Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Taylor Swift
Anime-Club Forum > Non-Anime > Muzica non-anime
Aylin
Maybe you've heard about her before :3
Taylor Swift este o cantareata de muzica pop-country, care a ajuns faimoasa datorita cantecelor sale, scrise in totalitate de ea, care vorbesc despre dragoste, in general despre relatiile ei si cu ce anume s'a "ales" ea in urma lor. De asemenea, foloseste si numele prietenilor sau chiar iubitilor.

Personal, imi place foarte mult cum canta. Melodiile ei nu mi se par editate, ci naturale, si in orice cantec te poti regasi cu usurinta. Spre exemplu, pe mine m'a impresionat "Fifteen", pur si simplu nu imi venea sa cred ca si eu gandeam la fel ca ea. Probabil din cauza faptului ca ei i s'a intamplat deja asta.

Am auzit multe comentarii rautacioase la adresa ei, mai ales dupa ce a declarat ca ea nu vrea sa vorbeasca despre sex in public, si ca nu vrea sa ia parte in scandaluri. Eu sunt fericita ca intr'un sfarsit se gaseste cineva care nu priveste scandalurile ca pe o sursa de publicitate. Dar ma rog, ea e abia la inceput, nu se stie cand va deveni una din acele cantarete fitoase carora li s'a urcat talentul la cap. Momentan, pur si simplu imi place cum canta.

So, mai exista si alti fani pe aici? happy.gif
Tatiana
Ei bine nu pot spune ca sunt o fana infocata a ei, dar are cateva melodii dragute.
Imi plac in mod deosebit:
-Love Story
-Teardrops on my guitar
-You belong with me
-White Horse
-Breathe
In rest nu ma prea omor.
Dar imi place cum arata. Ar fi dragut sa isi pastreze look-ul acesta inocent mai mult timp si sa nu i se urce la cap (ca in cazul lui Britney Spears care dintr-o virginina convinsa, caci asa o vedeau toti ca pe un ingeras, a ajuns cum a ajuns).
Moonsparkle
Ei bine, ce pot spune EU despre Taylor Swift e ca nu pot sa am decat respect pentru acele persoane care inventeaza definitii pentru realitati alternative:
user posted image

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.