Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalniri - Bucuresti
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
chibimox
Very late edit:



Intalnirile din Bucuresti au loc joia, la ora 19:30, pe treptele din fata Teatrului National Bucuresti (la Universitate acolo). De recunoscut, ne recunoastem simplu, un grup mare de oameni (in jur de 20) cu cduri in mana, cu moace de forumisti /happy.gif



Ultimul update: 28.04.2005



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Oki .. ramasese pe joi 26 feb 2004 ultima data cand am vorbit despre asta si kiar daca deja exista un topic pe tema asta ma simt nevoit sa deskid altul kiar daca poate inutil pentru a afla care vine ..



joi ora 18:30 pe treptele TNB ?
Kataracta
Eu am sa fiu prezent. Chiar daca sunt cam lefter dar tot prezent am sa fiu tongue.gif
zeri
Daca ma invoiesc de la servici poate apar si eu...dar numai mult de juma de ora - o ora. :cry:
Elf Princess
Si eu vin, si eu vin... Acum nu mai puteti scapa de mine la intalniri smile.gif . Asa ca ne vedem joi, pe trepte la TNB...
SebyTheDragon
ok....i'm in!!!

Poate vine si Whip!! Insa nu garantez nimic! :wink:
Kataracta
Sa ii zici lui Whip ca daca nu vine am sa am eu grija de ea :twisted:

Stiti cu totii ca sunt un ingeras care nu ar face rau nici unei muste :gooood:
kaoru
vin si eu....
cipiamon
si daca stati peste ora 20 apar si eu ...
chibimox
io daca ajung ma dau mai greu dus de acolo .. oricum mai bine ia un numar de telefon ca nu se stie unde ajungem pt o bere wink.gif
^Dash^
Heyyy...intrunire noua? heeheh ...vorbesc cu Coyotee si daca nu are ala treaba ...o sa fim acolo.... Coyotee daca citesti asta si nu mah suni ai pus-o nu mai vezi codul sursa de la windows 2000 si nici kylix, si nici mortal kombat deadly alliance (desi nu exista emulator pentru PS2 ...inca ) laugh.gif .....chill'

.

unde eram? aha....o sa venim si noooii...cred
alucard_969
8) O sa vin si eu si o sa aduc si un aprentes anime cu mine :twisted:
encount3r
frumoasa tentativa, insa mai bine ne intalneam undeva la o casa pe malul unui lac.. si statea o noapte intreaga la o chindie de zile mari.. scarile de la tnb nu cred ca s-au facut mai confortabile de la ultima intalnire pe care am avut cu ele:) oricum tot ce ne trebuie e o casa si un lac.. ce poate fi asa greu de gasit.. daca nu acum poate data viitoare. Deocamdata intalnire placuta.. bagati si voi poze tre sa aibe unu o digitala si suitile pe forum peacolo pe undeva.. din pacate nu pot fi cu voi maine, oricum e o veste buna pt ca veti putea simti si voi bine in felul asta. papapa
cipiamon
eu am numarul lui Seby, am inteles ca el o sa vina, aveti de cand sa va deplasati mult din zona?
removed_on_request_20121227
ah...eu nu cred ca pot ajunge. decat....daca ati sti un loc sigur unde veti cadea...ies de la scl la 7 si 10...sau mai devreme daca imi dau drumu aia de la SS...
Ender
Lume, dak ma primitzi vin shi eu pt ceva timp...
Urfe
Poate faceti niset poze si le up temporar... ca sa se minuneze si restul. :wink:
Shingo
Tocmai am primit un sms de la chibimox (10x :weee: )

