Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Welcome Topic On The Loose
Anime-Club Forum > Non-Anime > Diverse
Pages: 1, 2
animer9
continuare de la: Holyatheist's welcome party

"Atletic" nu inseamna "plin de muschi" ... mai degraba se refera la un corp suplu,cu musculatura fin evidentiata ...ceva asemanator sprinterilor . Aia cu muschi multi si mari au ,pe langa asta, si o cantitate considerabila de grasime/strat adipos care adesea este perceputa tot ca masa musculara. In plus "atletic" presupuna ca respectiva persoana poate depune ceva efort fizic serios fara a ateriza la sfarsit la urgente tongue.gif

Cat despre women/girls and the "breast size matter" sunt unele ,destul de multe, care ,desi nu la nivelul masculilor si al dimensiunilor organului, sunt prea preocupate chiar si complexate de propria marime. Personal consider asta "cute" dar si o prostioara ...important e sa fie ceva acolo pentru ca ar exista ceva metode de crestere: sex &push ups biggrin.gif

Apropos ce inseamna "fete naturale" la domnu' Holyatheist? dimensiunile exacte ?
Garden Girl
O sa te cred pe cuvant la faza cu atleticii, insa te contrazic la faza cu push-up-urile si sexul happy.gif
Holyatheist
sexul nu mareste sanii,push-up-urile nici atat ... astea fac parte din miturile urbane promovate de generatia hi5 laugh.gif

la faza cu definirea termenului de "atletic" ...ai 100% dreptate icon_twisted.gif

Pai fete naturale, nu este definit printro serie de masuri stricte gen moda 90-60-90, este mai degraba legat de modul de viata,nu neaparata de aspect.
Adica fata care nu se sfieste sa recunoasca ca mananca junk food sau usturoi(exemplificare),care prefera iesitul p' parc sau orice activitate care nu include excesele promovate de media (mall,zi de zii in club,moda fara gust). Asta in mare, binenteles , asa ca definitie.... fata care nu se forteaza sa fie altceva, ce nu e. (sincera cu ea->sincera cu tine)


Ps. am facut o varza pe aici laugh.gif
Garden Girl
I wept a shy tear in the corner of my eye when I read the
QUOTE
fata care nu se forteaza sa fie altceva, ce nu e. (sincera cu ea->sincera cu tine)


You are so deep, my friend, for a man.

animer9
exact acelasi reflex ca GG l-am avut si io cand citi pasajul respectiv ... Mr Holyatheist, nu te vad bine deloc! biggrin.gif laugh.gif cool.gif

also push-ups = flotari/exercitii pentru dezvoltarea muschilor pectorali ...prin urmare cu exercitii usoare(cu gantere de greutati mici) se poate obtine o marire a volumului respectivilor muschi ,ceea ce va genera o crestere a nivelului sanilor(nu vorbesc aici de body-building sau ceva asemanator exercitiilor baietilor)...
Cat despre sex si cresterea sanilor nu vorbesc la modul general,dar din ce am vazut ,exista o legatura( prin "sex" ma refer la viata sexuala constanta,daca ma pot exprima in felul ista).
Holyatheist
Multumesc GG tongue.gif / dc nu ma vezi bine nenea Animer sad.gif laugh.gif

animer in opinia mea flotarile nu o sa mareasca sanii nimanui , in cazul in care face va tonifica muschiul de sub sani, si nu va produce o marire evidenta .... in privinta sexului, sexul la o varsta frageda accelereaza dezvoltatrea organismului in general ... (dar cam atat) nu o sa priemsca ceva gen bonus daca face non-stop... va ajunge mai repede la stadiul matur 100% Opinia mea. icon_twisted.gif
Garden Girl
It's like saying "squeeze/rub them, so they get bigger". Astea sunt mituri false.
Ca si in cazu baietilor, fapping doesn't make your stick bigger, desho? happy.gif
NOTORIOUS
Nu-i adevarat... nu-i ascultati...adevarul este grait de tipi aia din spam cu v|agra si alte bomboane si solutii reale care CHIAR FUNCTIONEAZA... flotarile pentru tipe sunt gandite pentru tonificare dar nu este singurul lucru de luat in calcul. Nu am citit toata conversatia ... but I'm impressed ca ati ajuns despre asa ceva intr-un thread numit "Hello" din Membri Noi... I am so proud of you guyz right now *wipes tear*
Moonsparkle
i thought fapping was supposed to make your palms hairy and turn you blind. was there ever such a thing as a good myth about what masturbation does for guys? tongue.gif
Holyatheist
QUOTE(Moonsparkle @ Sep 6 2010, 02:28 PM)
i thought fapping was supposed to make your palms hairy and turn you blind. was there ever such a thing as a good myth about what masturbation does for guys? tongue.gif
*



