Anime-Club :: Comentarii :: Kaen No Ongaku
Vizitator, bun venit pe Anime-Club 

Meniu

Chat

elpreda: [20:10] but they did a great job so far, looks like we're getting some good stuff this season as well
elpreda: [20:09] oooh, cand am auzit ca apare Goblin Slayer animat mi-a fost ca o sa sara peste all the nasty can't show this to kids parts
LordPhoenix: [22:39] De acord cu elpreda
elpreda: [07:45] Happy Sugar Life is totally awesome!!!
elpreda: [07:45] m-am ferit sa zic de la inceput dupa ce am fost dezamagit de alte serii, dar avand in vedere ca a trecut deja jumate de sezon
IceJack: [22:48] "cam mort"
Ranma-kun: [19:07] siteul e cam mort dar bântuit. Daca aveti de gand sa treceti prin Germania sau Japonia write me biggrin.gif
blood: [20:47] Wow! Doar acum 15 ani faceam http://www.evangel ion.anime-club.ro/ smile.gif)
IceJack: [07:29] Shingeki no Bahamut - Virgin Soul .. . pretty good, desi parca mi-a placut primul mai mult, s-a concentrat pe mai putine ideii si teme. Nina mi-a placu
Coyotee: [16:10] mai bine discord: https://discord.gg /KHcrMXx
Arhiva 

Reclama

Reclama

Kaen No Ongaku

Kaen No Ongaku Anime music radio station(exclusiv pentru fanii romani)

Mai sus este programul cu emisii fixe tinute de dj sau auto dj (backup)

KNO isi propune ca pe viitor sa aiba program full dj de divertisment, stiri sau talkshow`uri cu invitati.

De aceea facem un anunt catre voi; fanii anime/manga/cosplay/loli/chibi/etc, care aveti vocea cat de cat placuta,
minimum de seriozitate si sunteti capabili sa improvizati pe moment, sa va alaturati noua.

Spatiul de emisie in orele de varf, va fi acordat in functie de calitatea emisiunilor facute.

Fiecare dj. care apartine de o anumita comunitate anime (ex. anime-club) poate face emisiuni despre si/sau cu
staff/membri din respectiva comunitate ca invitati, poate face reclama/anunturi la noile topicuri/posturi/release-uri, etc.

Cu alte cuvinte, nu acaparam pe nimeni, doar colaboram si vrem sa dam oportunitatea fanilor sa se exprime live in/despre domeniul preferat.

Ce trebuie sa faci ca sa devi Dj. la Kaen No Ongaku?
Simplu; aplica pentru post AICI
Postat de: dmf

Postat de: Coyotee
Just click the banner to get the .pls file. Use whatever player you use to open it

nu tre sa ai cont ca sa poti sa asculti smile.gif

Postat de: Animal

So....asculta cineva?

Merita deranjul, sa imi fac un cont? Or whatever I need to listen to it?

Postat de: NOTORIOUS
Tot nu-mi merge si nu prea am dispozitia necesara sa incerc. Make it easy for lazy/stupid ppl like myself. Btw I iz use win7 w. chrome 3.0.195.33 if it's of any halp. In cel mai rau caz fa-mi un cont cu nick-ul de pe a-c si imi modific eu parola  :))    (I am THAT lazy)

Postat de: Airdawg
Notorious, sistemul de înregistrare nu are nimic atâta timp cât se folosesc linkuri ptr. avatar şi semnătură externe, dar linkuri directe către imagine, de genu' "http://165.imageshack.us/165/9780/airdawgks8.jpg".

Postat de: NOTORIOUS
Probleme la inregistrare.... aveti sig/avatar obligatoriu si sistemul pt avatar e busit (can't use external avatar sau ceva de genul). FIX IT NAO!

Postat de: LordMethos
ba da .. smile.gif ..vocea sexy si raidurile care urmeaza a veni tongue.gif

nu te opreste nimeni biggrin.gif

Postat de: LordMethos

Ara .. what is the world commin to ...

Vreau si eu sa ma fac dj smile.gif

UserCP

User: 
Parola: 

Inregistrare 

Poll