Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Who's Your Favorite Pirate?
Anime-Club Forum > Detaliat > One Piece
shobo
Aici veti putea mentionea piratul preferat si motivul de ce va place de el.

BotoseL
Mie imi place Bartholomew Kuma baiat bine facut, puternic, nu pare rau. Doar ca nu stiu de ce e shicibukai, nu pare genul pirat.
Oricum puterea de a respinge orice atinge de la lucruri fizice la cele imateriale il face foarte puternic. Trebuie doar sa`si puna laba la contributie smile.gif
I`a salvat pe Strawhat pirates, de la moarte sigura. Este baiat bun, va zic eu.
Baka man
Heh, eu am multi care imi plac, nu doar unul.
In general, imi plac Strawhat pirates, ca deh, sunt eroii pozitivi.
Momentan imi plac Franky si Chopper.
Chopper e simpatic rau, adorabil chiar, si poate fi si foarte puternic la nevoie. Cel putin in forma aceea salbatica in care se transformase in Enies Lobby arc rupea, ar fi mult prea tare daca ar ajunge sa o controleze intr-un viitor apropiat. E bun la anime-ul omului, ca are o voce placuta, te amuza si naivitatea lui te face sa zambesti.
Franky pe de alta parte... e criminal. N-am ajuns inca la partea in care intra si Brooks in echipaj, dar pana acum Franky e cel mai comic, ca sa nu mai zic ca are si niste atacuri tari si puternice. Are o frizura cool, lant de coca, e mare si musculos si poarta ochelari de soare... Ce sa mai discutam, e bazat baiatul. laugh.gif
shobo
Piratul preferat e Ace,e cool rau ca personaj,plus i like his power alot.
FrodoRO
whitebeard biggrin.gif
Ichirou
Luffy
WHY?
Because he is a rubber-man,he is funny,i love him enough said
Breack
Zoro. E prea "badass" .
Romanashu
Donquixote doflamingo , pur si simplu imi place de el,nu cred ca am nevoie de alt motiv.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.