Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Help Me! :(
Anime-Club Forum > Non-Anime > Diverse
Animal
Stiu ca nu prea are legatura cu siteul si nu imi fac mari sperante dar poate...POATE...se pricepe cineva. Am facut o schema proasta si am cumparat un nou PC fara sa imi dau seama de ceva. Aveam o placa de sunet ( f scumpa, im so retarded... ) dinainte si nam luat in considerare faptul ca nu o sa aiba loc in noul calculator ( placa video e prea mare si nu mai are loc cea de sunet).

Asadar se pricepe cineva la USB Sound Cards ( aka external sound cards ) ? Are cineva asa ceva ? Stie cineva un site unde sa ma documentez? Any help would be good... eu am gasit doar pareri de genul comenturi :"It's good" "It's awesome" "I don't like it".
Ranma-kun
http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-plac...=pret-crescator
Cele Creative is bune, insa te costa peste 200 Ron. Recomand Creative X-Fi Surround 5.1, gasesti review-uri pe net, insa te costa cam 250 RON, gasesti insa si niste card-uri sub 50 ron, daca-ti tre doar sunet.
Animal
Din lipsa de optiuni eu tindeam spre : Creative X-Fi Surround 5.1 USB. Problema mea cu placa de baza e ca dupa ce am stat 4-5 ani pe placa de sunet Audigy 2ZS care moment nu mai intra, nu mai pot sa stau pe placa de sunet onboard. E o diferenta prea mare... anyway multumesc Ranma-kun acum am doua optiuni smile.gif .

O sa caut detalii pe net despre Soundblaster Creative Surround 5.1 Extern USB.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.