Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: vreau si eu o Haruka...........
Anime-Club Forum > Detaliat > Sailor Moon
trust_no_more
ce super ar fi sa gasesc si eu o prietena k haruka...de cand revad sailor moon din nou...sunt innebunita dupa haruka...stiu k asta numai "stire"sau "anunt" nu este..dar..well..dont kill me guys..
Leonardo
Un Haruk nu vrei ? :wink:
trust_no_more
n-ai prins si u aluzia..ehh..asta e...i stil want o Haruka...does someone know one?smile.gif
cipiamon
cand era Sailor Moon la TVR aveam o vecina adolescenta care era inebunita dupa fetele alea doua, parca Haruka si Michiru.. :roll: dar am eu impresia ca era o legatura "mare" intre aceste doua fete :oops:
trust_no_more
well..da ..uite asa as vrea si eu o prietena k Haruka..asa k daca aflati ceva,...trimiteti-o la mine....va multumesc..kisses
Scorpio
Ok.....asta e un exemplu perfect pt NU FACETI TOPICURI CA ASTA....cel putin la nu la Anunturi. Nu-mi palce sa stric entuziasmul cuiva( e relativa faza)...mai ales al unei fete...dar..... :? topicul se va inchide....si porbabil il voi muta la Sailor Moon..ca tot vad ca are legatura cu seria....asta ca sa nu-l sterg...mai stiii poate iti gasesti haruka.......sorry trusty
Scorpio
Topic redeschis
yuki
Trust no more, stii de ce suntem obsedati de unele personaje chiar daca nu sunt decat un produs al imaginatiei ? Pentru ca sunt atat de reusite / perfecte , ceva ce nu gasim in viata reala. Sa incerci sa imiti umele personaje mai merge dar sa vrei sa existe e altceva ( si sa mai si faci un post pentru asta ).
trust_no_more
i dont really care what u guys think..and if u dont agree with the topic..just fell free to delete it...i don`t care too much..so...u guys can do or think whatever u want...I hope u understood what I said...arigato biggrin.gif
norishor
Cred ca fiecare din noi isi cauta la un moment dat o Haruka ..fie ea doar in imaginatie ..nu ca as face si eu parte din categoria lor ..insa nu dispera ..vof fi zile mai senine si pt tine surioara mea dark! Esti prea dulcika sa nu ti gasesti you match.......j/k bafta si just be yourself pt ca ne faci ..din mers! smile.gif)))
Bawmwolle
Cu totii cred ca ne dorium un prieten care sa semene mai mult sau mai putin cu personajul nostru preferat...Cred ca e boine sa ai imanginatie!Asta inseamna sa traiesti cu adevarat!Trust No More, iti doresc sao gasesti pe Haruka si sa imi faci si mie cunostinta cu ea;)!
trust_no_more
biggrin.gif biggrin.gif ..asa e..cum ati spus voi...ehhh..noah..eu sper..intr-o lume mai buna...aseara am avut un vis frumos...si ma gandeam k daca as vrea sa dorm mereu daca as sti k voi visa doar frumos..dar mai sunt si cosmaruri..asa e si cu viata...am vrea sa o traim etern daca nu ar fi si obstacolele...viata e asemenea unui vis sau visul asemenea vietii?Voi ce spuneti?
Bawmwolle
Nu stiu ce sa-ti raspund... :oops: Dar cred ca totusi visele sunt inspirate din viata reala, dar in acelasi timp incercam sa be modelam viata dupa vise...
Immortality
Haruka a fpost dintotdeauna preferata mea.Am treecut si eu candva prin asta,dar numai din cauza ca nu aveam prieteni.

Nu-i rau sa ai prieteni im aginari,dar sa nu incepi sa traiesti in imaginatia ta.
trust_no_more
/happy.gif gata..nu mai vreau o haruka reala :Dmi-am recuperat tori prietenii mei si acum mi-am facut si altii noi...atunci treceam printr-o erioada mai...delicata...eram inainte de BAC...acum .... o vreau pe haruka..doar k pe un personaj bine conturat din seria sailor moon :wink:

bine v-am regasit /love
Immortality
Topic reinchis!Nu-l mai deschideti,pentru ca e vechi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.