Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rochan
Anime-Club Forum > Ro Anime > Linkuri Utile
wststreet
Cei care frecventeaza 4chan stiu ce este acesta, evident nu se ridica la acelasi nivel dar e ceva.

Pentru cei ce nu stiu este un site pe care puteti deschide threaduri cu poze si comenta fara a fi nevoie de user, puteti deschide topic doar cu o poza, iar pentru a raspunde este nevoie sa uploadati o poza sau cel putin sa scrieti ceva.

Ok acum ca stiti ce este site-ul sa va prezint tema. Nu are o tema anume, sunt cateva board-uri pe teme (vor fi mai multe): Random, Auto, Trains, Videogames, Anime, etc

Acum sa va spun despre sectiunea mea preferata, Role Playing, aici puteti posta ca personajul vostru preferat din anime. Uitati-va la un thread gata deschis pe acolo ca sa intelegeti mai bine cum sta treaba. Am decis sa dedic o intreaga sectiune pentru Role Playing. Pentru cei care nu stiu engleza este board de role play si in romana.

Incercati si voi, nu e nevoie de registrare, sunt putine reguli (inca nu am apucat sa le scriu dar nu va faceti griji, dau avertisment inainte de alte masuri mai drastice)

Sper ca ati inteles ceva din explicatiile mele, daca nu convingeti-va singuri:
http://rotaku.pizzahood.org/
Kreatur
si cu ce ar trebui sa iasa asta in evidenta fata de 4chan? pentru roleplaying nu merita sa faci un intreg imageboard.
wststreet
Are sectiune in romana...
Baka man
Au mai fost si... rochan.org si inca o chestie de genul asta .ro, ani-ceva, i-am uitat numele.
Au murit amandoua repede tongue.gif
O sa moara si asta, in maxim 3 luni.
Sectiune in romana? Pentru ce? Sa te apuci sa traduci aiurea expresii /b/tarde sau sa introduci meme-uri in romana? Yeah, right
wststreet
Sa fie acolo.. momentan nu ma mai intereseaza celelalte sectiuni, incerc sa tin in viata (sau sa aduc din nou la viata) sectiunea de role play.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.