Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Top 3 Baieti Din Bleach
Anime-Club Forum > Detaliat > Bleach
IchigoDemon
Ichigo Kurosaki-Nu arata ca fiind un tip caruia sa ii pese chiar atat de mult de prietenii lui dar in realitate ar face orice daca cestia ar fi in pericol.Foarte curajos,a trecut prin foarte multe si nu se da nici o data batut.Mai e si amuzat uneori biggrin.gif
Renji Abarai-seamana cu Ichigo.la inceput nu era prea placut dar pana la urma so dovedit a fi foarte de treaba si l-a ajutat pe Ichigo sa o salveze pe Rukia
Hitsugaya Toshirou-calm,puternic chiar daca este mai mic de statura,dragut..nu mai stiu ce sa zic
Dydutz
Ichigo Kurosaki
Uryu Ishida
Renji Abarai
Harlequin
Doar top 3? XD

Shunsui Kyoraku: pare cel mai relaxat dintre Shinigami, dar este de fapt unul dintre cei mai puternici. Same goes for Stark

Szayel Aporro Grantz: Espada no. 8. Ce pot sa spun? E dement XD

Ulquiorra Schiffer: Poate cel mai al naibii Arrancar pe care l-am vazut doar din cauza faptului ca este cel mai calm (exceptie face Stark, care e pur si simplu lenes XD). One of the toughest fights si (poate, dar unlikely) singurul Espada care are acel grad de putere (cine a citit manga, stie la ce ma refer)
selen_dom
1.Urahara
2.Ichigo
3.Ishida
saeko
1. urahara
2. ichigo
3.ichimaru gin
'Nephilim'To'Fall
1.Ulquiorra Schiffer
2. Hitsugaya Toshiro
3. Kira Yuzuru
Narumi
1. Ishida
2. Ichigo
3. Kenpachi

kurono
1. Muguruma Kensei
2. Grimmjow Jaegerjaquez
3. Zaraki Kenpachi
Kisa
Seriously? Doar trei? *sniff*

Hitsugaya Toshirou - imi place la nebunie de el. L-as lua acasa. laugh.gif

Ulquiorra Schiffer - mi-a placut din secunda in care a aparut. Si chiar mi-a parut foarte rau cand a disparut.

Ayasegawa Yumichika - imi place narcisistul asta. Mai ales ca ar prefera sa moara decat sa-i vada colegii ban kai-ul. laugh.gif

Si de fapt imi plac multi altii, dar a trebui sa scriu doar 3. *sigh*
katakito
1.Urahara
2.Ichigo
3.Ulquiorra Schiffer
Elayla
1. Zangetsu for the win!
2. Urahara - absolut simpatic.
3. Hitsugaya Toshirou.
roxy112
1. Ulquiorra
2.Renji
3.Grimmjow
yoji
Kaname Tousen dry.gif
Noitra Jiruga icon_twisted.gif
Kisuke Urahara blink.gif
abbs_ang
1.Byakuya Kuchik
2.Kensei Muguruma
3.Hisagi Shuuei
Megiddo
1. Zaraki Kenpachi
2. Zaraki Kenpachi
3.
user posted image
Nnoitora
Nnoitora Jiruga
Zaraki Kenpachi
Ulquiorra
Katharsys
Top 3 most wanted bleach men , girls beware !!!

1st:

Kon!


user posted image

Uploaded with ImageShack.us



2nd:

Don Kanonji ;


user posted image

Uploaded with ImageShack.us



Spirits are always with u !!! XD bwhahaha;


3rd ( I kept the best 1 as last XD ):


Charlotte tongue.gif XD



user posted image

Uploaded with ImageShack.us


just look at his abs XD, girls XD ; ( and ofc ignore the rest tongue.gif )
GinTheSnake
1.Urahara Kisuke
2.Ichimaru Gin
3.Ukitake Jyushiro
Runo
Daca merg si personaje din film ...

1.Kokuto
2.Ulquiorra
3.Toshiro

Daca nu merg si personajele din film:
1. Toshiro
2.Ulquiorra.
3.Ukitake
darczon69
1) Mayuri Kurotsuchi = luptele in care se implica sunt de-a dreptul delicioase biggrin.gif

2) Ishida = calm, cool, collected. Luptele lui sunt ca un joc de sah.

3) Chuck Norris + Bankai = Kenpachi biggrin.gif
BloodSamurai
Zaraki Kenpachi
Grim Jaw
Kensei Muguruma
Himitsu23
1. Hitsugaya Toshiro - cel mai misto design, cea mai misto sabioanta=> singurul care o poarta pe spate, release command super, bankai super, atitudine cool and collected, ochi albastri, Matsumoto locotent si cel care demonstreaza ca nu tre sa fii prea inalt pt a fi maretz.
2. Shuhei Hisagi - nice design, nice sword, cool shikai, super release comand, si are un 69 pe fata....oare de ce.....?
3. Kuchiki Byakuya - par lung, nice design, sabie...interesanta....si nu mai stiu ce sa spun...
Kirigakure
1. Hitsugaya Toshirou- cel mai tare tongue.gif mai mult nu am ce sa zic biggrin.gif
2.Ulquiorra Schiffer - cel mai bun dintre espada .. dupa parerea mea ..nu ma intereseaza rankurile lor
3.Zaraki Kenpachi
darczon69
1 - Hitsugaya = best rage scream + best line award: "I'm not here to fight you...I'm here to violently kill you!!!" icon_twisted.gif

2 - Kenpachi = Chuck Norris + Bankai laugh.gif

3 - Kurotsuchi = that guy (?) never ceases to amaze me. Plus he built himself a fu****g BABE! Teach me master biggrin.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.