O sa vin si eu de data asta. Ultima oara nu am venit de urat ce era afara



I'll bee there smile.gif
chibimox
Bai .. cica am facut rost de un aparatzel .. nu-i CANNONu lu DMonk da o sa iasa nishte blururi acolo de rezolutzia unei iconitze tongue.gif ... am sa anuntz cu pozele biggrin.gif



ne vedem diseara
cipiamon
ohoho smile.gif

mi se pare mie, sau o sa vina multa lume? biggrin.gif



Daca e aduc si eu o camera digitala dar fara blitz, dar la lumina unei camere obisnuinte nu prea se vad bine...
Kataracta
Adu ca nu strica sa o avem si pe aia smile.gif Cu cat mai multe cu atat mai bine
cipiamon
A aprut o urgenta la sevici, :cry: tocmai acum, PROMIT sa vin la urmatoarea intrunire!
removed_on_request_20121227
pacat! a fost bine. foarte bine i might say. distractie. nice place wink.gif

si chibi, kata....vedeti voi cu pozele wink.gif
SebyTheDragon
A fost super...si in sfarsit domnisoara Elf Princess a gasit un local mai indicat pt o astfel de intalnire!!!

Mersi!! ...daca nu erai tu...creca tot prin Confidential ajungeam! :wink:

In rest ..totul a fost OK...lume multa ..in jur de 15 capete..dar ...din pacate ...tot numa 2 fete :roll: !!! 2 din 15 ..asta vine vreo 15%...chiar asa de putine fete avem??? :?



PS: Chibi...Baga Poze!!!! :wink:
Kataracta
Asteptati ma oameni sa ajunga si el la servici smile.gif Poze poze, atat stiti sa ziceti tongue.gif
chibimox
Ieee .. ca bine a fost biggrin.gif : muzica buna, bere si prieteni biggrin.gif (am primit reclamatzii aseara ca miros a fum .. mersi ElfPrincess tongue.gif:D)



Am bagat bozele pe un cont d'al meu asa ca lume enjoy.



PS .. pacat ca nu ai ajuns Cipiamon

PPS .. se ofera cineva sa faca un layout pt un sait unde sa punem numa pozele cu intruniri ? ar da bine zic io
SebyTheDragon
Ok...Mersi pt "boze" laugh.gif !!!

Sunt super!!! Cel putin cea cu Whip(Stefania) si Kaoru(Dragos) cu ochisoru rosu...e BESTIALA si la propriu si la figurat!!
ecstasy_pill
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x



WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa



IO AM STAT SA LUCREZ LA NENOROCIREA AIA DE PROIEEEEEEEEEEEEEEEEECT

VLEEEEEEAAAAAAAAAAAAAU SI IOOOOOOOOOOOOOOO



EH,,, MAYBE NEXT TIME... :roll:
chibimox
Dezavantaju de a fi silitor Extazule biggrin.gif:D:D:D



Tocma mi-am amintit de o propunere de-a lu Kata : ce ar fi sa ne intalnim mai des .. odata pe saptamana miercurea, joia ? .. Hanu cu Tei nu era aglomerat pt ca brobabil nu era weekend, nu era scump si mai presus de asta nu ne-ar prinde rau o bere pe saptamana acolo. Am trece si noi de la discutziile de genu "de cand nu ne-am mai vazut" la discutzii mai "constructive" ca sigur o sa ne plictisim de vorbit despre vreme biggrin.gif



neh ?
ecstasy_pill
sunt in totalitate de acord:)



hanu cu tei este foarte okei... daca vreti si mai ieftin si un pic mai club try:

"club a" pana la 9 seara e intrare libera ... si e 20.000 un ursus

(clubu meu de macheala:)))))
removed_on_request_20121227
NUUUU!!!

motive:1. eu nu pot veni decat de la 7.30 cel devreme

2. si altii banuiesc ca la fel

3.mai bine ar fi intrun weekend odata la 2 sapt...

oh well decideti voi
Elf Princess
Vai, Sebi, multzam fain pentru aprecieri... Dar trebuie sa fii existat totusi niste puncte negative biggrin.gif. Nu te sfii sa le impartasesti tongue.gif.



Si apropo de reclamatii... Chiar se poate si mai mult fum... Cred ca n-am fost eu in forma 8) .



In concluzie, raman intrunirile saptamanale?
kaoru
mda...ar fi interesant....



Seby....multumesc.....dar nu trebuia sincer...

ah....si....eu sunt Kaoru....nu Kareru....dont matter.



well....a fost cool....
Scorpio
Unde si cand o sa fie puse pozele......ca as.ro numa mere
SebyTheDragon
Linkul e la unul din posturile lui Chibi din pagina precedenta!!!