jeez...u're freaking me out laugh.gif

i will never fapp again, swear to god. blink.gif

Gg, asa am sperat toti baietii.... icon_twisted.gif

Notorious, nu vreau sa stiu cum ai ajuns la concluzia asta "devarul este grait de tipi aia din spam cu v|agra si alte bomboane si solutii reale care CHIAR FUNCTIONEAZA...".
dammit man'

Ps. imi place modul in care sa vorbeste de "treburile" baietiilor... pecand subiectul masturbarii la femei este inca considerat tabu icon_twisted.gif Bau!
Garden Girl
C'monn, size don't matter. It's HOW u use it biggrin.gif
EcsTasY
it's both size and skill wink.gif

oh, and this
user posted image
Garden Girl
Uhm... size has nothing to do with the skill. Think about asian men..
Also, if it's too big, it might cause pain (not the pleasurable kind of pain) to your partner, not pleasure.
animer9
Nu te vad bine pentru ca "sinceritatea" este o notiune relativa ...exista "sinceritatea de azi" ,"sinceritatea de maine" care e posibil sa nu coincida ...

Am scris "flotari" mai mult cu sensul de "exercitii pentru muschii peiptului"(alte exercitii) si mai putin ad literam ...but if you squeeze/rub/kiss the breasts they will grow bigger,even though for a short period of time smile.gif

Avand in vedere ca "men's thing" e de fapt alcatuit din tesut spongios si nu muschi poti s-o faci pana-ti ies ochii din cap ca la melc ,rezultatul va fi tot acelasi ca inainte...cat de mare e depinde de genetica si nu de alte chestii cum ar fi inaltime,greutae,masivitate,exercitiu' fizic & other shits.

@Moonsparkle you can go blind daca o faci in timp ce privesti un sudor(poate sa fie si femeie ca-i egalitate) in exercitiul functiunii

@Holyatheist Girls are just doing it! They don't like to talk about it.
Garden Girl
QUOTE(animer9 @ Sep 6 2010, 03:02 PM)
but if you squeeze/rub/kiss the breasts they will grow bigger,even though for a short period of time smile.gif
*


Da, adica a few moments. Dar nu permanent.
Moonsparkle
what do you mean they will grow bigger? what ARE you talking about dude?! laugh.gif

"depinde de genetica" huh? awww you have the same penis as your father. comforting thought huh?
EcsTasY
QUOTE(Garden Girl @ Sep 6 2010, 02:59 PM)
Uhm... size has nothing to do with the skill. Think about asian men..
Also, if it's too big, it might cause pain (not the pleasurable kind of pain) to your partner, not pleasure.
*



nu am zis ca au legatura... doar ca conteaza ambele.

...si daca e prea mica poti sa nu prea simti... also there are some special places that require a certain length to reach
Moonsparkle
PLUS lungimea e necesara pentru procreare
EcsTasY
now you're making things up
sunt 100% sigur ca poti sa procreezi si de la distanta...adica fara contact... daca ai tinta buna laugh.gif
Garden Girl
Therefore, daca ai tinta, nu ai nevoie de ceva prea urias aka no need of a big package.

Q.E.D. tongue.gif
animer9
QUOTE(Garden Girl @ Sep 6 2010, 05:35 PM)
Therefore, daca ai tinta, nu ai nevoie de ceva prea urias aka no need of a big package.

