Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaibutsu Oujo
Anime-Club Forum > Ro Anime > General Manga
rogueman999
Vazut anime, placut, vazut 2 pagini de manga aruncate pe internet, inebunit, cautat manga.

Actiunea din cat am citit seamana cu anime-ul, dar detaliile nu. Ca de obicei manga e mai putin "goody-goody" - in anime zici "wow, era cat pe ce sa-i taie piciorul", in manga Fran-chan se duce sa i-l aduca. Dar nu e gore per-se, ci pur si simplu mai realista.

Singura parte proasta e ca manga e 100% engleza... iar traducerea (desi ok), ofera totusi mai putine informatii decat subtitluri plus japoneza originala. Si imi lipsesc vocile...

Ranma-kun
laugh.gif Suna tare, I likie ur description. Da, in general manga-urile sunt mai "necenzurate" decat anime-urile. Stiu cum e la manga vs anime, intotdeauna e un pic derutant, insa trebuie sa te inveti sa completezi lipsurile cu imaginatia happy.gif .
Continua povestea din anime in manga cumva, pentru ca anime-ul s-a cam terminat in plop ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Anime Power Forums (Based on Invision Power Board 1.3) © 2005 Anime-Club.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.