Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Care E Din Sibiu
Anime-Club Forum > Ro Anime > Cafenea > Intalniri
taviyamato
biggrin.gif care e din Sibiu sa scrie aici smile.gif
Synoptic
Acum ai un partener aici, vecinul-meu-care-probabil-nici-nu-mai-frecventezi-locul-asta.
Holyatheist
I'm hereeeee tongue.gif

"Sunt interesat de gaming , pcuri , manga , anime , astept ziua in care Romania va avea la orice magazin o revista lunara cu toate aceste lucruri.Animeurile mele preferate sunt Lucky Star." Taviyamato,gaseste greseala din descrierea ta.
BloodSamurai
Hop si eu . Lucrez la Sibiu deci si yo in Sib. Fan la arcade cabinets, console, pc, manga, anime, (si constructii si fete tongue.gif ). Din pacate cam lucrez ca nebunul toata ziua scap in general la 19:30 (uneori si la 18:30 acum) (in august scapam la 22:00). Cine stie poate ne intalnim la un "ramen" tongue.gif
MusashiSB
biggrin.gif Ce tare sa dau de oameni cu aceasi pasiune din acelasi oras ca me io Bakayarou, konoyarou, yeah
BloodSamurai
Oaleo ohmy.gif ce nasol program am avut anul trecut (tot terminam la 19:30-21:00) , acum am ceva mai lejer termin (functie de anumite zile) cam la 17:00 biggrin.gif .


QUOTE(MusashiSB @ Oct 2 2012, 06:34 PM)
biggrin.gif Ce tare sa dau de oameni cu aceasi pasiune din acelasi oras ca me io Bakayarou, konoyarou, yeah
*



Ai 1 post si joined ieri , deci iti urez bine ai venit la acest "club" biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.