yumi.
*



Now that's a true fan biggrin.gif.
animer9
Tervist!

vedem si noi ceva fotografii(de la mare) ???


Garden Girl
De la nudisti ?
darczon69
Daca tot e No Bra January, de ce nu? tongue.gif
Garden Girl
Does your girlfriend know wat you do on the internetz ?
darczon69
I already took her soul biggrin.gif (apropo, face no bra january, dar a spus ca e doar pentru mine biggrin.gif. I feel so special biggrin.gif)
Nagisa-chan
QUOTE(Garden Girl @ Jan 2 2012, 11:30 PM)
Does your girlfriend know wat you do on the internetz ?
*



Bine zis.

Bine ai venit pe forum. Esti de varsta cu mine. Sa speram ca esti fan autentic, cam rari fanii autentici la 16 ani, din pacate. Nu-ti fie teama sa postezi pe forum, nu te mananca nimeni. Poti posta oricunde vrei tu, mai putin la categoria hentai, la care vei avea acces la 18 ani, ca si mine de altfel.

O mica intrebare: Cum ai fost "initiata" in lumea animeurilor? Adica, cum ai dat de ele. Si ce te-a determinat sa-ti faci cont aici?


Garden Girl
QUOTE(darczon69 @ Jan 2 2012, 11:56 PM)
I already took her soul biggrin.gif (apropo, face no bra january, dar a spus ca e doar pentru mine biggrin.gif. I feel so special biggrin.gif)
*


Si atunci de ce mai cersesti pe aici free b00bies ?
AbyssFiend
Apropo de "nu te teme sa postezi ce vrei pe forum" lol
Trolls are everywhere see?
BloodSamurai
QUOTE(Garden Girl @ Jan 3 2012, 12:14 AM)
Si atunci de ce mai cersesti pe aici free b00bies ?
*



e tare faza cu free b00bies!!!
Eu sunt pentru free apple bottom icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
Sau latina bottom laugh.gif
darczon69
QUOTE(Garden Girl @ Jan 3 2012, 12:14 AM)
Si atunci de ce mai cersesti pe aici free b00bies ?
*



You can never haz too many b00bies!

On the serious side, she doesn't really watch anime. Am incercat cu romance animes ca Vampire Knight, Ef, Clannad and the like, dar nu are rabdare sa se uite. In schimb, ii place sa se uite la filme (in mare parte, cele de la Ghibli biggrin.gif).

Nu ma deranjeaza asta; to each his own. La fel cum nici mie nu imi place sa ma uit la serialele ei cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.