Q.E.D. tongue.gif



precizia si "bataia" cresc cu atat mai mult cu cat lungimea este mai mare ...iar cu cat calibrul este mai mare cu atat "efectul" este mai bine resimtit tongue.gif (physica dixit)
Holyatheist
"Girls are just doing it! They don't like to talk about it. " dang dude, touche!

iar cu dimensiunea va rog fara scuze laugh.gif (imi pare rau pentru cei ofensati) , marimea medie este 12-14 blink.gif (in carti )

btw: omul in general folosete sexul de placere nu numai pentru procreere, deaceea spun ca SIZE MATTERS! cool.gif

Kanogt : multumesc, fa-ti loc p'ci >daca ai tinta, nu ai nevoie de ceva prea urias aka no need of a big package. < laugh.gif

EcsTasY, u're a true MAN 'bow'

ps. nu am auzit plangeri pana acum ca este vreuna prea mare icon_twisted.gif , sau poate nu am fost suficient de norocos laugh.gif



'double facepalm'
Garden Girl
@Holyatheist: Suuuuure, size DOES matter... Orgoliul masculin... rolleyes.gif
Moonsparkle
in primul rand, size matters si pentru procreare. in al doilea rand, the fact that you think 'bigger is always better' shows how it clearly isn't the case for you, cause else you'd know that too well endowed guys aren't that happy as you'd think.

tzch ca in secolul asta al informatiei exista barbati care chiar cred asa ceva e inspaimantator tongue.gif
EcsTasY
ohhh, I never heard a guy complaining about something big. and neither a girl to be honest ... well I ain't talking about XXL tongue.gif

neatza smile.gif
Garden Girl
Moonsparkle, nu am spus ca size matters. Din contra. Iar faza cu well endowed guys e la fel de rasuflata precum fetele cu sanii mari. tongue.gif
Moonsparkle
oh my bad, trebuia sa precizez cu cine vorbesc. ma refeream la holyatheist si animer.

@ecstasy: well I was talking about XXL tongue.gif and about how bigger is better pana la un punct. from there on pain ensues. which pretty much means you don't get any tongue.gif

so... *ahem* on-topic: bine ai venit, Holyatheist, pe a-c! how d'you like it?
Tatiana
With that kind of discussions (and we're still in the hello thread) i'm sure that he allready love that forum biggrin.gif Who doesn't? biggrin.gif
EcsTasY
^ indeed
si daca tot vorbim de marime... is this the biggest welcome party, or what?
Garden Girl
=_=

Pur si simplu au sarit pe mine ca lupii...
Holyatheist
Moonsparkle , multumesc de intrebare.... pe scurt forumul este EPIC, il ador... ai cu cine vorbi sau dezbate.(ce poti cere mai mult) icon_twisted.gif

Nici eu nu ma refeream la ceva gen dudu steel, mfg .... o marimere decenta... nici media care e LAME, da nici picor de scaun sa-ti chinui prietena ffs. Pana la urma totul e relativ si tine de gusturile fiecaruia (repet...nimeni nu sa plans EVER ca e prea mare'sau nu am auzit')

Iar fetelor aveti si voi punctul vostru de vedere.... DA pe subiectu asta este vorba mai mult de ORGOLIU decat de functionalitatea propriu zisa vizavi de ce a spus GG de marimea sanilor tongue.gif Clash of the Titans icon_twisted.gif
EcsTasY
wolves hunt darkness
animer9
@Moonsparkle Am enuntat pur si simplu un principiu din fizica(balistica) care poate fi interpretat sub diferite forme ...dar mai putin de luat in serios in cazul de fata tongue.gif

As fi tare curios ce ar alege o fata dintre un baiat dotat si unul mai putin dotat , alegerea fiind facuta in absenta sentimentelor ... pura atractie fizica nimic altceva biggrin.gif
Garden Girl
Aici iar e discutabil... e vorba de chimie, gusturi (care NU se discuta). Cand vine vorba de atractie, nu cred ca poti sa vezi prin x-ray ce are ala in pantaloni... so.. Un tip care arata super (aici iar e discutabil, pentru ca fiecare om are standarde diferite), poate sa fie "small" si sa te dezamageasca, ca si fata, la capitolul asta, daca ai asteptari de genul "tipu asta e hawt. must be well endowed" Ete ca la "momentu adevarului".. NU E tongue.gif.
Amirite?

