Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: One Piece Movies
Anime-Club Forum > Detaliat > One Piece
Baka man
Ce parere aveti despre ele?
Care vi s-a parut cel mai bun?

Eu nu am apucat decat sa le vad pe primele 3 (deocamdata) si cel mai bun mi s-a parut 2-ul, cel cu insula aia, Clockwork, pentru ca au apucat sa se lupte toti, sau cel putin toti cei care faceau parte din peisaj pana atunci.
Cel mai mult m-ar interesa sa aflu daca remake-ul arc-ului in care il intalnesc pe Chopper ar merita vazut? Nu prea am chef sa revad partea aia dar am inteles ca de data asta vor aparea si Franky, Robin si Thousand Sunny (si parca si Brooke, dar asta nu mai stiu sigur)
MikeyDLuffy
cel mai mult mi-a placut filmul 8 cu crocodile..
merita vazut si remake-ul arcului in care il intalnesc pe chopper, intr-adevar apare si thousand sunny, robin si franky, brooke nu apare. fata de serie mai apare si fratele regelui, am uitat cum il cheama. merita vazut.. mai ales pt fazele cu sanji si luffy alergand dupa chopper si strigand "MEAT!" smile.gif)
Baka man
Am vazut primele 6 filme (plus o mana din specials) si pana acum cel mai tare mi s-a parut 5-ul, cel cu sabia blestemat. 6-le, cu baronul Omatsuri, e plictisitor rau, ma chinui acum sa termin ultimele minute...

Astept sa apara anul asta pe torrente si ultimul film OP, care se anunta de-a dreptul epic!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.