Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ichigo Kurosaki Sau Uryuu Ishida?
Anime-Club Forum > Detaliat > Bleach
IchigoDemon
Pe care dintre cei doi i-ati alege?
Eu pe Ichigo-chiar daca pare indiferent tine foarte mult la prietenii sai si ar face orice pentru ei daca ar fi in pericol.S-a antrenat mult si a dat tot ce avea el mai bun pentru a o salva pe Rukia,chiar daca aceasta ii spuse sa nu vina dupa ea in Soul Society deoarece ea isi dorea ca Ichigo sa nu pateasca nimic.Are mult curaj si te face sa razi.
Botan
Huh..pentru mine este destul de usoara alegerea, dar nu stiu de ce. Eu cred ca il aleg pe Uryu dintre cei doi. Nu am vazut decat ce e la tv (cam 70 eps), asa ca nu stiu cum vor evolua lucrurile, sau daca ne vor mai dezvalui cate ceva despre Uryu etc (probabil ca da biggrin.gif). Mi se pare ca, desi a aparut destul de mult pana acum, eu nu stiu mai nimic despre el. Dar trebuie sa recunosc un lucru: Mi se pare mai bishie decat Ichigo cool.gif . Si nu stiu, personalitatea lui poate. Chiar daca acum nu mai are puteri de Quincy (cine stie ce se mai intampla..), creierul lui mai mult decat o arma fatala laugh.gif.
Dydutz
Ichigo.Dar nici pe Uryu nul urasc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.