Also, stiu ca poate suna fals, dar in lipsa sentimentelor, nu l-as alege nici pe Priapos tongue.gif
Holyatheist
Aici cu atractia iara este discutabila... dupa un studiu sa demonstrat ca femeile sunt atrase de geometria fetei +nivelul feromonilor degajat de fiecare barbat in parte (referitor la chimia atractiei fizice) ... dar astea nu prea conteaza, in zilele noastre frumusetea fizica si manierele = trash atata timp cand majoritatea fetelor vad atractia-n masini,case si cash (dat fiind zilele in care traimi) laugh.gif

Pana la urma nici fizica balistica nu ne mai ajuta, pe cat ne incalzeste si faptul ca gusturile difera de la femeie la femeie >DA DIFERA ... Bmw sau Audi sau Porche sau etc.... laugh.gif


off> Femeile sunt ca locurile de parcare....cele bune sunt ocupate...cele libere sunt pentru handicapati icon_twisted.gif Dang!



Ps. va rog ignorati tenta misoginista a mesajului, dar este lumea in care traim .... strict perceputa nu auzita unsure.gif
Garden Girl
Haha laugh.gif
Ok, te iert, pentru ca ai generalizat tongue.gif

Also, that's what "bad girls" are after. You know - "good girls go to heaven, bad girls go everywhere". As in isi pun la bataie artileria grea ca sa agate baietii cu masinile mentionate mai sus, care se distreaza pe banii parintilor. Si pe acest forum cel putin, ma indoiesc ca vei da peste o asemenea fata. Si tine cam 8% si de cercurile in care te sucesti.

Gandeste-te asa: esti paduche, n-ai bani, n-ai BMW, stai cu chirie intr-o garsoniera (si poate nu esti nici dotat cu cine stie ce "package"), dar ai langa tine o fata care te iubeste sau cel putin care sta langa tine si se recomanda ca fiind "iubita" ta, si care, culmea, e si "buna". Cum ramane atunci ? biggrin.gif
Nu stiu cum percepi tu realitatea asta cu masini arfe si talente si baieti care se dau gigoloi ca sa agate fetele nebagate in seama de parinti, dar de pe partea mea de "pat" se vede altfel biggrin.gif
Tatiana
"off> Femeile sunt ca locurile de parcare....cele bune sunt ocupate...cele libere sunt pentru handicapati Dang!" - lasa-ma sa cred ca nu sunt destinata unui handicapat biggrin.gif
Glumeam...trec cu vedere generalizarea ta...cat despre subiect...pai e discutabil...putem sa vorbim noi pana ne plictisim caci realitatea se schimba de la zi la zi si de la persoana la persoana.
Cand intervin sentimentele nu se mai pune accentul pe masuri (si la fete si la baieti)...iar daca nu sunt sentimente...well (pentru astfel de persoane) conteaza foarte mult "reputatia pe care o are"...mai ales in pat (eu una asa am observat...corectati-ma daca gresesc)...dupa reputatie...hehe aspectul fizic (toti zic ca nu conteaza...dar fiti seriosi, fiecare se gandeste zilnic la cum arata celalalt si ce si-ar dori sa fie diferit la el si tinde sa-si compare partenerul cu ce vede in jur)...iar in ultmiul rand banii...
Iar clasamentul este facut in ordinea asta pentru ca: toate "pitipoancele" aleg mai intai un baiat cu o reputatie buna...ca nah...primii trebuiesc sa aibe ce sa le invete si eventual sa le si lanseze biggrin.gif (eu asta vad in jurul meu...mai ales printre pitipoancele de liceu de la cls 9)...apoi aspectul fizic...deh ai capatat experienta ar cam fi cazul sa te si afisezi cu nu stiu ce "mascul"...iar la final isi dau arama pe fata si aleg banii...evident.
Deci e foarte simplu sa analizezi cum gandesc "mandrele" din ziua de azi...
Dar sunt apreciate cele care chiar pun suflet in ceea ce fac si trec peste aspectele gen...marime fizic bani s.a...pacat ca sunt mai rare...si de obicei acelea care sunt asa nu prea indeplinesc standardele baietilor...deh unii vor si cumintenie si hot biggrin.gif
Iar despre cum isi aleg baietii fetele...aici o sa las un baiat sa comenteze biggrin.gif
animer9
@GG cand am intrebat ce ar alege , am avut in minte faptul ca fata STIE EXACT dimensiunile celor doi baieti ...

