Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce Personaj Din Bleach Esti?
Anime-Club Forum > Detaliat > Bleach
IchigoDemon
Quizul acesta este in romana si are cateva persoanaje in plus fata de cel in engleza.

Cine esti din Bleach? Rezultatul meu a fost: "Esti Kurosaki Ichigo!Iti place sa intri in probleme si sa faci tampenii!:D
ai prieteni adevarati si mereu vrei sa ajuti pe toata lumea,chiar daca uneori ai vrea sa ii omoroi!;)
user posted image
user posted image
Al tau care este? Click aici si afla!
Botan
Kawaii! Sunt ca si Toushirou cica biggrin.gif. Parca descrierea mi se potriveste..cred..bine, in mare parte ^^

Cine esti din Bleach? Rezultatul meu a fost: "Esti Hitsugaya Toushiro.Iti plac anotimpurile reci si uneori faci lucruri absurde.Ti mult la o persoana anume,dar nu vrei sa recunosti.Esti poate mai timid,dar ai prieteni ce te ajuta mereu!
user posted image
http://media.animegalleries.net/albums/use...223/Taichou.jpg
http://i65.photobucket.com/albums/h235/Ste...yMoon.jpg" Al tau care este? Click aici si afla!




Acest quiz a mai fost facut de 1435 persoane. Rezultatul tau a mai fost obtinut de 45.02% din persoanele care au facut acest quiz.
Hikikomori?
Ma gandeam la cateva personaje dar chiar la asta nu:
Cine esti din Bleach? Rezultatul meu a fost: "Esti Ururu.Esti foarte timid/a,ingrijorat/a si cu multa tristete in tine!
SFAT:Spuneti parerea!Toul va fi bine!;)
user posted image
user posted image
user posted image" Al tau care este? Click aici si afla!
Dydutz
Cine esti din Bleach? Rezultatul meu a fost: "Esti Yasutora Sado!Esti o persoana ce a fost de multi catalogata dupa eteriorul tau!Dar n iti fa griji,mereu o sa ai un/o prieten/a bun/a care sa te ajute.
user posted image
user posted image
user posted image" Al tau care este? Click aici si afla!
Katharsys
Result: "Esti Yasutora Sado!Esti o persoana ce a fost de multi catalogata dupa eteriorul tau!Dar n iti fa griji,mereu o sa ai un/o prieten/a bun/a care sa te ajute."



user posted image

Uploaded with ImageShack.us
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.