Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Casatorit Cu Un Personaj Dintr-un Joc
Anime-Club Forum > Forum > Anunturi > Mini News
Muza chan
Duminica, un japonez s-a casatorit cu Nene Anegasaki, un personaj din jocul Nintendo Love Plus. Ceremonia a avut loc la Tokyo Institute of Technology, in prezenta unui preot...



Mai multe date pe BoingBoing.
Moonsparkle
"she lives..."? media suck
Kisa
Weird, weird people. laugh.gif
Yami_Way
Oky tipu nu-i sanatos:|..si in plus unde-i sadisfactia....tipa e....ecran sleep.gif' ce va face daca va vrea sa se sarute cu ea??Isi imagineaza buzele ei sau ce 0.o...cateodata japonezii sunt scary laugh.gif
The_Game_Master
In sfarsit, avem stirea cu cel mai distrus om din lume. laugh.gif
chilly
ar trebui facut un anime pe treaba asta
Genre : Adventure, Drama, Horror, Romance, Sci-Fi, Video Game, Comedy, Super Power, Supernatural, Mystery, Retarded Shounen , Virtual Shoujo, Mecha, Psychological, Thriller , Magic, Fantasy ..... etc smile.gif) daca am mai uitat ceva
Age:13+
Bysu-Chan
tot ce pot sa spun este WEIRD biggrin.gif
mai nou se practica chestiile astea si sunt o multime de oameni care s-au mai casatorit cu personaje de anime sau din jocuri biggrin.gif
traim intr-o lume ciudata biggrin.gif
Smrgol
Asta e dus "Unde-i dragoste nici sexul nu conteaza" la un nou nivel. Sunt curios daca o s-o insele...
quite_silent
Eu sunt curios daca o sa il insele ea pe el in vre-un future addon smile.gif)) Si ce reactie o sa aiba el smile.gif)
Oare o sa sparga DS-ul si o sa o omoare ? smile.gif)) Will he be convicted of killing his wife ? smile.gif))

Daca se va crea un virus pt DS, el va presupune ca ea a luat vre-un disease cand l-a inselat ? smile.gif) Whoah, this story can keep me entertained for quite a bit smile.gif)
dopamine
Yeah, heard of that. Japanese people seem to be having this big issue. Multi dintre ei sunt tot mai obsedati de lumea virtuala. Multi refuza sa mai aiba relatii in viata reala doar pentru ca relatiile virtuale sunt mult mai usoare. Cultura lor a facut lumea virtuala o lume geniala si de o mie de ori mai placuta decat cea reala, intr-adevar (cel putin, in teorie). Cred, totusi, ca e dusa putin la extrem chestia asta. Sunt sigura, in schimb, ca asta e doar inceputul, pentru ca multi gandesc ca tipul din imagine.
Toguro_Sr.
When life gives you lemons.... you marry a video game character! tongue.gif

Pana la urma e viata omului ...nu e a noastra ...let him be . Si cu riscul de a suna ciudat ...pe de o parte il inteleg . Cum a zis si dopamine viata virtuala e mai usoara si poate mai frumoasa. Plus ca: A man can only get rejected so many times before he blows a fuse and does something like this smile.gif)
Mumusan
Sau sufera de ceva similar cu obiectofilie sau cine stie ce naiba mai are ...
sailor_moon
ma intreb cate o sa fie vrodata vrun cazuri de genul asta si in romania ca doar si eu mam indragostit de niste personaje anime dar asta nu inseamna ca ma casatoresc cu el dar nu mi se pare frumos sa judeti iubirea tongue.gif rolleyes.gif doar e frumos sa ai o dragoste mare fata de anime rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.