Ce-i aia "bad girl" si ce-i aia "good girl" ? Adica prima cam face orice,are tupeul sa fie ea cea care cere,ii place sa se joace cu baietii,etc? Iar a doua nu?? Eu nu consider ca exista "good girls" ...sunt doar fete care trebuie "aţâţate", trebuie sa fie ajutate sa aiba incredere in ele,sa-si dea seama de ceea ce au,de ceea ce vor ...daca stii sa faci asa ceva vei descoperii o alta fata a asa-zisei "fete cuminti" wink.gif
Garden Girl
Lasa-ma sa ma gandesc... laugh.gif
Holyatheist
animer9......terminase postul,iar tribunele au izbucnit extasiate...uraaaaaaaaaaaaa!
Bun punct de vedere,sincer nu-mi trecea asa ceva prin capsorul meu...de-si am deschis subiectul cu fetele "aţâţate-deja" am prietena de ceva timp ( 3 yrs ) asa ca nu ma incadrez in exemplificarile mai saus mentionate...poate,poate....poate fac parte din cei 1-5% care chiar sunt fericiti. icon_twisted.gif In caz ca nu... fiti siguri ca ma transform intr-un demon misogin laugh.gif

Tatiana nu trebuie sa pui la suflet zicala aceea.... e vorba din batrani. (nustiu ce suna mai rau, faptul ca am spuso prima oara sau faptul ca acum atest ca este zicala din batrani) , in fine, nu a fost spunsa cu scopul de a fii jignitoare intr-un mod sau altul....a fost spusa pentru a fii dezbatuta... (umpic de piper in ciorba) icon_twisted.gif
> in cazul meu , fata/femeia.... (maj cazurilor), iei contact prima oara cu forma fizica (corpul,fata,hainele),nu fac referire sa fie rupta din rai ....dar nici vai de ...biiip.Idealul este "naturaletea" pe care am exemplificato in posturile de mai sus:P apoi vine partea psyhica cu care iei contactul after.... aicea am mai multe pretentii icon_twisted.gif imagineaza-ti ca vreau si eu sa port o conv cu ea cand vin de la munca sau cand nu merge ceva in casnicie/concubinaj...etc... nu sa vorbesti cu peretii icon_twisted.gif (asa in mare)

Garden Girl, (esti paduche, n-ai bani, n-ai BMW, stai cu chirie intr-o garsoniera (si poate nu esti nici dotat cu cine stie ce "package"), dar ai langa tine o fata care te iubeste sau cel putin care sta langa tine si se recomanda ca fiind "iubita" ta, si care, culmea, e si "buna". Cum ramane atunci ?) in cazul asta esti 1-5% din aceea mai sus mentionati, daca nu trebuie "calcat in rahat" blink.gif
Garden Girl
Nah, poate ca sunt doar idealista tongue.gif
EcsTasY
wolves hunt darkness












































sunt offtopic?
daca da, I'll get back on it after I play with yuki, cuz he's all crazy since I got home
Tatiana
Pai mai pune niste poze cu Yuki daca tot ai adus vorba :> si apoi revino pe aici sa reluam conversatiile biggrin.gif
Holyatheist
gonna' fapp, brb blink.gif 'facepalm'
Garden Girl
Hai la multi ani. Am vazut ca azi e ziua ta.
Holyatheist
Multumesc, acum am gatat cu invitatii ca maine work smile.gif) blink.gif am 22 de ani , sooooo saddddd sad.gif
EcsTasY
yeah happy b-day... 20 minutes late... that's sad, nu ca ai 22 ani. you should be happy and celebrate ... a lot smile.gif
Tatiana
hehe...numai eu nu am stiut ca a fost ziua ta :-<
sorry
happy birthday cu intarziere de o zi sad.gif
>:D<
Holyatheist
Multumesc la toata lumea.... >Bow< , in orice caz daca aveti drum prin sibiu sambata dau de baut si o "fleica" de carne prajita laugh.gif icon_twisted.gif
Moonsparkle
you gonna be wearing your knight suit?

cause that should be funny tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.