Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: The Future Of J-rock
Anime-Club Forum > Ro Anime > Anime Music
Animal
Is sounding good! Cel putin chitara biggrin.gif vocea mai putin...

Hikikomori?
the kid knows something blink.gif ... ghitara e mai mare decat el dar he can play!
Botan
Haha laugh.gif nu inteleg cum de multi oameni cu alt accent nu pot sa pronunte bine in limba romana, japoneza, si ce-o mai fi.."Hahjiyme moashityei" sau ceva de genul asta laugh.gif
In orice caz, fata canta chiar impresionant la chitara..ce mi-ar placea si mie sa stiu... E adevarat ca mai bine canta altcineva in locul ei dar asta e..dar cine era ala pana la urma? N-am inteles..cand a intrat mi-am zis "Omg! Michael Jackson?!" tongue.gif

Ah si ca tot veni vorba..era fata sau baiat? laugh.gif Hikikomori vad ca zice "he"... S-ar putea sa ma fi inselat eu, pana si numele nu pare de fata.
Hikikomori?
YUTO MIYAZAWA e un otokonoko! smile.gif ... iar cel care intrase la urma era Ozzy Osbourne ... baiatul si zice ca el e cantaretul lui preferat si piesa ce jucase e a lui Ozzy smile.gif .
kurono
la 9 ani fan Ozzy laugh.gif lmao

but still...his guitar is top notch...voice sucks, but if he's gonna join Ozzy's band, he won't need voice laugh.gif
Botan
Ma gndeam eu ca i l-au adus pe artistul preferat..dar de cate ori zicea (ma refer la Yuto) un cuvant anume nu-l intelegeam deloc si prezentatoarea radea. Probabil era numele aluia laugh.gif
Incep sa ajung cu picioarele pe pamant si sa-mi dau seama ca Hikikomori are dreptate, ca e un "otokonoko" biggrin.gif omg cand am cautat cu numele lui mi-au aparut o groaza de rezultate... o.o
yugi
recunosc...pustiu e impresionant...soloul mi sa parut cel mai interesant(partea cu Ozzy deja nu se mai pune ...atunci am ramas masca biggrin.gif )...dar as zice melodia ar fi de nivel mediu ca dificultate


daca mai vreti sa vedeti telent cu chitara uitativa aici
http://www.youtube.com/watch?v=hb5QaCfm7bg...re=channel_page



da sunt foarte curios cati de aici sunt adevarati MetalHeads...ziceti-mi si mie care sunt trupele voastre freferate...ziceti-mi top 3...mine are:Metallica,Slayer and Manowar
si ziceti si care e stilul/stilurile vostru/voastre preferat/e de metal
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.