Anime-Club :: Comentarii :: BATTLEKON 2011
Vizitator, bun venit pe Anime-Club 

Meniu

Chat

elpreda: [20:10] but they did a great job so far, looks like we're getting some good stuff this season as well
elpreda: [20:09] oooh, cand am auzit ca apare Goblin Slayer animat mi-a fost ca o sa sara peste all the nasty can't show this to kids parts
LordPhoenix: [22:39] De acord cu elpreda
elpreda: [07:45] Happy Sugar Life is totally awesome!!!
elpreda: [07:45] m-am ferit sa zic de la inceput dupa ce am fost dezamagit de alte serii, dar avand in vedere ca a trecut deja jumate de sezon
IceJack: [22:48] "cam mort"
Ranma-kun: [19:07] siteul e cam mort dar bântuit. Daca aveti de gand sa treceti prin Germania sau Japonia write me biggrin.gif
blood: [20:47] Wow! Doar acum 15 ani faceam http://www.evangel ion.anime-club.ro/ smile.gif)
IceJack: [07:29] Shingeki no Bahamut - Virgin Soul .. . pretty good, desi parca mi-a placut primul mai mult, s-a concentrat pe mai putine ideii si teme. Nina mi-a placu
Coyotee: [16:10] mai bine discord: https://discord.gg /KHcrMXx
Arhiva 

Reclama

Reclama

BATTLEKON 2011

user posted image

Battlekon este o conventie ce a luat nastere anul trecut, si se dedica fenomenului de "fighting games" jucate pe console.
Aici puteti veni pentru a juca ultimele titluri din domeniu Street Fighter, Tekken, Soul Calibur, Marvel Vs Capcom, BlazBlue, Virtua Fighter, Guilty Gear, King of Fighters si multe altele.
Tot in cadrul conventiei vor avea loc 4 concursuri (Super Street Fighter 4, Tekken 6, Soul Calibur IV si Marvel vs Capcom 3) cu premii substantiale.

Data: 26-27 Martie 2011
Locatie: [Bucuresti] 100 Crossroads, Calea Mosilor Nr.100 (langa intersectia Calea Mosilor-Hristo Botev)
Orele: 10:00-19:00
INTRARE LIBERA in ambele zile
Campionate: Super Street Fighter 4 (1v1), Soul Calibur 4 (1v1), Tekken 6 (3v3) si Marvel vs Capcom 3 (1v1)
Taxa inscriere la campionate: 5RON/persoana (SSF4, Soul Calibur 4, Marvel vs Capcom 3), TBA/echipa (Tekken 6)

Regulile concursurilor se gasesc pe forumul Battlekon, CLICK!

www.battlekon.com
battlekon@yahoo.com
www.youtube.com/user/BattleKon

Postat de: Kanessj

Fara comentarii
Aceasta stire nu are nici un comentariu adaugat. Fi primul care adauga un comentariu!

UserCP

User: 
Parola: 

Inregistrare 

Poll
Perioada preferata de animatie?

[ Rezultate ]
Trebuie sa te loghezi pentru a putea vota

Poll DB 

Statistici
Total postari: 157665
Membri: 8005