Sorry Dragos.....dar ti-am mai zis ca iti comfund nikul cu al lui Dan...

O sa modific acum.. :wink: !!!
Balthasar
Tari de tot pozele. Mai ales cea cu Dragos a.k.a. Red Demon Eyes Kaoru laugh.gif Keep it up!
encount3r
felicitari lume, super poze super prezentare, red eyes, tot ce trebuie, am apreciat desigur cravata tineretului. Misto si desenele, misto si jocu de carti.. prea multa cola pe masa totusi..sad.gif dar e bine inca o data pozele la inaltime! chibi rock on! mi-as fii placut sa stiu care si cum sunteti peacolo dar ata ete ... bv
removed_on_request_20121227
ba! cravata mai misto ca a mea nai sa vezi! si se asorteaza cu camasa alba! pai eu sunt om respectabil! ...(si la jocul de carti trisa Ender...)
Kataracta
Me is back from the weekend tongue.gif Deci ne vedem saptamanal smile.gif Okei, me is happy :gooood:



Card, data viitoare iti facem un primplan. Si o sa facem, eventual un documentar pet ca stiu cat de mult iti place sa ti se faca poze biggrin.gif
cipiamon
unde se afla localul asta?

deci cand e urmatoarea intrunire?
SebyTheDragon
Daca ar fi sa propun o zi..cel mai bine ar fi Joi..pt mine cel putin...Pe la 7 seara ar fi chiar perfect..!!!Propuneti si voi!!!
Kataracta
Joi la 7 e perfect.

Cipiamon, locul este pe undeva pe langa Fire si BackStage (prin spate pe la Sherif's din Unirii)
Elf Princess
De fapt locul cu pricina e mai mult pe Lipscani; dupa Teatrul de Revista(de pe Lipscani), e un pasaj (pe stanga cum vii dinspre Banca Nationala.). Intri in pasaj si imediat pe stanga e Hanul cu Tei (e la subsol...).



Bafta :wink: !
removed_on_request_20121227
ack...la 7 sigur nu mai scap de prof, si nici fangorn ca are romana. eu ies la 7 si 10 deci pe la 7 30 as putea sa fiu la TNB, asta daca este ok cu ceilalti. sau ne intilnim direct la hanul cu tei?
Kataracta
Cred ca mai degraba ne intalnim in fata la Teatru pentru ca mai este lume care nu stie unde este Hanul cu Tei. Vom vedem saptamana asta cum este cu aglomeratia acolo tongue.gif
chibimox
Mda .. in primu rand imi cer scuze in fatza toturor celor ce m-au injurat (la propriu) pt dimensiunea pozelor .. tot ce am facut a fost sa le sortez, sa le rotesc pe cele care trebuia si sa le uploadez undeva. Poate ca o sa-mi fac timp sa le editez pe fiecare sa le fac mai mici dar asta doar atunci cand se hotaraste sa facem album cu intrunirile.



Despre intalnirea saptamanala .. 7-7:30 merge pt mine .. si pt inceput sa ne inlanim tot la TNB.
Kataracta
Chibi, ar fi bine sa fie doua versiuni pentru poze deoarece eu vreau sa am pozele cat mai mari (I like the details) tongue.gif
Shingo
Ar fi bine sa ne intalnim la 19:30 dar daca nu se poate pot sa vin si la 19:00.

Sper sa vina multa lume si de data asta tongue.gif
chibimox
OK .. deci 19:30 .. si Seby .. potzi sa-mi aduci acolo CDurile pls ? biggrin.gif:D:D ca nu stiu daca mai ajung prin camin sad.gif.



ne vedem acolo
Kataracta
Lasa ca il bat eu la cap laugh.gif

Ma intrebam daca nu ar fi mai bine sa mearga vreo 2-3 mai devreme sa ocupe locuri pe acolo ca nu se stie niciodata
cipiamon
deci cred ca o sa vin direct la hanul cu tei, sau daca scap m,ai devreme de la servici vin la TNB, sper sa gasesc hanul asta... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.