Anime-Club :: Comentarii :: Vezi ce-ti aduce iepurasul!
Vizitator, bun venit pe Anime-Club 

Meniu

Chat

IceJack: [07:29] Shingeki no Bahamut - Virgin Soul .. . pretty good, desi parca mi-a placut primul mai mult, s-a concentrat pe mai putine ideii si teme. Nina mi-a placu
Coyotee: [16:10] mai bine discord: https://discord.gg /KHcrMXx
Ranma-kun: [03:17] Si eu mai traiesc. Propun creearea unui canal de WhatsApp sau ceva de gen, pentru old farts
LordMethos: [17:59] yawn
CyBeR: [13:30] Bine zis ca pe aici bantuim.
IceJack: [01:43] in alta ordine de idei Sword Art Online Alternative – Gun Gale Online m-am surprins placut enorm de mult, e ciudat sa vezi un spinoff mai atragator
IceJack: [01:43] Pe aici nu se traieste, pe aici se bantuie biggrin.gif
Coyotee: [00:53] ia uite cine a inviat smile.gif)
LordPhoenix: [20:18] Cum sa nu traim?
APoKLips: [19:32] Că care mai trăiește?
Arhiva 

Reclama

Reclama

Vezi ce-ti aduce iepurasul!

Intre 1 si 24 aprilie descopera cele 24 de surprize pe MangaShop.ro!

Pastele se apropie si am fost intrebati daca vom face vreo promotie... ceva. Ne-am scarpinat in cap iar de acolo a iesit o idee: nu vom face o promotie, vom face 24! Atatea zile sunt pana la Paste. Iar de Paste se stie ca spargem oua asa ca am decis sa acordam in fiecare zi cate un ou virtual. Fiecare ou de Paste contine o surpriza: pot fi puncte de reducere la comanda, poate fi transport gratuit sau poate fi o carte.

In fiecare zi o sa avem in desfasurare unul sau mai multe concursuri cu premii. Pe langa premii, in fiecare zi vom acorda cate un ou asa ca poti castiga mai multe oua pana in ziua de Paste.

Pe 24 aprilie vom sparge (virtual) ouale si vom vedea ce a castigat fiecare... adica vom da cu zarurile :-P

Avem urmatoarele oua:
- 12 oua cu cate 10 puncte de reducere la comanda fiecare,
- 8 oua cu transport gratuit (indiferent daca e prin Posta sau prin FanCourier)
- 4 oua cu carti (la alegere din ce avem pe stoc)

Viziteaza zilnic pagina concursului pentru a vedea ce concursuri noi am lansat si cine a castigat oul din ziua respectiva. Tot pe aceasta pagina vom afisa la sfarsit si ce contineau ouale castigate. O alta pagina foarte importanta este pagina MangaShop pe Facebook. Pe Facebook vom derula cele mai multe concursuri asa ca este bine sa o vizitati cat mai des.

Vom face incalzirea cu un prim concurs: intra pe pagina noastra de Facebook si posteaza o poza haioasa cu tine citind manga. Cea mai simpatica poza (cu cele mai multe Like-uri) va castiga oul de 1 aprilie.

Speram sa nu faceti intoxicare de la atatea oua asa ca nu uitati "Excesul de zahar, sare, grasimi, oua, carne, si viata, la modul general, poate dauna grav sanatatii" :-))

Postat de: eyeobs

Fara comentarii
Aceasta stire nu are nici un comentariu adaugat. Fi primul care adauga un comentariu!

UserCP

User: 
Parola: 

Inregistrare 

Poll
Perioada preferata de animatie?

[ Rezultate ]
Trebuie sa te loghezi pentru a putea vota

Poll DB 

Statistici
Total postari: 157653
Membri: 8001